Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bende sancı var sürekli hep yatsam iyiyim ama usandım yatmıyorum artık doğurursam da kısmet ben hamam çok severim, covit olmasa bir hamama gitsen hemen doğururdun valla
Kuzum sıcacık banyoda kese yaptım bugün.Sitede sauna var yarın doktora sorim bakım sauna olur mu sancı nasıl bişi nolur anlat bana.Var da anlamio muyum ben acaba

Kuzum sıcacık banyoda kese yaptım bugün.Sitede sauna var yarın doktora sorim bakım sauna olur mu sancı nasıl bişi nolur anlat bana.Var da anlamio muyum ben acaba
Sauna olmaz canım çok sıcak tansiyonu etkiler başın filan döner riske atma derim

Masallah

Kiz inşallah gider.Ben de desteklicem git biraz kafanı dinle anneni çocuklarını gör dicem
Gitsin gitsin gitsin valla ne yalan söyleyeyim adamlar Evde çekilmiyor bi pazar günü yetiyor şahsen bana
Bnm ki geçen 10 günlüğüne Azerbaycan’a gitti iyi özledik

Kizlar pek piyasaya bakmadim da genelde hediyelik neler yapiliyor.
Benm.ilk oglandan kokulu taş kalibi var yine kullansam kendim yapsam diyorum da kokulu taşın modasi geçmişmidir?

Kizlar pek piyasaya bakmadim da genelde hediyelik neler yapiliyor.
Benm.ilk oglandan kokulu taş kalibi var yine kullansam kendim yapsam diyorum da kokulu taşın modasi geçmişmidir?
İsim yazılı çikolatalar,şekerlemeler çok popüler canım.Benim instam yok ama instadan hediyelik cam gibi kalıpların içinde isim yazılı süsler yaptiran arkadaşlar var topicte.Bi gozat instan varsa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…