Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Alt iki raf da hizalı değil. Gorev ver sıpaya aynı hizada koyacaksın de hepsini indirsin bi da katlayıp koysun.
Kız bi görsen bıhtımmm bıhtımmm
Bebenin yatağında yatıyor gündüz orda ikamet ediyor gece orda saldım artık herşeye bi elliyor

Evladım git bi aynaya bak bi boyunu ölç de
Senin için düzelttim çok rahat anne diyor yatıyor allahtan beşiğe giremedi
Sırf kıskanmasın diye onun odayı da yeniledim kendi yatağında yatmıyor burası daha rahat diyor

Eklentiler

• image.jpg
    62,4 KB · Görüntüleme: 119
Son düzenleme:
Kızlar aranızda göğüs pompası alan var mı Ben henüz almadım kararsızım. Aldıysanız marka model var mı bir öneriniz?

Ben de takımın penye battaniyesini koydum. Odada nohutu da üstüne sararım dedim ama bazı videolarda kocaman battaniyeye sarmışlar bebekleri.
Mervecim bende videolara baktım. Doğunca penye battaniyeye sarıyorlar.

Eklentiler

• Screenshot_20211030-192555_Instagram.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 92
  • Screenshot_20211030-192502_Instagram.jpg
    63,5 KB · Görüntüleme: 88
Patpat dan aldığım geldi kızlar 21 TL'ye kargo dahil almıştım kalitesi malı çok güzel bir de mor bandanası var yanında
Çok güzel sağlıcakla giysin inşallah. Bende alacaktım ama sonradan vergi vs çıkıyor dediler korktm aslı var mı ki hiç araştırdınız mı acaba

Senin dolabı Merak ettim
O zqman repeat diyorum.

O çekmeceleri bi gelsen de görsen hele.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…