Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bu losyon çok güzel kokuyor hatta bebek ürünü için fazla kokuyır ama güzel. Tek sıkınıtısı içindeki azalınca(halen yarısı var) ambalajdan dökülmüyor. Ters çevir çalkala fayda etmiyor bi şekilde bir tasarım hatası var. Gelince de bi anda foşur foşur geliyor. Bilmiyorum hepsinde böyle mi ambalajların ama benim başıma böyle bişey geldi, tecrübemi paylaşmak istedim 😅
Çalkalamak mı lazım ki çökeldi mi ne yaptı tam o kelimeyi de bulamadım 🤣🤣

Hak ediyor bittercim. Benim doktor spinal anestezi ile sezeryan dedi. Bende yorumlara baktım. Çok yan etkisi var yazıyor. Eşimde "çok panik yapıyorsun" dedi ben de "sen saç ektirceğim diye 50 yerden teklif aldın, benim canımdan can çıkacak. Kaç kere doğum yaptım" dedim. Doktor kızı arkadaşımı aradım. O da "sezeryan önemli değil ama çok iyi bir anestezi doktoru bulman lazım. Gel Ankara'da babamın çalıştıgı hastane de doğum yap" dedi. Valla düşünmüyor değilim.

hangi hastane acaba :KK70:
medical parka gidiyorum ama hala emin değilim :deli:

Screenshot_2021-11-16-11-31-15-1.png

Cikolatamiz hazır 😍😍😍

Bende sancı var sürekli hep yatsam iyiyim ama usandım yatmıyorum artık doğurursam da kısmet 🤪 ben hamam çok severim, covit olmasa bir hamama gitsen hemen doğururdun valla 😬
Kuzum sıcacık banyoda kese yaptım bugün.Sitede sauna var yarın doktora sorim bakım sauna olur mu 😀sancı nasıl bişi nolur anlat bana.Var da anlamio muyum ben acaba

X