Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Sıcak suyu kahveyi alırız kantinden ya o kadar ince düşünemiyciym.

Kahve makinesine veto yedik yastık da isimli foto için koydum beybi
Yok bee, ben kahve duskunuyum ve dusunmedim degil yani, ama kantin oldugu ve hatta para atilan kahve makinelerinden oldugu icin koymam diye düşündüm sen ama kaynar su gibi de düşünmüşsün neticede mantiksiz bsy değil oyle dusunme. Ya yastık da sonucta foto cekeceksen vs mantiksiz degil ki, ben oyle bsy yapmayacağım için zaten isimli takım filan da yok, ondan koymadim yani. Sen içinden ne geliyorsa onu koy kimseye bakma, icinde kalmasın
Suni mi sancı diye yorumladın tee 16sını beben kaç kilo o zamana kaç kilo olur nasıl çıkarcan vajinadan cabaa?
Ahhsahhs hayaller normal, gercekler nolcak bakalim suan bebe 3.280imis, o zamana ne olur bilmem, kismet be gulum, normalmis gibi düşüneyim de sonrası Allah kerim

Hadi bakalım heyecan dorukta.

Doğsun artık 16 ya kalmasın kulağını Çek 3.500-3.700 arası sen normal zor fırtlatırsın bakalım sonuş
Ne olacak

Ben 5 yıldızlı otele giderken de bu kahve makinesini götürmüştüm, çünkü ruhum fakirrr dedim sabah vs gece canım türk kahvesi çeker yapar içerim diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…