Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Senin koca senden daha hamile valla enteresan yanı başından ayrilmiyo ,annenle bile tek birakmiyo kaç yaşında çocuk gibi sanki . Neyse doğum üstü gerilme de garip yani

Aynen canım doğuma geldi.Bole giderse ben bu adamı boşarim.Yeter artık.Ben 4.karisiyim herhalde bütün kadınlar suçlu olamaz.Ay topicigi mahfettim kızlar çok özür dilerim.
Valla ben de baya dertliyim kocalardan dert yanma topiği açalım her türlü dinlerim yani canım seni. Çok da iyi anlıyorum inan ki…

Biraz geçimsiz bir adama benziyor realcim. Ben annemi çağırmayacağım evime. Bir iyilik yapsın, senelerce başıma kakıyor. Ondan gelecek iyilik olmaz olsun. 2-3 ay yardımcı tutacağım. Annemle eşimin yıldızı barışmadı. Annem eşimin benim dengim olmadığını düşünüyor. Adamın her hareketi batıyor. Aynı evde birbirlerini boğarlar.
Senin annen ne güzel sana yardıma gelmiş. Eşinde biraz dişini sıksın. Konfor alanından çıksın bir zahmet. Yasak elmayı bir bölüm yatak odasında izlese ölmez.

Ah canım sorma hem ne geçimsiz.Wala canımdan bezdirdi beni.Ama anneme saygısızlığı kabul etmem.Wala çıkar gider tek
Valla ben de baya dertliyim kocalardan dert yanma topiği açalım her türlü dinlerim yani canım seni. Çok da iyi anlıyorum inan ki…
Ay açalım wala bana çok uyar

Gercekten Allah akil fikir versin

therealsinner kocana söyle, bebe doğunca zaten gününde izlenemiyor diziler. Alışsın şimdiden. Bizim eşimle ortak bir dizimiz var, öteki bölüme kadar parça parça izliyoruz, bazen üzerine yeni bölüm geliyor. Böyle saçma şeyler için ne seni ne anneni üzmesin. Şimdi keyfi yerinde, bebek doğunca evde annen olduğu için şükredecek. Kadının kıymetini bilsin.
Doğumu başlatmak için egzersiz yapıyor musun?

Ben bi tane korseli emzirme atleti aldım. Dışarda da rahat giyerim dedim. Ayrıca korse de alsam mı acaba? Merve al derse alırım valla

Ben bi tane korseli emzirme atleti aldım. Dışarda da rahat giyerim dedim. Ayrıca korse de alsam mı acaba? Merve al derse alırım valla
Şimdi şöylee Korseyi gerekirse t-shirtün üstünden filan da takarız dakka başı yıkamamız gerekmez. Ama atlet olunca iç çamaşırı oluyo sonuçta süt akar bi şey olur. Bilemedim bence alabilirsin.

Hicbisi yapmadım canım.Bi haftadır sinirlerimi bozuo adam.Surekli bı suratlar,şikayetler.Biraz daha devam ederse annemi de alıp kardeşime gecicem.Dogumda onun suratını cekicegime onsuz dogururum daha iyi.Ne egzersizi yapabilirim doğumu başlatmak için?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…