Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Dolap kurulumu yapıldı sonunda silip yerlesmesi kaldı🤗
IMG_20211015_114624.jpg
IMG_20211015_114644.jpg

Prime pure ebebek geldigi gibi bitiyor kac gundur bezini bekliyorum prima care veya prima yenidogan hk. Bilginiz var mi

Premium care aldım çok beğendim.

Sonra başka markada aldım ama sızıntı da oldu bebeğim de tuvaletini yapınca hemen rahatsız kaldı.

Ama premium carede hiç bir şekilde tuvaletini yaptığı için ağlamadı.

Kızlar mama olarak ne aldınız ya da ne önerirsiniz? Hastane çantasına mama ekleyeceğim de

Hipp combiotic aldım ama aptamil ile ikisinin arasında kalmıştım. İkisi de güzel. Ancak bebeğim henüz denemedi.

bebeğim beklediğimizden 1 ay erken doğduğu için o mama olmaz dedi hastane.

Evolvia prematüre aldırdılar.
onun da tadını hiç sevmedi.

Biraz yuh artık olacak ama hihi yaptığınız bir liste falan oldu mu ya 600 sayfayı okuyamadım tek tek
Keşke sabitleme gibi bişey olsada liste paylaşıldıgında sabitlense biyerlere🤣 bnde bazen ekran görüntüsü almadıgımda geriye gitmek korkutuyor kaybolurum günceli takip edemem bu sefer diye herşey çok hızlı ilerliyor🤣🤣

Keşke sabitleme gibi bişey olsada liste paylaşıldıgında sabitlense biyerlere🤣 bnde bazen ekran görüntüsü almadıgımda geriye gitmek korkutuyor kaybolurum günceli takip edemem bu sefer diye herşey çok hızlı ilerliyor🤣🤣
Burdan favorilere ekleyip bakabilirsin
C Calcifer 🙈🙈 den öğrendim bende

Eklentiler

• 4D4DF5A3-10D9-4D1A-A8F6-D50A4A238A99.jpeg
    4D4DF5A3-10D9-4D1A-A8F6-D50A4A238A99.jpeg
    105,1 KB · Görüntüleme: 64
Bir paketi yarım kullanmış, diğerini hiç açamadan 3'e geçmiş. İkinci çocuğu bir de bu. İlki daha zayıf doğmuş ve daha yavaş kilo alıyormuş diye bu da öyle olur sanıp ona göre almış bezleri. Bir bakmış bu çocuk hem daha kilolu doğdu hem daha iştahlı ve hızlı kilo alıyor. Sonuç bu ☺️
Bende prima pure almıştım 1 beden 2 paket. Gecenlerde hastaneye yatınca esim acmış almış içinden çantaya koymak için bnde onun açtıgını görmedim gittim kapalı paketi açtım dün çantayı tekrar hazırlarken yani 2 pakette acıldı şuan inşallah ziyan olmadann hepsini kullanırız🙈🙈 yoksa yine bi iç yanmaları başlar kuvetten sonra ikinci olur haaha🤣🤣

Bende prima pure almıştım 1 beden 2 paket. Gecenlerde hastaneye yatınca esim acmış almış içinden çantaya koymak için bnde onun açtıgını görmedim gittim kapalı paketi açtım dün çantayı tekrar hazırlarken yani 2 pakette acıldı şuan inşallah ziyan olmadann hepsini kullanırız🙈🙈 yoksa yine bi iç yanmaları başlar kuvetten sonra ikinci olur haaha🤣🤣
Küvet görünce aklıma senin gelmen peki 🤣

Küveti iade edemedin mi? Öyleyse de olsun, bakarsın en kullanışlısı o çıkar, iyi ki dersin 😄

X