Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben de evlenirken almıştım 2 tane
Kendi kozmetiklerime kullanıyorum
Ama kullandığım için transfer edemiyorum 😬
Kendine plastik al 🙈🤣
Transfer yap Bnde saplı küçük var balkonda kullanıyorum onları da ihtiyaç olursa alırım

Oldu da gitmek zorunda kaldınız
Bn direk uzun yolculuğa çıkcam diyormuşum🙈kısa mesafe giderim ya sürekli eşimi bekleyemem eşim yanındayken de öne oturmaya düşünüyorum 🤣🤣
Henüz erken diye aklıma gelmedi, birden ağlamaya başlarsa kötü olur yolda, çok küçükken imkansız memesiz susmaz. Ama ilerde sen alırsan banada söyle marka vs

Henüz erken diye aklıma gelmedi, birden ağlamaya başlarsa kötü olur yolda, çok küçükken imkansız memesiz susmaz. Ama ilerde sen alırsan banada söyle marka vs
Perşembe günü dr kaçta senin
Bnde perşembeye randevu tek buldum 13.15e oğlum kardeşini görmek istiyor illa götür diye mecburen kontrole gitçez🤣

Bnm kozmetikle aram yok allık göz kalemi dudak nemlendiricisi bu kadar 🙈🙈🙈
O yüzden aktarım kolay olucak 🤣
Benim bi odamda bakım kremleri filan var sepette
Bi makyaj çantam var çekmecede
Bi banyoda yine temizleyici, tonik bilmem ne var sepette
Bi de duşta kullanılan şeyler var ayrıca duşun içinde 😂😂😂

Bence abartı değil, dantelsiz bulmak da mucize gibi bir sey hakikaten 🙈 yalnız soyle bsy var, ben ilk bu markanin baska modelinden siparis vermistim, o kadar inceydi ki, cok fazla ic gosteriyordu, geri gonderdim. Belki bu model oyle çıkmaz bilmiyorum, sadece marka ayni. Gule gule kullan insallah gonlune gore olur 🥰🥰
Evet yorumlarda ince demişler hatta ben ekru alacaktım vazgeçtim o yüzden, koridorda sabahlıkla yürürüm, evde de ince sorun olmaz diye aldım. Lohusa teri olacakmış sık sık değişiriz zaten

çok güzel çok naif iyi günlerde kullanın inşallah. nerden verdiniz siparişi? ben de buna benzer bişey beğenmiştim. Önümüzdeki ay yaptırayım diye düşünüyorum. renkler falan soft çok hoş :KK200:
İnstagram sayfası : dododesigntr
Burdan iletişim kurabilirsiniz, 3 hafta süre veriyor ama benimkini 10 gün sonra kargoya verdi bilgin olsun :)

İnstagram sayfası : dododesigntr
Burdan iletişim kurabilirsiniz, 3 hafta süre veriyor ama benimkini 10 gün sonra kargoya verdi bilgin olsun :)
Yaaa bende ordan yaptırmıştım 🥲 arada girip bakıyorum konuşmalarınıza eski heyecanları yaşıyorum sizinle 😅🙈 kaliteli güzel bi sayfadır tavsiye ederim diğer arkadaşlara da

Benim bi odamda bakım kremleri filan var sepette
Bi makyaj çantam var çekmecede
Bi banyoda yine temizleyici, tonik bilmem ne var sepette
Bi de duşta kullanılan şeyler var ayrıca duşun içinde 😂😂😂
Ufak şeyleri koymak için bunu aldım . çorapları ancak sığdı içine 😀
0B32D1D4-FF73-4A3F-AC3F-31878D238299.png

selam kızlaar

Dün elele madre park yatağını aldım nihayet, yanında da yatak verdiler
Ama bana yumuşak ve ince geldi. Sizler de beşikle ya da park yatakla gelen yatağı mı kullandınız?

Okuduğum kadarıyla ayriyetten yataş twiny alınmış genellikle. Burdan alanlar da olmuştu. Onun dokusu nasıl? Sert mi? Eğer o da yumuşak ince gibiyse almayacağım geleni kullanacağım ama sertse almayı düşünüyorum

selam kızlaar

Ama bana yumuşak ve ince geldi. Sizler de beşikle ya da park yatakla gelen yatağı mı kullandınız?

Okuduğum kadarıyla ayriyetten yataş twiny alınmış genellikle. Burdan alanlar da olmuştu. Onun dokusu nasıl? Sert mi? Eğer o da yumuşak ince gibiyse almayacağım geleni kullanacağım ama sertse almayı düşünüyorum
Canım ben yoyko aldım. İçinden çıkan matın süngeri çok inceydi. Yataş twiny aldım içine. Bir tarafı nispeten sert, bir tarafı yumuşak. Sert tarafı iki yaşa kadar kullanılıyor. Kalınlığı sertliği çok iyi geldi bana, beğendim

selam kızlaar

Kalınlığı da bu şeklide, 9 cm imiş

Eklentiler

• IMG_20211019_135853.jpg
    IMG_20211019_135853.jpg
    85,8 KB · Görüntüleme: 57
selam kızlaar

Yataş Bedding Ninni Sünger Yatak 70 x 110 cm
https://www.hepsiburada.com/yatas-b...VDK45?magaza=Yataş&url_src=ios-product-detail ben de bundan aldım sertliği gayet iyi yeni doğan için. Fiyatı da uygundu.

X