Bebegimin sesinden oturu alt komsum dava acti

Hem de ne celiski :KK45: gurultu gurultudur canim seks sesi , cocuk sesi farketmiyor bana. Bebeklere karsi toleransliyim ama :)

iki yetişkin insan özel anlarını yaşarken biraz daha seslerini azaltabilir de bir bebek bebek gece acıkıp ağladığında komşular rahatsız olur sesimi kısayım diyecek olgunlukta değildir sanırım

öyle bebek varsa bi tane daha doğrabilirim :KK53:

iki yetişkin insan özel anlarını yaşarken biraz daha seslerini azaltabilir de bir bebek bebek gece acıkıp ağladığında komşular rahatsız olur sesimi kısayım diyecek olgunlukta değildir sanırım

öyle bebek varsa bi tane daha doğrabilirim :KK53:
varsa oylesi litfen doguracagim o modelden olsun :KK53:

zaydek zaydek konu sahibi ilk olarak bu konuyu açtığın için sana tesekkür ederim .. Bende allah nasib ederse agustos ayında anne olucam, bu konu sayesinde çok farkı bakış açılarını okuma imkanı buldum.. Ben ev sahibiyim , aidatı yüksek bir sitede , çok fazla küçük bebek var ve duvarlar ince genede fazla bir ses duymadım çok nadir bebek ağlama sesi duyulur ama ayda 1 .. Burdaki tüm yorumları göze alarak doğumdan sonra alt dairemi, yan dairemi ve karşı dairemi ziyaret edip her hangi bir rahatsızlıkta gelip bana söylemelerini rica edicem, bebek odasına biraz daha kalın bir halı alıcam ve bebeğimin olduğu odanın kapıdını kapalı tutucam, son olarakta allaha dua edicem sakin ruhlu bir çocuğum olsun diye .. Allah hepimizi anlayışlı vicdanlı insanlarla komşu etsin ne diyelim ..

Buraya konu aciyorsan elestiriyi kaldiracaksun
ben ufak bir gurultuden dava acilcagini sanmiyorum
cok rahatsiz edilmisler ki olayi mahkemeye tasimislar
Eksik anlatiyorsun
Sizinki elestiri degilki suclama. eksik anlaTiyorsun ifadesinin elestiri olmadigini suclama oldugunu gorememeniz enteresan.

Sizinki elestiri degilki suclama. eksik anlaTiyorsun ifadesinin elestiri olmadigini suclama oldugunu gorememeniz enteresan.
bu bahsettiğin komşunla aranızda başkaca konulardan sürtüşme oldu mu?
bu komşunun diğer apartman sakinleriyle arası nasıl?
yazmış olabilirsin ama okunacak gibi değil sayfalar,ben de merak ettim şimdi.

valla iyi fikir ben de aynı dertten muzdaribim üst katımdakinin oğlu sağolsun, 1 yaşında kızım var sürekli uykusunda sıçrayıp uyanıyo ağlıo, uykuya dalamıyo,logusalığıgfayrı kabustu onlar zünden az daha sütüm lesiliypdu, dinlenemdğim ve adam gibi uyku uyumadığım için, yıldırıyolar insanm, dava açmank gelmemişti aklıma

bu bahsettiğin komşunla aranızda başkaca konulardan sürtüşme oldu mu?
bu komşunun diğer apartman sakinleriyle arası nasıl?
yazmış olabilirsin ama okunacak gibi değil sayfalar,ben de merak ettim şimdi.
Hemen soyliyeyim. 10 numarayla kavga ettiler. Insanlar tasindi. 9 numarayla kusler. 11 numarayla ve 4 numaraylada. 3 yillik odenmemis apartman aidatlari var. Isin guzel tarafi onlar sikayet dilekcesinde sahit olarak apartmandan kimseyi verememisler. Ben karakola ifade icin uc ev sahibi goturdum bugun.

valla iyi fikir ben de aynı dertten muzdaribim üst katımdakinin oğlu sağolsun, 1 yaşında kızım var sürekli uykusunda sıçrayıp uyanıyo ağlıo, uykuya dalamıyo,logusalığıgfayrı kabustu onlar zünden az daha sütüm lesiliypdu, dinlenemdğim ve adam gibi uyku uyumadığım için, yıldırıyolar insanm, dava açmank gelmemişti aklıma
Mesela bu surecte bende sutten kesildim ve stresten zona oldum. Gittim dr.dan rapor aldim. Bugun karsi dava actim. Raporlarimida ekledim.

