Bebeğimin kalbi durmuş:(

her iste bi hayir vardir diyelim elif ,allah sabir versin ,bende dua ediyorum insallah doktor yanlis duymustur ..allah yardimcin olsun

Elifcim sen ne diyosun yaaa
biz seninle aynıydık bak ben bugün 6+2 yim cuma günü yani 6+4 ken doktora gidicem,ben 5 haftalıkken kesem bile görünmemişti canım dr cuma gel dedi ama umutlanmıyorum yine de kalp atışlarını duyamayabilirim,9 haftaya kadar duyulamayabiliyormuş ben heryerde böyle okudum canım benim.Sen çok çabuk pes etmişsin,hemen vaz gecme bebğinden belli olmaz başka bir dra daha git derim ben...moralini de bozma bak ben uyuyamam şimdi bu gece,canım arkadaşım...

bebek.com: Bebeğin kalp atışları ilk kez ne zaman duyulur?
Dr. Murat Taşdemir :Bebeğin ilk kalp atışları 10. - 12. haftalar arasında duyulmaya başlanır. Bebeğinizin kalp atışlarını hekiminiz Doppler cihazı ya da doppler ultrasonografi ile size dinletebilir

elifim... ayyy okuyunca çok fena oldum canım ya doktor duyamamış olamaz mı? ayyy çok fena yaaa inan çok üzüldüm... allah yardımcın olsun sana bu gece dualar edeceğim.... allah hayırlısını versin inşallah.... üzülme bitanem nolur......eşinle paylaş.... acılar paylaşıldıkça hafifler ...... çok zor bi durum....

çok sağol canım.Eşim birazdan gelicek nasıl söylerim bilmiyorum o daha hevesliydi.Şimdi biraz daha iyiyim aslında söylerken ağlamak istemiyorum...

canım benim yaa kıyamam az çok kendimi senin yerine koymaya çalıştım ama içim acıdı resmen.allahım sana hayırlısını verir inşallah.üzülme moralini yüksek tut herşey alahtan hayatım...inşallah sağlıklı bebişlerin olur canım....

Üzülmemek elimde olmuyo canımben 2 senedir bugünü bekliyodum.Son umudumdu sanki...tşk arkadaşım herşey için...

Elifcim sen ne diyosun yaaa
biz seninle aynıydık bak ben bugün 6+2 yim cuma günü yani 6+4 ken doktora gidicem,ben 5 haftalıkken kesem bile görünmemişti canım dr cuma gel dedi ama umutlanmıyorum yine de kalp atışlarını duyamayabilirim,9 haftaya kadar duyulamayabiliyormuş ben heryerde böyle okudum canım benim.Sen çok çabuk pes etmişsin,hemen vaz gecme bebğinden belli olmaz başka bir dra daha git derim ben...moralini de bozma bak ben uyuyamam şimdi bu gece,canım arkadaşım...

Bilmiyorum canım doktorum beni çok korkuttu yolunda gitmeyen bişey var ama ne söylemiyo.Israrla kalp atışı arıyo.Cuma gidicem belki dediğiniz gibi çıkar Rabbim senin canına can katsın inşallah...Sen uyumazsan bebişin rahatsız olur benim için bu gece rahat uyu olurmu...

canım benim inşallah doktor yanılmıştır bende 3 ay önce bebeğimi kaybettim,benimkindede kalp atışları duyulmamıştı,yani gelişememiş bebişim çok üzüldüm ama elden gelen bişey yok,ne yapalım hayırlısı olsun herşeyde vardır bir hayır..bol bol dua et inşaallah senin bebeğin yaşıyodur,ben yaşadığım için bilirim ne kadar acı olduğunu üstelik ilk bebeğinsee dahadaa ALLAH bizlere sağlıklı bebişler verir merak etme senn öptüm canım seni,bozma moralinii

Sanada geçmiş olsun canım.Şimdiden okadar çok hediyesi gelmiştiki.Herkese beni bukadar heveslendirmeyin beni daha erken dedim.Şimdi herkes sorduğunda ne cevap vericem her sorduklarında bidaha bidaha canım acıycak:1no2:

