Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kuzum ben de bademyagi kullanicaktim tuylendirme riski varmış diye vazgeçtim.Trendyoldan bio oil aldım.Henuz catlamadim ama baktım herkes kullanio ben de kullanım dedim😁
Bende bio oil kullanyrum sürdüğüm yerlerde sorun yok sürmedğim yerlerim perişan. Bacaklarım bel tarafım mor mor

Tek altları öyle görüpte beğendiğimiz için aldık. Yine üstüne ekleme yaparım o zaman gördükçe. Onların üstüne de almak gerekir bir şeyler. Ve doğru diyosun daha çok alt kirlenir. Bir kaç tane daha tulum alıyım, bir de alt üst onları da o zaman 3-6 ay alsam olur sanırım

Ben de penye alıyordum ama bir iki polar aldıktan sonra bu sefer acaba diğerleri ince mi diye düşünmeye başladım polarları alana kadar öyle bi düşüncem yoktu😁

Kurutma makinesi var da bebek kıyafetleri özellikle daha da çekiyomuş sanırım. O yüzden bebek kıyafeti için kullanır mıyım kullanmaz mıyım bilmiyorum. Acil durumlarda kullanırım tabi de onu da artık deneye yanıla göreceğim😊
Aslında zahmet olmazsa ben de şu kadar şundan var diye yazabilir misin müsait olunca? Kıyaslarım ben de ona göre ekleme yaparım
Buralarda ol olur mu? Ben bugün yarın çanta hazırlayacam. Çantamı da fotoğraflı filan paylaşırım diye düşünüyorum. O ara da elimdeki tüm kıyafetleri sayar atarım buraya son bir fikir olsun diye.

merve merve kız sen maşallah tecrübeli anne gibisin sana sorim.40 i çıkana kadar 3 takım hastane çıkışıyla geçirsek de sonra 3-6 aya geçsek nasıl olur?Bı de 6-9 aylıkları kullanmaya kaç aylıkken başlayabilir kuzum?

Bana anam hazırla dedi ya bi kaç gün önce tamamlamam lazım.bir an önce. Ulu sözü dinlemeyen ulur derler. 🤪

Hep bunlar hamilelikten. Kim derdi o asi ergen bu kadar uslu soz dinler bi şeye dönüşecek. 🤣
ah bu hormonlar, peki bendeki rahatlığı napıcaz bacım pazartesi 28 haftalık olucaz daha ortada birşeyimiz yok bebe doğunca alırım artık:rapci:

Kuzum ben de bademyagi kullanicaktim tuylendirme riski varmış diye vazgeçtim.Trendyoldan bio oil aldım.Henuz catlamadim ama baktım herkes kullanio ben de kullanım dedim😁
Doğumdan sonra bile çatlayan varmis son hafta bile çaylayan varmış önlem almakya fayda var. Bi de ben hiç kilo almayıp aşıri göbek yapınca korkuyorum.

aaa kız hiç duymadım tüylendirme yaptığını ama ben üşengeç biri olduğum için zaten düzenli kullanmıyorum bazen 15 gün kullanmadığım oluyor daha şişenin yarısına bile gelmedim 12 haftadan beri kullanıyorum sen düşün:KK48:

merve merve kız sen maşallah tecrübeli anne gibisin sana sorim.40 i çıkana kadar 3 takım hastane çıkışıyla geçirsek de sonra 3-6 aya geçsek nasıl olur?Bı de 6-9 aylıkları kullanmaya kaç aylıkken başlayabilir kuzum?
Bu çocuğun kırkına kadar sadece 3 takımı mı var? 🤦🏻‍♀️ 6-9a 3 aylıkken başlar ortlama maks.

Doğumdan sonra bile çatlayan varmis son hafta bile çaylayan varmış önlem almakya fayda var. Bi de ben hiç kilo almayıp aşıri göbek yapınca korkuyorum.
ben kiloda alıyorum oh sefam olsun yanlız 6 ayı bitirmemize rağmen göbeğim çok büyümedi benim, herkes nasıl 6 ayın bitti göbeğin yok hiç diyor

Bu beden değişimleri bebeğin kilo alımıyla değişiyor 40 çıkana kadar yeter hastane çıkışları. 3-6 aya geçilir He minyon olur 0-3 ay da kalır bebe

Ayyyy korktum.Ben de hiç kilo almadım sadece göbeğim var.Hala taytlarimi falan giyiyorum hatta bugün doktorda hamile gibi görünmeyen tek hamile bendim wala😁😁😁altım da biker tayt,üstümde oversize sweat,parasut montum😂😂😂😂ay Merve catlamayimmm yaaaa🥴

Bu çocuğun kırkına kadar sadece 3 takımı mı var? 🤦🏻‍♀️ 6-9a 3 aylıkken başlar ortlama maks.
Ayyy birazdan uyku tulumu almaya gidioruz.Alim bari 6-9 aylık bı kaç tane kalanını da internetten sipariş veririm artık.

Ayyyy korktum.Ben de hiç kilo almadım sadece göbeğim var.Hala taytlarimi falan giyiyorum hatta bugün doktorda hamile gibi görünmeyen tek hamile bendim wala😁😁😁altım da biker tayt,üstümde oversize sweat,parasut montum😂😂😂😂ay Merve catlamayimmm yaaaa🥴
Çatlama yavrum ben de çatlamam inş. Simdilik her şey pürüzsüz 🤣

X