Tabi ki de çocuk evde yürüyor diye ev satılmaz..Ben konu sahibinin olayı ayrıntılı anlattığını düşünmüyorum..Mahkemelik bir durum olduğuna göre,defalarca kapıya polis geldiğine göre demek ki ortada sadece bebek ağlaması ve ayak sesi yok..Komşuda gerçekten bıkmış ki mahkemeye vermiş..Sadece bir inat uğruna kazanamayacağınız bir dava için uğraşırmıydınız siz? Şahsen ben uğraşmam..Demek ki komşununda güvendiği birşey var ki rahatlıkla dava açabiliyor..Ben böyle düşündüğüm için yorumum bu yöndeydi..Yani ufak tefek çıkan seslerden bahsetmedim..Bir damla çocukların ağızlarını bantlayacak değiliz..Ama konu sahibi illa ki ben haklıyım diyor o zaman gidip haklı olduğunu ıspatlasın mahkemede..Olumsuz yorum yapan herkesi tersliyor..Herkes onunla aynı fikirde olmak zorunda değil..Siz de beni yanlış anlamışsınız..Dediğim gibi ben konunun daha farklı olduğunu düşünüyorum ve yorumumda ona göre...
Komsular apartmandan kendilerine sahit gosterememis durumda. Bizim ise uc ev sahibi sahidimiz var ifadeye bugun giden. Uc yildir odemedikleri aifat dahil olmak uzere kavga ettiklerine sahit uc ev sahibi. bugunki gelismeleri derleyip yazacagim ilk firsatta

Bir bebegin yurumesi ne kadar ses cikarabilor yahu? Abartmislar resmen.

alttakinin kizina goremi yasiycaksiniz siz?
ufacik bebenin ayak sesinden rahatsiz olup onun bebekligini hice sayan insanlarin ne kendisini ne cocuklarini tinlamam ama iste huzursuzluk gereksiz yere

Kiracıyız demişsiniz . Ev sahibine bahsettiniz mi bu olaydan o ne diyor . Bazı insanlar apartmanda yaşamayı bir türlü öğrenemedi .

bazi apartmanlarda boyle tuhaf tipitip tipler var.kendilerini birsey zannedip saga dola salca olan huzur kaciran tipler.
benim iki oglum var.alt kattan sagolsunlar hic sıkintili birsey duymadim(masallah:KK48:)
bitisigimde ikiz cocuklar var hic sikayet etmedim.insanlik oldumu ya.
yazik konu sahibinin sutu kesilmis.bunu hesabini kim nasil verecek.

Ev sahibimi aramislar. Adam kalkti geldi dun. onlarin cocugu daha kucakta bebek. Bizim sıkıntimiz yok demis. Cok sukur.

Peki onlar ev sahibi mi . Ayrıca olabildiğince eşinizi kavgadan uzak tutmaya çalışın . Erkeklerin kavgası bayanlar gibi olmuyor .

Bir bebegin yurumesi ne kadar ses cikarabilor yahu? Abartmislar resmen.
Aslinda ses gidiyordur eminim bu yuzden bende cesitli onlemler aldim zaten. Ama bir turlu memnun edemedim istiyorlarki cit cikmasin. Iyi de yasiyoruz bizde. Yani her yere hali altina battaniye serdim,cocugumun gec uyanmasini sagladim,yatak odalarinin uzerine denk gelen odalarin kapisini kapattim. Daha ne yapayim. Al sabahlari annene gotur biz uyanana kadar dediler. Bu ne simdi?

Peki onlar ev sahibi mi . Ayrıca olabildiğince eşinizi kavgadan uzak tutmaya çalışın . Erkeklerin kavgası bayanlar gibi olmuyor .
Onlar ev sahibi. Esim memur cocugu. Kavgaci degildir. Ama her erkek gibi atarlanmiyor degil. O evde yokken kapima gelip kapatmak istedigimde kapiyi iceri dogru itti adam. Korktum polis cagirdim. Esim bi o zaman inip sakin bi daha ben evde yokken karimi rahatsiz etme dedi. Dovse o zaman doverdi yani. Ama ilk etapta uzlasmacidir.

Onlar ev sahibi. Esim memur cocugu. Kavgaci degildir. Ama her erkek gibi atarlanmiyor degil. O evde yokken kapima gelip kapatmak istedigimde kapiyi iceri dogru itti adam. Korktum polis cagirdim. Esim bi o zaman inip sakin bi daha ben evde yokken karimi rahatsiz etme dedi. Dovse o zaman doverdi yani. Ama ilk etapta uzlasmacidir.
ne demek kapıyı içeri doğru itmek? ne haddine o adamın bunu yapmak? kesinlikle kabul edilemez.eşiniz yine sakin davranmış başkası olsa dövebilirdi de.bizim apartmanımızda da çocuklu aileler var,ve tabi ki gürültü oluyor olacakta.ama bir çocuk 24 saat gürültü mü yapacak? maalesef apartmanlarda takıntı derecesinde huzursuz komşular olabiliyor...siz zaten rahatsız olmasınlar diye elinizden geleni yapmaya çalışıyorsunuz,eminim içiniz de çok huzursuzdur...eğer imkanınız da varsa başka bir apartmana taşının en azından huzurlu ve mutlu olursunuz.

X