Bebeğimin neyi var?

renk önemli değil. Mukuslu kaka zaten bağırsakta bir sıkıntı olduğunu gösterir.
Şimdi siz panik olmayın. Rahat olun. Çok ciddi bir alerji olursa kakada kan olur. Belli ki öyle bir şey yok. 1 yaşa kadar bu da düzelir. Ek gıdayla rahatlayacaksınız büyüm ihtimalle.

Alerjiye benziyor. Tabi uzman bir doktor görmeli. Kan tahliliyle bile alerji olup olmadığı çıkar. Gaita testi de isteyin. Çünkü sürekli ishal oluyormuş. Pişik de oluyordur. Ya anne sütü ya mama biri dokunuyor olabilir. Laktazm yazdı mı doktorunuz?

Reflüden dolayi belkide iştahı yoktur yinede alerji testi yaptirin suphelerinizi gidermis olursunuz

Tiroitten olabilir mi acaba ben hamileyken guatr vardı ilaç kullanılacak kadar kötü değil demişti dr ilaç kullanmamıştım ama bebekte de olabiliyormuş tiroit hormonları da ishal bulantı kusma yapar mı ki
ona sağlık ocağındaki topuk kanından bakıyorlar. benim bebeğimin yüksekti drek kontrole çağırmak için aradılar. sanmam olsaydı çıkardı.
Rabbim şifa versin kuzuya

Evet çok haklısınız inanın ne olduğunu anlayamıyorlar artık son çare rota,adenovirüs ve amip testi yapıldı sonuçları bekliyorum bakalım ne olacak

Bir gün ek gıda yiyiyor diğer gün severek yediği şeyi yemiyor bugün çorba yaptım yemedi yoğurt sever normalde yemedi bugün diş olabilir mi acaba

Hayır laktoz intoleransı testi yaptırmadım 3 testim var sonucu bekliyorum

Onu da gazlı dönemlerde kullandık biz faydasını gördüm açıkçası, öğlenden sonra saat 3 - 4 gibi hergün düzenli verdim.
Bende kullanıyorum günde beş damla her damlayı 24 saatte böldüm mamanin içine koyuyorum eczaneci öyle dedi siz nasıl kullaniyorsunuz

Istahsizligina takılmayın öncelikle ishali ve kanına baktirin kansızlık olmasin bebekte. Kızım refluydu emmek istemezdi hep kusardi zayıf bir bebekti gelişiminde sıkıntı yasamadik boy olarak üst seviyede kilo daha yavaş ilerledi.
Siz rahat olun anne ne kadar rahatsa bebek o kadar rahat buyuyor

Kansızlık var bebeğimde kan damlası kullanıyoruz

Kuzum alerjilerde farjli bulgular oluyor. Kakasi bile degisiyor.

Ben sana sorunu söyleyim benimde bebegim öyleydi midesi yaniyor cocugun reflusu var emmeyide sutude red ediyor.

Aptamil AR mama deneyebilir misin? Normalde doktorlarda bu mamayi oneriyor veya ilac veriyor simdi ilaci foktor onersin ama ben sana bunu oneririm.

Mamayi dene yogun kıvamlı oldugu icin kusmayacaktir. Ve istahi acilacak.

Birde vitaminlerine bakildi mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…