Bebeğimin kalbi durmuş:(

6+4 haftalık yani 7. hafta heralde en son geçen hafta gitmiştim gelişimindede pek fark olmamış dedi bebeğim öldü galiba:1no2: kalbim ağrıyosenağlama

Canım söylemeden edemedim ama yazını okurken ''aaa boşuna üzülüyor zavallıcık kimbilir hangi doktor üzmüştür, bebişinin kalbi bir haftaya kadar atmaya başlar'' dedim , neden böyle düşündüm bilmiyorum ama içime doğan kuvvetli bir inançtı sanırım, seni takip edeceğim, gelişmelerden bizi haberdar etmeyi unutma canım...

Canım benim,
inşallah herşey düzelir.Ama arkadaşların da dediği gibi herşeyde bi hayır vardır.Benimde 2 ay önce bi düşüğüm oldu.Ama bi hafta geçmişti daha var falan diye biz giderken , doktor kromozomsal bir düşük demişti.çok üzülmüştüm ama bi yandanda daha tam oluşamamış olduğunda bünye bunu kendiliğinden atarmış.Herşeyin en güzeli seçiliyor içinde ,her şey Allahtan unutma..Ve ben 2 ay sonra tekrar hamile kaldım inşallah bu sefer kavuşacağız bebeğimize.Sende umudunu yitirme, Allah gönlüne göre versin.

ayy hayatım hakkatten çok üzüldüm ve tüyleri diken diken oldu .bende 5,5 haftalık hamileyim cumartesi günü bende kalp atışlarını duymaya gidicem ama inan şuan kendime başıma gelmiş kadar üzüldüm.dilerim dualarım seninle rabbim sana sığınıyorum duy sesimizi bizi bebeklerimizden ayırma onları bize bağışla .arkadaşım inşallah bu normal birşeydir çünkü dr banada belki duyabiir dedi bazen geç olabiliyormuş .inşallah böyle birşeydir .ne olur üzme kendini diyecem ama mümkümn değil biliyorum.ama en azından olumlu düşün olurmu cnm ve mutlaka haberlerini bekliyoruz k.k ailesi olarak .dualarımız seninlee

Canim Senin Ve Bebişin Için Hakkinda Hayirlisi Ne Ise O Olur Inşallah
Dualarim Seninle Allah Yardimcin Olsun Güçlü Ol Kuvvetli Ol

Canım benim ben 33haftalık hamileyim ve bebeğimin kalbi 9. haftada duyuldu yine söölüyorum ümitlendirmek istemem ama senin dr a gitmiş olsaydım hiç duyamıycaktım o kalp atışlarını.

Bence biraz bekle sağlığını tehdit eden bişi yoksa ve kesin başka bi dr a görün.

offf çok üzüldüm sen kalbini ferah tutu ve bol bol dua et inş bebişe bişey olmamıştır bebişin sana küsmez

Belkide öyledir ama bugün bütün umudum bitti sanki elimde değil.O 2 senedir gittiğim doktorum onun ağzından çok üzücü şey duydum hiç biri bukadar yıkmadı.İnşallah hislerin kuvvetlidir canım ama ben kendimi ümitlendirmiyorum birkere daha yıkılmak istemiyorum.Desteğin için saol canım...

canım dur bakalım allah büyüktür üzülme canım haftaya kadar belki herşey yoluna girer dua et canım annelerin duaları kabul olur allah bebeğini sana bağışlasın tatlım..

sadece kalp atışı değil galiba doktor gelişimle ilgili bişeylerde mırıldandı ama doktor işte söylediği bazen anlaşılmıyo yada beni fazla üzmemek için detaya girmedi.C.tesi bir milim bile gelişme olsa aldırmıycam biraz daha bekleye bilirim.
Of ya dünkü hayallerime bak bugüne bak kabusta gibiyim...

Okadar çok arkadaşım varki hiçbiri beni sizler kadar iyi anlayamaz.Hepinize ayrı ayrı cevap veremiyorum bugünkü desteğinizi unutmam mümkün değil.:enbuyukkk:

cnm inşallah bebişinin bişeyi yoktur. Allahtan ümit kesilmez. :teselli:herşeyın hayırlısı.

canım sakın stres yapma,gec dollenme olmuş olabilir Allaha dua et..kaç haftalıkkı

elif seni tanımıyorum ama cok üzüldüm msj ın dikkatimi çekti herşey allah tan inş her şey yolundadır mutlaka bizide haberlendir ben cok merak ederim şimdi olumlu düşün ki olumlu şeyler olsun dua edicem sana

geçmiş olsun canım beterin beteri var tabi Rabbim herkese sağlık evlatlar nasip etsin.Verende Allah alanda sitem etmiyorum.İnşallah doktorum yanılıyodur.

Teşekkürederim canım dualarınıza ihtiyacım var.

canım benim inşallah doktor yanılmıştır bende 3 ay önce bebeğimi kaybettim,benimkindede kalp atışları duyulmamıştı,yani gelişememiş bebişim çok üzüldüm ama elden gelen bişey yok,ne yapalım hayırlısı olsun herşeyde vardır bir hayır..bol bol dua et inşaallah senin bebeğin yaşıyodur,ben yaşadığım için bilirim ne kadar acı olduğunu üstelik ilk bebeğinsee dahadaa ALLAH bizlere sağlıklı bebişler verir merak etme senn öptüm canım seni,bozma moralinii

elifim... ayyy okuyunca çok fena oldum canım ya doktor duyamamış olamaz mı? ayyy çok fena yaaa inan çok üzüldüm... allah yardımcın olsun sana bu gece dualar edeceğim.... allah hayırlısını versin inşallah.... üzülme bitanem nolur......eşinle paylaş.... acılar paylaşıldıkça hafifler ...... çok zor bi durum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…