Bugün doktoruma giderken belkide hiç oladığım kadar heycanlıydım,bebeğimin kalp atışlarını duyacaktım.Yolda giderken ne hayaller kurdum bir bilseniz...
Doktorum muayne sırasında hiç konuşmadı ve herzamankinden uzun sürdü.Bana bebeğin kalb atişlarını duyamadığını söyledi ve sağlıksız bir bebek olduğun düşünüyorum dedi.Nutkum tutulmuştu sanki hiç cevap veremedim ağlayamadım bile.Cumartesiye kadar bekleyelim bir gelişme olmazsa müdahale edicez dedi.Yani bebişimi alıcaklar...Eve nasıl geldim bilmiyorum ellerim hala titriyo.Daha eşimin bile haberi yok ona nasıl söylerimsenağlama
Bebişim sen annene küstünmüsenağlama

:çok üzgünüm:canim herseyde bi hayir her hayirda bi ser vardir,guzelim belki ne desek teselli olmucak ama.guzelim allah cektigin acilari unuttursun guzelim .seni cok optum.rabbim sabir versin

Bugün doktoruma giderken belkide hiç oladığım kadar heycanlıydım,bebeğimin kalp atışlarını duyacaktım.Yolda giderken ne hayaller kurdum bir bilseniz...
Doktorum muayne sırasında hiç konuşmadı ve herzamankinden uzun sürdü.Bana bebeğin kalb atişlarını duyamadığını söyledi ve sağlıksız bir bebek olduğun düşünüyorum dedi.Nutkum tutulmuştu sanki hiç cevap veremedim ağlayamadım bile.Cumartesiye kadar bekleyelim bir gelişme olmazsa müdahale edicez dedi.Yani bebişimi alıcaklar...Eve nasıl geldim bilmiyorum ellerim hala titriyo.Daha eşimin bile haberi yok ona nasıl söylerimsenağlama

canım benim ya çok üzüldüm herşeyin hayırlısı demekten başka bişi gelmiyor işte elimizden. umarım yoluna girer herşey canım. allah yardımcın olsun

canım,cumartesi güzel haberler alırsın inşallah...eğer aksi bişey olursa da,kendini yıpratmadan 2.bebeği yapmaya odaklan ve her şeyde bi hayır olduğunu sakın unutma...biçok arkadaş gibi ben de ilk bebeğimi kaybettim aynı şekilde,şu an 4. ayım bitti 5 ten gün alıyorum çok şükür...Allah yarıdmcın olsun canım....her şey insan için..bunu da aşacaksın........

ya yapma yaa elifaygün bugün hep üzücü haber mi duyacağım bende bebeğimi kaybettiğimi öğrendim bugün canım benim ya geçmiş olsun ama ben kendim için üzülmüyorum çünkü nette şöyele bi yazı okudum
düşük yapan anneler bilsinlerki bebek sağlıklı olsa istedikleri kadar ağır kaldırsınlar istedikleri kadar koşu yapsınlar bebek düşmez...fakat bozuk veya özürlü bebek ne kadar dinlenselerde bozuk gebelik kendi kendini düşürür...
ben biraz daha özetledim yazıyı.o yüzden ben hiç üzülmüyorum sakın sende üzülme yine olur bebişlerimiz yeterki sağlıklı olsun...

ay canım kıyamam sana allahtan ümidini kesme
dua et oldumu
allah seni bebegine bağışlasın

canim Allah sabir versin hayirlisi olsun...ben de 1 ay once bebegimi bu yuzden kaybettim ama atlattim cok sukur.7 haftalik gebeyken kanamam olmustu dr a gittigimde kalp atislari duyulmuyor kucuk oldugundan olabilir 3 gun sonra tekrar bakalim belki duyulur dedi.3 gun sonra gene duyulmadi meger bebegim rahime yerlesememis ölmüs.dis gebelikmis ilk bebegimdi cok üzülmüstüm ama gecti demek ki yasamam gerekiyormus bunu da dedim unutmaya calistim ama olmuyor iste ben de ne hayaller kurmustum cok heycanliydim.gecen de dr bakti hormon testi yapti hersey guzel dedi ama 3 ay sonra bebek yap eger istiyorsan dedi simdi de bekliyorum.kendimi baska seylere verdim.ben de dr söylediginde nutkum tutulmustu cok üzülmüstüm ama kismet..ins seninki böyle olmaz ins bebegin salgikla gelir sana canim hoscakal

