Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Hadi bakalım heyecan dorukta. :rolleyes:
Rimdim rimdimmmmm sesleri kulağımda hshdhshd
Doğsun artık 16 ya kalmasın kulağını Çek 🤣🤣 3.500-3.700 arası sen normal zor fırtlatırsın 🤣 bakalım sonuş
Ne olacak
Anaaam, olur mu dersin kiz o kadaaaar, abbooovv 😲😲 az ye annem, az ye cocooom 🤣🤣 kismet bakalim ben de meraktayim, 18ini beklerse ayni gun dogmus olcaz aswhdjdj
Ben 5 yıldızlı otele giderken de bu kahve makinesini götürmüştüm, çünkü ruhum fakirrr 😂😂😂 dedim sabah vs gece canım türk kahvesi çeker yapar içerim diye 😂
Ahdhsjdh ya sonucta aniden Turk kahvesi neden cekmesin insanın canı, o kadar haklisin ki ajdjsjdjsjd bi de zaten hep insan dusunyor burda neyi kullanirsam ucret yazarlar 🤣🤣🤣🤣🤣
Bende filtre kahveciyim french pressle birlikte çantama atacağım 😂
Ben de filtreciyim, surekli termosa yapiyom makineden, dusunsene o an suyum gelmis ben makineye basiyom ahdjshdhshdhd

Ben 34te oyle bsy yaşadım 2 gün ust uste, biraz nefesimi kesiyordu hatta, dinlenik modda da geçmiyordu, doktoru magnezyum kullansam mi diye sormak icin aradığımda hemen gelmen ve bakmamiz lazim dedi, sonra 1 gun yatirip serum igne filan uyguladi. Ama gerekli miydi bilmyorm, kasilmalar gecmisti. Dinlenince gecmiyorsa, sert olyor ve zorluyor gun icinde çok sık oluyorsa doktorunu ara yarin gunduz bir sor. Misal benim ultrasonda ve nstde bsy cikmamisti, ona ragmen bahsettigin bolge benim icin anlamli, gelmen cok iyi oldu deyip bunu uyguladi. En temizi sormak cnm

Rimdim rimdimmmmm sesleri kulağımda hshdhshd

Anaaam, olur mu dersin kiz o kadaaaar, abbooovv 😲😲 az ye annem, az ye cocooom 🤣🤣 kismet bakalim ben de meraktayim, 18ini beklerse ayni gun dogmus olcaz aswhdjdj

Ahdhsjdh ya sonucta aniden Turk kahvesi neden cekmesin insanın canı, o kadar haklisin ki ajdjsjdjsjd bi de zaten hep insan dusunyor burda neyi kullanirsam ucret yazarlar 🤣🤣🤣🤣🤣

Ben de filtreciyim, surekli termosa yapiyom makineden, dusunsene o an suyum gelmis ben makineye basiyom ahdjshdhshdhd
Şunun sadesi ve çikolatalısı efsane hemen bi su çek üstüne tamam 👌 Migros Sanal Market: Online Market Alışverişi

X