Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kizlar nevresim takimi aldiniz mi alayim mi sizce simdiden ne zaman kullanmaya baslar acaba
Ben park yatak için 2 adet takım diktirdim. Karyola beşiği için de beşiği aldığım marka (Kanz) dolap ve şifonyeri de aldığım için iç yatağı da alırsanız uyku seti hediye demişti, onu da aldık. Öylece bir takım nevresim de karyola beşiğine oldu. Onu ilk zamanlar çocuğu öğlen uykularında kendi odasına yatırırım diye kullanacağım. Sonra da kendi odasına geçirdiğim zaman ekstra nevresimler alırım illa ki.

Canım kaç beden aldın ben beden konusunda kararsız kaldım da
Senin için çok erken daha bence bekle. Daha büyümez bu göbek dedikçe büyüdü çünkü. Ben m-l aldım. Bu bol gelince s-m alacam benim belim çok inceydi. Şu an göbek 105 geliyo. 30 cm filan büyüdü.

Senin için çok erken daha bence bekle. Daha büyümez bu göbek dedikçe büyüdü çünkü. Ben m-l aldım. Bu bol gelince s-m alacam benim belim çok inceydi. Şu an göbek 105 geliyo. 30 cm filan büyüdü.
Tecrübelerini buraya yazarsın öyle şey ederiz ozaman

Kizlar nevresim takimi aldiniz mi alayim mi sizce simdiden ne zaman kullanmaya baslar acaba

ilk cocuktan kalma var ama yıka yıkaya solmuşlardı bende
english home da bu modeli aldım bugün. mağzada incelemiştim kumaşı ince hafifti o yüzden beğendim.

Bizim besigimiz daha belli degil ama sepet besik olmaz herlde
Çarşaf olarak büyükçe bir müslin örtü kullanabilirsin ya da bir çarşaf serebilirsin. İlk yıllar zaten yastık kullanılmıyor. Sepet beşiğe yorgan vs de olmaz zaten. İlerde almak daha mantıklı olur gibi.

Evet kızlar dün nişanım geldi hastaneye geldim 2cm açılmayla. Sonra ağrılarım kesildi birden yatış yaptılar. Dün öğleden bugün sabah 6 ya kadar sancı çektim ve doğurdum. Tam 41 haftalık prensesimm. ❤ Darısı bekleyenlerin başına canlarım Rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin inşallah

Tebrik ederim canım Allah hayırlı güzel ömurler nasip etsin inşallah minnosu bizim yerimize de öp kokla

Gözünaydın ya çok şükür. Sağlıkla hayırla büyüsün.

kraliyet ailesi bunu kıskandı

ayy az önce aventin cam biberonunu almıştım ammmaaaa burdaki gibi taşlı değildi
1 saatle savaroski taşlarını kaçırdım be

Hayırla sağlıkla büyüsün inşallah müsait olunca bize normal doğum tecrübelerini yazın lütfen

Öğk ayol

Gözünüz aydın. Allah analı babalı sağlıkla büyütsün. Size de geçmiş olsun. Darısı bizlerin başına.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…