Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Şimdi şöylee 🤣 Korseyi gerekirse t-shirtün üstünden filan da takarız dakka başı yıkamamız gerekmez. Ama atlet olunca iç çamaşırı oluyo sonuçta süt akar bi şey olur. Bilemedim bence alabilirsin.
Haftayı bekleyim de alayım ben bi tane ☺️ Boşuna alınacak bi şeye sen al demezsin, benim kafadansın ☺️
Hicbisi yapmadım canım.Bi haftadır sinirlerimi bozuo adam.Surekli bı suratlar,şikayetler.Biraz daha devam ederse annemi de alıp kardeşime gecicem.Dogumda onun suratını cekicegime onsuz dogururum daha iyi.Ne egzersizi yapabilirim doğumu başlatmak için?
4. Evliliği dedin ya, çocuğu yok di mi? O da mı bebek stresi yaşıyo acaba? Karısıyla beraber kilo alan erkekler var ya, onlar gibi. Bence al karşına konuş, zaten stresliyim beni iyice geriyorsun. Bebeği de kötü etkiliyo filan de. Annem olmasa doğumdan sonra terliklerini yersin de 😂 şaka bi yana, bebek doğunca birinin evi çekip çevirmesi, anneye bakması gerek. Kocan yapamayacağına göre annen onun için velinimet.
Egzersizleri paylaşan arkadaşlar olmuştu, aramadan arasan bulursun aslında. Ben önceki doğumumda uğraşmıştım biraz, kısmet olmamıştı. Şimdi kordonları bağlatacağım için sezeryan olacağım, yatıyorum öylece ☺️

Arkadaşlar benim hastanenin doğum paketi. Bir refakatçi, bir ziyaretçi almaları, bunlara da korona testi şartı getirmeleri ama kuaför hizmeti vermeleri saçma değil mi?

Eklentiler

• ADEF626E-190F-475A-87A6-37725554467E.jpeg
    ADEF626E-190F-475A-87A6-37725554467E.jpeg
    128,4 KB · Görüntüleme: 98
Arkadaşlar benim hastanenin doğum paketi. Bir refakatçi, bir ziyaretçi almaları, bunlara da korona testi şartı getirmeleri ama kuaför hizmeti vermeleri saçma değil mi?
Sanki onu pandemi nedeniyle kaldırmışlardı
Tercih etmek istemezsen etmezsin

Evet mervecim. Tutarsızlar.
Evet saçma ama dışarıdan gelecek kuaföre de pcr testi uyguluyorlardır muhtemelen. Gerek duymazsanız tercih etmezsiniz
Yok yok, ben zaten bu doktordan işkillendim. Başka hastane arayışına girdim.

Sanki onu pandemi nedeniyle kaldırmışlardı
Tercih etmek istemezsen etmezsin
Olabilir bittercim. Yeni broşür başlamışlardır belki. 🤷🏻‍♀️

X