Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Cinsiyeti öğrensem bir de hareketleri falan derken bir bakmışım 30 lu haftalar gelmiş :dua:
aynen öyle ben 13. haftada öğrendim cinsiyeti 18 haftadan sonrada hareketlerini hissetim şimdilerde içerde parti veriyor benim oğlan keyfi olursa tabii keyfi olmazsa tık yok

aynen öyle ben 13. haftada öğrendim cinsiyeti 18 haftadan sonrada hareketlerini hissetim şimdilerde içerde parti veriyor benim oğlan keyfi olursa tabii keyfi olmazsa tık yok

12 den sonra belli oluyor diyorlar ya bende ay sonunda kontrolüm var.
İnşallah söyler doktor :anne:
Erkek mi :nazar::nazar::nazar::nazar:

Hastaneye bebe mamasi goturuluyor mu kizlar? Yoksa aksi bi durumda hastane mi veriyor? Biri bana bugun mama al dedi ama sacma geldi

Aksi bir durum olursa verilir yada eczaneden temin edilir. Ancak ben sarılık derdi ile hiç uğraşmak istemediğim için küçük bir kaba mama, çay kaşığı koydum. Süt gelmezse hemen vermeyi düşünüyorum kaşıkla.

Cinsiyeti öğrensem bir de hareketleri falan derken bir bakmışım 30 lu haftalar gelmiş :dua:

Öyle ya cinsiyeti benimkş ta 19 da göstermişti. O vakte kadar alışveriş yapmadım. Tam o sırada bir arkadaşıma kız denilen bebeği erkek doğdu :KK70: öyle olunca detaylı ultrason bekledim. Bulantıların hafiflemesini bekledim. Derken daha yeni yeni bitti alışveriş mevzusu. İnsan henüz hissedemeyince bebek evde bir yerlerde görünür olsun istiyor. Hareketleri falan hissettikten sonra nasılsa alınır yapılır modunda giriyorsun.

Öyle ya cinsiyeti benimkş ta 19 da göstermişti. O vakte kadar alışveriş yapmadım. Tam o sırada bir arkadaşıma kız denilen bebeği erkek doğdu :KK70: öyle olunca detaylı ultrason bekledim. Bulantıların hafiflemesini bekledim. Derken daha yeni yeni bitti alışveriş mevzusu. İnsan henüz hissedemeyince bebek evde bir yerlerde görünür olsun istiyor. Hareketleri falan hissettikten sonra nasılsa alınır yapılır modunda giriyorsun.
bana 13 haftada erkek dedndi 18 haftada erkek dendi detaylıda da erkek dendi artık değişmez herhalde demi kız:olamaz:

X