Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Yok gofretcim öyle değil Bana doğumdan sonra bi korku ve takıntılar silsilesi geldi.Bebekle yalnız kalamiyorum ve kesinlikle dışarı çıkamıyorum.Cok üzülüyorum ama yapamıyorum elimde değil😥
Evet hatırladım söylemiştin ama devam ettiğini bilmiyordum:KK43:
Bu konuda destek alsan? Bebeğin için de senin için de gittikçe zorlaşmadan çözüp rahatlasan harika olur

Merhaba , bende Lansinoh ve avent her iki elektrikli göğüs pompasından da var . Doğumdan sonra lansinohu kullanmıştım ilk zamanlar , ama bence çekim gücü olarak aventin yanından geçemez :) Aventi çok aktif bi şekilde kullandım hala da kullanırım. Çok memnunum
Merhaba avent ben de düşünüyorum pembe mi yeşil olanı mı kullandınız

Eklentiler

• AD9E16F2-DD6C-482C-9A99-20F175C94549.png
    AD9E16F2-DD6C-482C-9A99-20F175C94549.png
    173,4 KB · Görüntüleme: 61
Merhaba deneyimli anneler

Aranizda bu Aventin setini yenidoganda kullanan var miydi? Emzigini kizim hemen aldi ama biberon basligi emzik basligina gore daha sert gibi ve kizim alirken emerken zorlaniyor gibi.

Sadece basligi mi degistirelim? Kullanip memnun kaldiginiz baska biberon ya da basligi var mi ?

Eklentiler

• 7A873669-0F7C-4813-9BC2-D9E96F8B6296.jpeg
    7A873669-0F7C-4813-9BC2-D9E96F8B6296.jpeg
    72,7 KB · Görüntüleme: 44

Aranizda bu Aventin setini yenidoganda kullanan var miydi? Emzigini kizim hemen aldi ama biberon basligi emzik basligina gore daha sert gibi ve kizim alirken emerken zorlaniyor gibi.

Sadece basligi mi degistirelim? Kullanip memnun kaldiginiz baska biberon ya da basligi var mi ?
Merhabalar
Oğluma yoğun bakımda lansinoh biberon kullanmışlardı sorunsuz emdiği için lansinohla devam ettik. Bebeğim 8 aylık hala lansinoh kullanıyoruz☺️ Diğer biberon uçlarına göre daha yumuşak ve anne memesine yakın diye biliyorum.

Merhabalar
Oğluma yoğun bakımda lansinoh biberon kullanmışlardı sorunsuz emdiği için lansinohla devam ettik. Bebeğim 8 aylık hala lansinoh kullanıyoruz☺️ Diğer biberon uçlarına göre daha yumuşak ve anne memesine yakın diye biliyorum.
Cok tesekkür ederim🌸

Ben antikolik değil de natural olanı kullandım yumuşaktı o. 6 aylık olan başlığını aldım geçenlerde çok sert kızım içmiyor onla. Demek ki sizinkilerde öyle sert

Merhaba bu modeli bilmiyorum ama biz avent natural kullanıyoruz memnunuz, 14 aylık oğlum hala kullanıyoruz, emiyor da 👍🏻 lansinohtan memnun kalmamıştım akışı fazla gelmişti oğluma

Merhaba bu modeli bilmiyorum ama biz avent natural kullanıyoruz memnunuz, 14 aylık oğlum hala kullanıyoruz, emiyor da 👍🏻 lansinohtan memnun kalmamıştım akışı fazla gelmişti oğluma
Cok tesekkür ederim, naturel biraz daha yumusak sanirim evet 🌸

Herkese günaydınn🥰
Uyku tulumu önerileri almaya geldim

konuda uyku tulumu hiç konuşmamıştık sanki. Doğduğundan beri almadığıma pişman olduğum tek şey sanırım. İnşallah alınca da iyi ki almışım derim😂

Odamız 26 derecede oluyor genelde ama üstünü açma derdi olmasa 23-24 lere düşüreceğim. Petek açıkken aşırı kuru oluyor oda.
Hem yaz hem de kış için önerileriniz neler? Nerelerden aldınız ve memnun musunuz

Herkese günaydınn🥰

konuda uyku tulumu hiç konuşmamıştık sanki. Doğduğundan beri almadığıma pişman olduğum tek şey sanırım. İnşallah alınca da iyi ki almışım derim😂

Odamız 26 derecede oluyor genelde ama üstünü açma derdi olmasa 23-24 lere düşüreceğim. Petek açıkken aşırı kuru oluyor oda.
Hem yaz hem de kış için önerileriniz neler? Nerelerden aldınız ve memnun musunuz
26 çok çok yüksek değil mi. 21-23 arası ideal diye biliyorum. Bizimki genelde 21 gibi oluyor ben 2.5 tog LCW nin tulumunu kullanıyorum gayet memnunum.
Petek konusunda da son zamanlarda Petek kapalı uyumanın uyku kalitesi açısından daha iyi olduğunu okumuştum. Bir bakın isterseniz sizde.

26 çok çok yüksek değil mi. 21-23 arası ideal diye biliyorum. Bizimki genelde 21 gibi oluyor ben 2.5 tog LCW nin tulumunu kullanıyorum gayet memnunum.
Petek konusunda da son zamanlarda Petek kapalı uyumanın uyku kalitesi açısından daha iyi olduğunu okumuştum. Bir bakın isterseniz sizde.
İçine ne giydiriyorsun peki, bende geçen gün 2 tog uyku tulumu aldım ev 22 23 derece ama nete baktım nasıl giydirecem anlayamadım pek

Benim kızım uyku tulumuna siddetle karşı.Biz pijama giyiyoruz sadece.Cok deli yatiyo,üstü sürekli aciliyo ben de sürekli ortuyorum.Oda sıcaklığı 23 derece.Petek kızımın park yatağının yanında olduğu için hiç acmiyoruz.Klima açık odada.

Bizimde 20-21 oluyor bende lcw den 2.5 tog aldım. Çok iyi oluyor ama derece 22-23 falan olursa 2.5 tog çok geliyor terliyor

İçine ne giydiriyorsun peki, bende geçen gün 2 tog uyku tulumu aldım ev 22 23 derece ama nete baktım nasıl giydirecem anlayamadım pek
Bizim ev soğuk olduğu için içine uzun kollu body giydiriyorum ama odanın ısısına bağlı bazende kısa kollu body giydiriyorum değişiyor yani

Herkese günaydınn🥰

İnstagramda elauykutulumlari sayfasından aldım ben çok memnunum

Evet yüksek. Üstünü örttürmediği ve sürekli kucağında emdiği için düşüremiyorum.
Lcw ninkileri elyaflı diye görmüştüm. %100 pamuk bakıyorum. Sizinki nasıl?

X