Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
merve merve C Calcifer bende işte ikisi arasında kaldım incia ile ecowell acaba hangisi daha iyidir ya alacam artık çıksın
Aynıdır ya. Önemli olan pişik kremi. Yorumlara filan bak hanhi markaya ısınırsan. Ama inciada bebek losyonu yok. Küçük bi krem var atopik ciltler için. Ecowelin ürünler daha büyük boy hem.

Wala ben de öle yapcam galiba kuzum.Hastane çıkışı ve sonrasında kontroller için puset alicam.Bebek arabasını şimdilik rafa kaldırdım galiba.
Ben en baştan almayı düşünmedim birde şimdi alsam yenidoğana uygun alıcam bir sürü para dökülecek zaten kış bebeği çok dışarı çıkılmıcak yaza kadar büyümüş olacak yazın gerek olursa uygun yollu birşey alırım.

Hanımlar sezeryan doğum yapacaklar için doğum sonrası depende veda edince giymek için yüksek bel külotlar gerekiyormuş. Şuan nbb’nin hamile/lohusa külodu trendyolda 11 tlye kadar düşmüş. Ebebekte falan adedi 15-16 tl haberiniz olsun🎈
Ben 5 tane aldım🙈
Ben normal yüksek bel iç çamaşırları aldım kendi bedenimden büyük ve esnek yapılı hem şuanda hamile külodu olarak giyiyorum hemde doğumdan sonra kullanıcam çok rahat kullanımı

Kızlar Hepsiburada da sleepy bebek bezlerinde bir alana ikincisi 1 TL kampanyası var. Koşun 🤣

X