Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Yeter bence. Benim de o civarda. Yaz bebeği olsa adaha az alırdım hatta kurutma makinem yok.
Yazın tek çıtçıtlı body de yetiyor ya sorun olmuyor. Kışın teferruatlıymış. Bir set daha var beğendiğim, ona yer arıyorum galiba. Bu arada kışın da bir takım petek üstüne koydum mu kurur hemen.

Öyle olacak mecbur tabi.

Wala ben de 40 mevludu diye annemlere kaçmak istiorum.Esimin işi Kıbrıs'ta ve hiç gitmio 24 saat benimle.Ya ben çok bunaldım annemlere gitmek istiorum.Wala aglicam artık ya

Wala ben de 40 mevludu diye annemlere kaçmak istiorum.Esimin işi Kıbrıs'ta ve hiç gitmio 24 saat benimle.Ya ben çok bunaldım annemlere gitmek istiorum.Wala aglicam artık ya
Kayınvaliden mi
Arada annene gitsen olmuyor mu hem de kafa dinlersin
Eee sen doğurursan nasıl yetişecek eşin

Ya varya bu kv sanki hiç gelin olmamış ne bu halleri anlamıyorum
Dr mecbur çıkıcan o zmn ne diyecek bakalım annen gelse bari nefes alırsın
Bnm ki gündüz arada gelir gider yakın evler gece rahatım kendimi toparlayınca da gerek kalmaz Allah’ın izniyle

Kayınvaliden mi
Arada annene gitsen olmuyor mu hem de kafa dinlersin
Eee sen doğurursan nasıl yetişecek eşin
Yok kuzum kayınvalidem değil eşim 24 saat benimle.Esim Kıbrıslı hicbisekilde gitmio Kıbrıs'a sürekli benimle ve annemle.Yani annemle sole başbaşa kalıp kizsal iki dedikodu bile yapamıyoruz ya wala çok bunaldım

Evden mi çalışıyor annene git canım
Onu evde bırakıp

Heee ayy adamlar da valla çekilmiyor haklısın arada çıksın dışarı arkadaşı neyin yok mu bebek doğunca nasıl olur Allah bilir kaynana misali

Ya kızlar kirkliyken cikilirda
Dr kontroludur o dur budur
Ama minicik bebeyle zaten bu pandemide nere gidicez mecbur oturcaz
Mecburiyet harici

Bebeleriniz dogsun sonra konuşalım bu konuyu
Artık hepimiz yazarız buraya nerelerde gezdiriyo bebeker bizi

Danimarkada ogle uykusunu bahcede uyutuyolar bebeklere kreslerde, bizim onlardan neyimiz eksiksoguga alissin iste ne guzel

Bliosun cok guzel sahilimiz var efsane esen
Valla bende yapancılardan örnek verecektim aslında
Bizde neler hayal ediyoduk vaktiyle
20 gunluk bebeyle ucakla seyahat edip turkiyede gezdiklerini görünce
(Bizim turkish genler musaade etmedi hayallerimize:)
Ufacık rüzgardan hastanede yatıyo bizim bebeker ins hic birimizin bebesi oyle olmaz
Zıpkın gibi olurlar
Sağlıkla sihhatle büyürler

Danimarkada ogle uykusunu bahcede uyutuyolar bebeklere kreslerde, bizim onlardan neyimiz eksiksoguga alissin iste ne guzel

Bliosun cok guzel sahilimiz var efsane esen
Ben kendim şahsen bizzat eylül itibariyle şal atıyorum çantama boynuma doluyorum tutulmasın diye. Oy bebeğimi indiremeeem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…