Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
İki çocuğum var.İkisinde de farklı şeylere ihtiyaç duydum.o yüzden alın almayın diyemem.mesela bazı bebekler bebek arabasına binmez ,bazıları beşikte yatmaz.bazıları çabuk büyür yada tam tersi minyon olur.kardeş bile olsalar bu böyle:))

Kızlar yazıldı mı bilmiyorum ama emzirme sütyeni ve gögüs pedi alın mutlaka. Sürekli emzirme sütyeni giyiyorum ve içine baby me ultra ince jelli gögüs pedi takıyorum. Çünkü bir memeyi emzirirken diger memeden süt damliyor veya sağım yapmışsam sağım sonrası süt damlıyor bu gibi durumlarda kıyafetlerin batmaması icin gögüs pedi şart.

Sitesinde göremedim mağazadan aldım bunun pijama takımıEki Görüntüle 2914316
Gayet güzel ben de görünce geceliğini ve sabahlığını aldım güzel bir indirim olmuş 😄
Bu takıma çok benzer bir pijama takımım var suwenden almıştım yine şu an bedeni oluyor doğumdan sonra da olacak gibiyse onu da atarım çantaya 😂

Kızlar şu süslü lohusa gecelik takımlarından alan ya da almayı düşünen var mı?Ben alicam sanırım.
Ben trendyoldan aldım, fotoğraf çekimi için 🙈
Güle güle giy bakalım çiçekli böcekli 🤣🤣 bnm crocs larım var onu giycem 🙈
ben de crocs giyeceğim ama çelim için bir tane de süslü aldım eğer ayağıma girerse tabi 😂😂😂
Bnce yaptır ya bazı doktorlar bile sarılığa iyi geliyor diyormuş bn evde örterim arada 😝 al basmasın diye kırmızı kurdele 🎀 😝😝😝😝 onu Bnde yapmadım çünkü pijamam kırmızıydı erkek doğurdum kırmızı ve pembe pijama almıştım 🤪🙈
al basması ne demek 🙄😂
Bunlardan kullanan var mi cok begendim
Eki Görüntüle 2914348
minderleri çocuk doktorları önermiyor canım

Gayet güzel ben de görünce geceliğini ve sabahlığını aldım güzel bir indirim olmuş 😄
Bu takıma çok benzer bir pijama takımım var suwenden almıştım yine şu an bedeni oluyor doğumdan sonra da olacak gibiyse onu da atarım çantaya 😂

Pijamanın beli ayarlandığı için olur gibi geldi bana. Yıkanınca çekmedi değil mi ?

ben de crocs giyeceğim ama çelim için bir tane de süslü aldım eğer ayağıma girerse tabi 😂😂😂

al basması ne demek 🙄😂

Bnde bilmiyom ki annemler söylemişti 🤣

al basması ne demek 🙄😂

Bn çekim yapmıcam tütülü bi terlik yakışır 🤣😝

X