Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Selam kizlar, henuz dogurmadim 🤦‍♀️
Ama bugün dogumun gerceklesecegini söyluyorlar.
Cok bildirim vardi, gecmis mesajlari okuyamadim. Hepinize tesekkur ederim ❤
Hayirlisiyla oglumu kucagima alayim, firsat buldugum ilk anda sizleri de haberdar edecegim. 😘🥰
Ay canım yaa inşallah bir an önce kavuş sağlıcakla.

Benim tosun doğurma derdim yok, 3 kiloyu aşsın yeter. Muzdan çok soğudum ama genel olarak yemeye çalışıyorum tavsiye edilenleri.

Maşallah arkadaşının kızına. Ben zayıf doğuruyorum, çok kilo da almıyo ama istisna olur inşallah.

Aynen ben de. Çok yokmuş ama işimi görür ilk 4-5 ay.

Ayy çok severim aslında, bu ara yemedim galiba.

Onun için egzersizler falan var, dene mutlaka. Belki işe yarar.
Evet araştırdım, birkac tane var, burdan da atan oldu, bakiyorum hepsine 🤭yuruyus hareket çökme hurma bunlar sık yaptiklarim ☺️
Selam kizlar, henuz dogurmadim 🤦‍♀️
Ama bugün dogumun gerceklesecegini söyluyorlar.
Cok bildirim vardi, gecmis mesajlari okuyamadim. Hepinize tesekkur ederim ❤
Hayirlisiyla oglumu kucagima alayim, firsat buldugum ilk anda sizleri de haberdar edecegim. 😘🥰
Oyy heyecanla bekliyoruz seni🥰🥰

Evet araştırdım, birkac tane var, burdan da atan oldu, bakiyorum hepsine 🤭yuruyus hareket çökme hurma bunlar sık yaptiklarim ☺️

Oyy heyecanla bekliyoruz seni🥰🥰
Bn de bi kaç tane diyim 🙈
Normal doğum için ilişkiyi de öneriyorlar merdiven inip çıkma ördek yürüyüşü ananas da kasları gevşetiyormuş perine masajı detayını tam bilmiyorum YouTube den bakabilirsin 😬

Bn de bi kaç tane diyim 🙈
Normal doğum için ilişkiyi de öneriyorlar merdiven inip çıkma ördek yürüyüşü ananas da kasları gevşetiyormuş perine masajı detayını tam bilmiyorum YouTube den bakabilirsin 😬
Aynen onlari da duydum, ordek yuruyusu duymamıştım ama o nasi kiz 🤣🤣

Bizde anneanne valla 😌 Babaannenin henüz bir şeyini görmedik bu saatten sonra da göremeyiz herhalde 🥴

Benim kayınvalide ilk çocukta doğuma 3 hafta kala aradı beni
Annemin neler aldığını sordu, aldıklarını burun kıvırdı, anneannenin çocuk odası alması lazım onun hakkıdır dedi, şunu aldı mı bunu aldımı bi ton şey
Görüşmenin sonunda dudak ucuyla var mı eksik dedi
Sonra doğumda bana 4-5 örgü yelek tarzı şey getirdi o kadar 🤣

Benim kayınvalide ilk çocukta doğuma 3 hafta kala aradı beni
Annemin neler aldığını sordu, aldıklarını burun kıvırdı, anneannenin çocuk odası alması lazım onun hakkıdır dedi, şunu aldı mı bunu aldımı bi ton şey
Görüşmenin sonunda dudak ucuyla var mı eksik dedi
Sonra doğumda bana 4-5 örgü yelek tarzı şey getirdi o kadar 🤣
Benim annem çocuğun beşiği dolabı sifonyerini ve neredeyse tüm kıyafetlerini aldığı halde geçen gün kv anneme utanmadan diyor ki komidinini de alsaydin . Ben orada onun cevabını verdim dengesiz 😒

Benim annem çocuğun beşiği dolabı sifonyerini ve neredeyse tüm kıyafetlerini aldığı halde geçen gün kv anneme utanmadan diyor ki komidinini de alsaydin . Ben orada onun cevabını verdim dengesiz 😒

Mükemmel kayınvalidem var, söylediklerini kendine göre yorumluyor 🤣

Hamile olduğumu duydu sessizce cinsiyetini bekledi, bunun da erkek olduğunu öğrenince

Ayy kız olsaydı sana bilezik alacaktım, şansını kaybettin dedi 🤣🤣🤣🤣

Mükemmel kayınvalidem var, söylediklerini kendine göre yorumluyor 🤣

Hamile olduğumu duydu sessizce cinsiyetini bekledi, bunun da erkek olduğunu öğrenince

Ayy kız olsaydı sana bilezik alacaktım, şansını kaybettin dedi 🤣🤣🤣🤣
Ay varya şans şans 🤣 şansımız genel itibariyle böyle . Ne kadar tuhaf insanlar. Niye böyleler anlamıyorum 😒

Ay varya şans şans 🤣 şansımız genel itibariyle böyle . Ne kadar tuhaf insanlar. Niye böyleler anlamıyorum 😒

bir birimize ılımlı değiliz, her yapmadığı şeyi hanesine yazıyorum
kocişim efendi ile bir şey olduğu zaman hop önüne atabiliyorum
o yüzden yapmadığı. her şey işime geliyor :deli:

Benim henüz annem de kayinvalidem de yakınımda olmadığı için bir şey aldılar mı almadılar mı bilmiyorum ama kıyaslamayı şuradan yapabilirim:

Geçen sene ev aldık. Aldığımız eve de yerleştik. Annem daha gelir gelmez evin avizelerini ben alacağım dedi. 2000 tl lik avize seçtik, parasını o gönderdi. Salon, mutfak, oturma odası, çalışma odasına 1'er adet, antreye de tekli 3 adet hepsi de led ışıklı. Bir tane ampullü yok.

Kaynanamgil bize gelirken ellerinde sadece bir kutu çikolata vardı. Onun da tarihi geçmişti, paketiyle direk çöpe bastık gözlerinin önünde.

Diyeceklerim bu kadar.

X