Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
almak gibi bi niyetim yoktu, kocam da bu tarz ıvır zıvırları sevmez
dün bebek görmeye gittik bunun üst modeli vardı, beyfendiye övdüler
aaa alsak mı falan filan, şimdide o model ile bu model arasında kaldı
aradaki farkı anlayıp almayı düşünüyor :KK70:

ben hamilelikten önce lazere gidiyordum, son 3 seans kalmıştı yüzüm hafiflemişti
hamile kalınca bıraktımi, gecen yüzüme bi baktım öğğğğ sanki o giden ben değilim
hem koyulaşmışlar hem uzamışlar :KK43: diğer bölgelerde etkisi issedilmiyor ama yüzüm berbat duruyor
Bunun indirimi pazar bitcek bak. Videoları izleyin. Pahalı modeller az sallanıyo gibi geldi bana.

Bunun indirimi pazar bitcek bak. Videoları izleyin. Pahalı modeller az sallanıyo gibi geldi bana.

adam beğendi alalım diyor ama
biz bunu 5-6 ay sonra nereye koyacağız yer var mı diyor :KK70:
eski mama sandalyesi nerdeyse bu da orda durur ne diim dedim
11.11 i bekliyor o da.

Hediyelik fikri arayan vardı sanki

Geldim kızlar🤭😍😍😍 melinda- melinda- ve @Bubo kızlar minnoslariniz gelmissss😍😍😍gözünüz aydın,hayırlı uğurlu olsun.Darisi sağ salim biz bekleyenlerin başına😍😍😍
🥰🥰🥰🥰🥰Darısı başınıza sağlıkla kavuşun sağlıkla büyütün inşallah 🤲🏻♥️ bu aralar bakamıyorum buralara inşallah herkesin keyfi yerindedir 🙏🏻♥️

Mama sandalyesi konuşuldu mu bilmiyorum, önerisi olan var mı ?
Henüz erken ama alacak bişey kalmadı sıkılıyorum 😂😂😂
Ay yemin ederim aynısını dün düşündüm😂😂😂alinicaklar bitince erken ama alım dursun, ek gıda da lazım olur,zaman çabuk geçio falan diye kendimi ikna etmeye calisiorum😂😂😂ben stokke beğenmiştim canım🤭

Ay yemin ederim aynısını dün düşündüm😂😂😂alinicaklar bitince erken ama alım dursun, ek gıda da lazım olur,zaman çabuk geçio falan diye kendimi ikna etmeye calisiorum😂😂😂ben stokke beğenmiştim canım🤭
Yaa delirme allaşkına o ne para yaa

En yıkanabilir altı masa gibi olanlardan alacam zamanı gelince. Ön tepsisi cıkınca çocuk masa sandalye olarak da kullanır.
Ben buna baktım ama bilemedim zahmet olmazsa bi örnek atar mısın kuzu
Aklın yolu bir alalım dursun elbet lazım olacak 😂

benim mama sandalyesi de bu modele benziyor, 6 sene önce hediye gelmişti markasını anımsayamadım.
ama çok kullanışlı, arkaya bile yatıyordu, 3 aylıkken falan arkaya yatar şekilde oturtmaya başlamıştım,
aklıma gelmişken ona minder alacaktım ondan bakayım :)

Yavrum delirmeyin neden bu kadar çok para vereceksiniz? 6 ay kullanılcak ortalama. 1 yasindan sonra oturur masada yer zaten.

Model bu. Ama daha ucuza bulurum ben 🤣 150 tele yeter.

benim mama sandalyesi de bu modele benziyor, 6 sene önce hediye gelmişti markasını anımsayamadım.
ama çok kullanışlı, arkaya bile yatıyordu, 3 aylıkken falan arkaya yatar şekilde oturtmaya başlamıştım,
aklıma gelmişken ona minder alacaktım ondan bakayım :)
Bu da arkaya yatıyormuş ve düşmesi imkansız demişler bakalım biraz araştırayım teşekkür ederim 🙏🏼
Yavrum delirmeyin neden bu kadar çok para vereceksiniz? 6 ay kullanılcak ortalama. 1 yasindan sonra oturur masada yer zaten.

6 ay mı 😦 ben 3 yaşına kadar kullanır diye düşünmüştüm o kadarcık mi

Bu da arkaya yatıyormuş ve düşmesi imkansız demişler bakalım biraz araştırayım teşekkür ederim 🙏🏼

6 ay mı 😦 ben 3 yaşına kadar kullanır diye düşünmüştüm o kadarcık mi
Çocuklar yürürken ayağa kalkmaya içinden çıkmaya filan çalışıyolar. Hani sağlamlık güvenlik desen onu da geciyosun mecburen. 1 1.5 yaş normal öğün yiyebildiği için artık oturup senle yiyebildiği için masaya oturtursun. Ayrı öğünler yerken de mama sandalyesini dediğim gibi ikiye bölüp kendi masa sandalyesine oturmasını da sağlayabilirsin. Gayet de montessori hesabı olur. Yürür gelir oturur yani.
O yüzden arkaya yatmalara filan sanmıyorum gerek olsun. Tam oturamayan çocuğu zaten sandalyede yatırıp napacan. 🤣

Nn alırsam ikea dan alırım ucuz bişi 🤣 hatta belli almam blw yapmıcam çünkü 🙈

X