Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Araya sohbette sıkıştırmış olabiliriz 🤣
Faydalı olduysa ne güzel 🤗
Mustela ile duş alan kocalar, göz yakıyor mu diye yüzlerini yıkayan anneler 🙈 Merve’nin Pierre cardin capsule arabası , muhteşem hazırlanan doğum çantaları , dolap düzenleri ,bebek çikolataları, kapı süsleri her şey aklımda ☺️ Önerilen her şey de Trendyolda favorilerimde duruyor listeyi oluşturdum yavaş yavaş almaya başladım baya faydalı oldu hiç bilgim yoktu bu konularda 🥰

Kizlar pek piyasaya bakmadim da genelde hediyelik neler yapiliyor.
Benm.ilk oglandan kokulu taş kalibi var yine kullansam kendim yapsam diyorum da kokulu taşın modasi geçmişmidir?
Bn tek çikilata yaptırdım
İstersen link de atarım

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    108,3 KB · Görüntüleme: 50
Mustela ile duş alan kocalar, göz yakıyor mu diye yüzlerini yıkayan anneler 🙈 Merve’nin Pierre cardin capsule arabası , muhteşem hazırlanan doğum çantaları , dolap düzenleri ,bebek çikolataları, kapı süsleri her şey aklımda ☺️ Önerilen her şey de Trendyolda favorilerimde duruyor listeyi oluşturdum yavaş yavaş almaya başladım baya faydalı oldu hiç bilgim yoktu bu konularda 🥰
merve merve kuşum yine popülersin😀❤️

Tatlı telaşlar darısı başına en güzelleriyle 😍

Afiyetle yesinler 🤣
Kızım anaokulunda sırf okulda arkadaşlarına ogretmenlerine dağıtmak için yaptırdım aslinda😀tabi okul acilana kadar tadına baka baka bitmezse 😀😀
Kizlar pek piyasaya bakmadim da genelde hediyelik neler yapiliyor.
Benm.ilk oglandan kokulu taş kalibi var yine kullansam kendim yapsam diyorum da kokulu taşın modasi geçmişmidir?
Ben hediyelik yaptirmadim yaptırmayı da düşünmüyorum kimse gelip gitmez inşallah yaşgününde covit bitmiş olur o günlere gelirsek yaparım bişeyler
Afiyetler olsunn🥰🌸❤️❤️❤️
Teşekkür ederim kuzum 😍
İnşallah canım 😍Oğlum tadına baktı anne hergün bi tane yesek olur mu diyor 🤣🤣
😀😀😀aynen bizim halimiz

Kızım anaokulunda sırf okulda arkadaşlarına ogretmenlerine dağıtmak için yaptırdım aslinda😀tabi okul acilana kadar tadına baka baka bitmezse 😀😀

Ben hediyelik yaptirmadim yaptırmayı da düşünmüyorum kimse gelip gitmez inşallah yaşgününde covit bitmiş olur o günlere gelirsek yaparım bişeyler

Teşekkür ederim kuzum 😍

😀😀😀aynen bizim halimiz
Biz de sınıf da dağıtıcaz bnm oğlana kalsa bütün okula dağıtacak çok bonkördür 🤣🤣🤣 artık kızdım sınıf yeter diye siteye bile dağıtmayı düşünmüş 🤣🤣🤣

Ilk cocukda yaptirdim ya simdi bunda olmasa haksizlik olur gibi.
Bi 20 tane yaptircam kendi bir kac arkadasim. Birde esimin ailesi, benim aile o kadar.

Zaten hergün anne yarın dopursan olur mu noluuurrr diyo sanki doğunca o bakcak evdeki fırtına nasıl olcak bakalım 🤣
Ben kardeşim olsun diye çok tutturmuştum küçükken. Sonra kardeşim oldu. Doğar doğmaz oyun oynayacağımızı hayal etmişim herhalde 😅 bu niye hep uyuyor yeaa diye mızmızlanmıştım 😂

X