Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben hastane çantası bir büyük boy valiz,bı de orta boy hazırladımeşim bı gece kalicaz abartmadin mi dio
Neyyyyy büyük be orta valiz mi yavrum tatile gitmiyon 1 haftalığına 1 gece kalcan eve gelcen yazıktır günahtır bn kabin boy Bnm ve bebeninkiler sığdı yanş

Kızlar ben çocuğun odasına perde almadım hala siz ne aldınız
Zebra stor alma fikrim var ama fon perde mi alsam diyorum şimdi de güzel şeyler var öyle de

Bu minik valizle tatile gidenler de allaskına bana özelden atsınlar o valize ne koydular. mutlaka kendime büyük boy valiz alırım 1 haftanın üzerindeyse gideceğim yer. Eşime ayrı küçük boy valiz. Bebeyle napacaz hiç fikrim yok.

Sana maşallah bilmediğin şey yok
Normal boyutlarda bir pencere fransız değil :)
Ben tül ve fon olayını çok daha ferah buluyorum pencerenin bulunduğu duvar çok dar değilse fon kaldırabilirse. Tül seviyorum. Ama fon yapılamayacak gibi darsa 3m altı mesela zebra kullanılabilir. Onda da şerit şeklinde değil de cift mekanizmalılar var önde tül gibi olan arkada store olan.

Şu var bi de çok bayılıyorum kenarlar da renklendirilmiş. Bu her duvara her cama olur.

Hoşgeldin merve senin sayfanın sahibi olarak ban yememen lazım
Bim'e çok uygun bebe ürünleri gelmiş. Önceki sayfalara attım fotolarını ben. Cam biberon, ağız temizleme mendili, biberon fırçası aldım ben. Sen de ihtiyacın varsa bir bak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…