Dr. Murat Taşdemir :Bebeğin ilk kalp atışları 10. - 12. haftalar arasında duyulmaya başlanır. Bebeğinizin kalp atışlarını hekiminiz Doppler cihazı ya da doppler ultrasonografi ile size dinletebilir[/QUOTE

benim bebeğimin 6 hafta kalp atışları vardı 7.hafta da duyulmadı...hemen kurtaj yaptı doktor...nasıl oluyor peki anlayamıyorum

ya yapma yaa elifaygün bugün hep üzücü haber mi duyacağım bende bebeğimi kaybettiğimi öğrendim bugün canım benim ya geçmiş olsun ama ben kendim için üzülmüyorum çünkü nette şöyele bi yazı okudum
düşük yapan anneler bilsinlerki bebek sağlıklı olsa istedikleri kadar ağır kaldırsınlar istedikleri kadar koşu yapsınlar bebek düşmez...fakat bozuk veya özürlü bebek ne kadar dinlenselerde bozuk gebelik kendi kendini düşürür...
ben biraz daha özetledim yazıyı.o yüzden ben hiç üzülmüyorum sakın sende üzülme yine olur bebişlerimiz yeterki sağlıklı olsun...

Bebeğim kendiliğinden düşmüyo ki bedef onlar alıcak meleğimi benden.Sanada geçmiş olsun canım hepimiz için hayırlısı...

canim Allah sabir versin hayirlisi olsun...ben de 1 ay once bebegimi bu yuzden kaybettim ama atlattim cok sukur.7 haftalik gebeyken kanamam olmustu dr a gittigimde kalp atislari duyulmuyor kucuk oldugundan olabilir 3 gun sonra tekrar bakalim belki duyulur dedi.3 gun sonra gene duyulmadi meger bebegim rahime yerlesememis ölmüs.dis gebelikmis ilk bebegimdi cok üzülmüstüm ama gecti demek ki yasamam gerekiyormus bunu da dedim unutmaya calistim ama olmuyor iste ben de ne hayaller kurmustum cok heycanliydim.gecen de dr bakti hormon testi yapti hersey guzel dedi ama 3 ay sonra bebek yap eger istiyorsan dedi simdi de bekliyorum.kendimi baska seylere verdim.ben de dr söylediginde nutkum tutulmustu cok üzülmüstüm ama kismet..ins seninki böyle olmaz ins bebegin salgikla gelir sana canim hoscakal

benide 3 gün sonra çağırdı yine duyamazsa ve gelişimde ilerleme olmazsa alıcak.Aynı şeyi yaşıyoruz inşallah bende atlatırım sagol canım...

Dr. Murat Taşdemir :Bebeğin ilk kalp atışları 10. - 12. haftalar arasında duyulmaya başlanır. Bebeğinizin kalp atışlarını hekiminiz Doppler cihazı ya da doppler ultrasonografi ile size dinletebilir[/QUOTE

benim bebeğimin 6 hafta kalp atışları vardı 7.hafta da duyulmadı...hemen kurtaj yaptı doktor...nasıl oluyor peki anlayamıyorum

senin önce kalp atışlarını duymuş sonra demekki bebeğinin kalbi durmuş.Bebeklerimiz neden ölüyosenağlama

canım,cumartesi güzel haberler alırsın inşallah...eğer aksi bişey olursa da,kendini yıpratmadan 2.bebeği yapmaya odaklan ve her şeyde bi hayır olduğunu sakın unutma...biçok arkadaş gibi ben de ilk bebeğimi kaybettim aynı şekilde,şu an 4. ayım bitti 5 ten gün alıyorum çok şükür...Allah yarıdmcın olsun canım....her şey insan için..bunu da aşacaksın........

Sağol canım yavaş yavaş alıştırıyorum kendimi.Allah bebeğini sağlıklı dünyaya getirmeni nasip etsin...

Çok üzüldüm bende çok korkuyorum birşey olcak diye..sen moralini sağlam tut.başka doktora git.hemen pes etme ne olur

X