Bebeğimin kalbi durmuş:(

canım allah yardımcın olsum allah yavrunu sana bağışlasın inşallah yarın inşallah hayırlı haberlerini bekliyoruz ..:1hug:

Artık tek umudum rabbim o herşeyin hayırlısını bilir.Belki benim ve bebeğim için en iyisi bu olucak ama insan oğlu kalbine söz geçiremiyo ki...Bazen ağlıyorum ama asla isyan etmiyorum verende rabbim alanda...

Doktorum belki yaşayamaya bilir dediğinden beri sanki içimdeki bi yabancı yada bi hastalık gibi biran önce ameliyat edilmesi gereken hasta gibi...O annesinin ilk göz ağrısı adı ela yada efe olucaktı.Bir daha hamile kalırda bebeğim yaşarsa o isimleri ona veremem.Onlar bu meleğimindi.Desteğin için sağol canım.

canım inan çok üzüldüm Rabbim inşallah ayırmaz sizi Allah ım herşeyin hayırlısını versin sende stres yapma lütfen rahat ol geçmiş olsun

elifaygun26 canım çok üzüldüm allahım herşeyin hayırlısını versin geçmiş olsun

Artık bebeğim yoksenağlamagiderken bütün duaları okudum bebeğim iyi olsun diye.Muayne sırasında bende anladım bebeğim hiç gelişmemiş aksine dahada küçülmüş.Doktorum doğumhaneyi hazırlayın dedi oan zaten herşey bitmişti.Beni hazırladılar bi iğneyle gitmişim hiçbirşey hatırlamıyorum uyandığımda eşim başımda bende bebeğim gitti diye ağlıyodum.Ben onu 2 sene aradım sadece 20 dk ayırmışlarsenağlama
Herkese,hepinize beni yanlız bırakmadığınız için teşekkür ederim.Rabbim hepinizi gönlünüzdeki muradınıza kavuştursun...

Canım nolur üzülme Allah verir yine vardır bebeğini alırken elbet bi bildiği...Güçlü ol ümidini kaybetme destek ararsan devamlı burdayız biz.

canım ya çok üzüldüm umarım çabuk toparlanırsın ve allah sana sağlıklı bebişler versinnnn

Çok geçmiş olsun bu acıyı yaşadığım için tahmin edebiliyorum en kısa zamanda sağlıklı bi gebelik yaşarsın umarım

korkarak okudum msj nı çok üzüldüm senağlama inş en kısa zamanda bebek sahibi olur bu günlerini unutursun yazcak bişi bulamıyorum işte kelimelerin bittigi an sen moralini yüksek tut üzülme çok allah sabır versin gecmiş olsun

kısmet böyleyleymiş napalım.İnşallah bunuda atlatırım tedaviye devam yılmak yok...saol canım

canım benim 1 hafta once bence yasadım senin yaşadıklarını,,Allaha şükredelim daha kötu şeyler olabilirdi...meleklerimiz bizi bekleyecekler orda[/QUOTE]

Bebeğim öldü diye üzüldüm ama benim psşkolojimi doğumhane bozdu.Normal doğum yapabileceğimi sanmıyorum.Sanada geçmiş olsun en yakın zamanda sende yeni bebeğine kavuşursun inşallah

Gecmıs oLsun Canım Ins Hersey YoLuna gırer bılıorum cok zor ama morelını yuksek tutmaya calıs .Rabbım buyuk

Geçmiş Olsun Canim ..hayirlisi Böyleymiş Demekki Rabbim Yeniden Sağlikli Bebekler Nasip Etsin Inşallah Sana..

canım ne denilebilirki böyle bir durumda bilmiyorum..bende 2 ay önce bi düşük yaşadım 1 senedir beklediğim haberi aldığım gün düşük yaptım.ve hep dedimki kendime senden daha zor durumda olan insanlar var onları düşün ve sakat bi bebek dünyaya getirmediğin için şükret dedim.bunlar birazda olsa dindirdi..ama ne söylenirse söylensin ateş düştüğü yeri yakıyor.ne kadar çok insan var bu sorunlarla uğraşan.tekrar geçmiş olsun bitanem psikolojini sağlam tutmaya çalış olur mu..kalbimiz seninle

hakkatten korkarak okudum msj cnm.öok geçmiş olsun.böyle bir durumda ne söylemem gerektiğini inan bilmiyorum.ama bende yaşadım acısını bilirim.kardeşimin bebeğini gelişme olmadığı için aldılar ve yıkıldı üzüldük.genede hayat devam ediyor bunu anladık.sen çabuk atlatırsın inş.cnm biran önce rabbim kucağını boş bırakmaz inş.

slm elif nasılsın toparlayabildinmi kendini biraz ?

İyiyim canım sağol.Ama işe başlamaya hazır hisset miyorum kendimi.Bebeğimi kaybetmekten çok kürtaj psikolojimi daha çok etkilemeye basladı.Yaşadıklarımı unutmaya çalışıyorum hayat devam ediyo sonuçta...

Teşekkür ederim hayatım sanada geçmiş olsun.Herşeyden önce sağlık diyorum ben şuan ağrılarım var ama yakında geçecek inşallah.Her annenin dileyi sağlıklı bebek dünyaya getirmek onu sakat doğması herkesin hayatını etkiler tabi böyle olması hayırlıydı heralde rabbim bunları yaşamamı istedi ve yaşadım.Sağol canım

Hayırlısı böyleymiş hayatım Allah kardeşinede sabır versin.Toparlanmaya çalışıyorum hala.Rabbim isteğen herkese bebeğini kucaklamayı nasip etsin inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…