Bebeğimin kalbi durmuş:(

Elif26

@şkısın@ @şık
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
606
11
Bugün doktoruma giderken belkide hiç oladığım kadar heycanlıydım,bebeğimin kalp atışlarını duyacaktım.Yolda giderken ne hayaller kurdum bir bilseniz...
Doktorum muayne sırasında hiç konuşmadı ve herzamankinden uzun sürdü.Bana bebeğin kalb atişlarını duyamadığını söyledi ve sağlıksız bir bebek olduğun düşünüyorum dedi.Nutkum tutulmuştu sanki hiç cevap veremedim ağlayamadım bile.Cumartesiye kadar bekleyelim bir gelişme olmazsa müdahale edicez dedi.Yani bebişimi alıcaklar...Eve nasıl geldim bilmiyorum ellerim hala titriyo.Daha eşimin bile haberi yok ona nasıl söylerimsenağlama
Bebişim sen annene küstünmüsenağlama

Arkadaşım çok üzüldüm. Ama herşeyde bi hayır vardır. Allahtan hayırlısını dile. Belki böylesi sizin için hayırlısıdır.

Allah sağlıkla bebeğini kucağına alacağın günleri göstersin...

çok üzüldüm canım ya.üzülme inş o duyamamıştır bebişin kalbi atıyodur canım :teselli:

teşkkür derim canlarım belkide hayırlısı böyle.Sakat olması beni daha da üzerdi...

canım çok üzüldüm ama arkadaşların dediği gibi her şeyde bi hayır vardır.olumsuz bi neticeye hazırlıklı ol ama bir şey olmamış gibi de gebeliğine devam ettt.Her şey Allahtannn biliyosun.umarım her şeyin hayırlısı olur senin için

canım benim çok üzüldüm inşallah bebeğinde bi sorun yoktur. ve inşallah cumartesi doktora gittiğinde bebeğinin kalp atışlarını duyarsın

Canim Benim üzme Kendini Herşeyin Hayirlisi Ama Istersen Başka Bir Doktora Daha Görün Müdaheleden önce...

canım benim çok üzüldüm inşallah bebeğinde bi sorun yoktur. ve inşallah cumartesi doktora gittiğinde bebeğinin kalp atışlarını duyarsın

inşallah dediğiniz gibi olur ama moral olarak yıkıldım cumartesi olmak bilmezsenağlama

canım çok üzüldüm inşallah cumartesi günü kalp atışını duyarsın
belkide bir sakatlık olacak hayırlısı de canım
bende aynışeyi yaşadım ve daha birsürü kişi var bunu yaşayan. inşallah birdaha böyle birşey yaşamazsın

çok üzüldüm canım..inş. dr.yanılmıştır.bence vakit kaybetmeden başka bir dr.a git
bazen dr.larda yanılabiliyor...

üfff burnumun direği sızladıı gözlerim doldu.. allah kimseye yasatmasın bende 2 şubatta gidecemm bende çok korkuomm allahım korusunn..
arkadaşım üzülmee belki erken gitmişsindir ondandırr..... inşallah cumartesii suyarsınız canımm senin için dua edecem canımm..... hayırlısıyla git gelll :çok üzgünüm:

bu hiç aklıma gelmemişti aslında.cuma günü bir doktora daha gidebilirim tavsiyen için saol canım

RİCA EDERİM CANIM SENİ UMUTLANDIRMAK İSTEMEM AMA BİRKAÇ AY ÖNCE GAZETEDE OKUMUŞTUM AVRUPADA BİR KADININ BEBEĞİ İÇİNDE ÖYLE BİRŞEY DEMİŞTİ Bİ DOKTOR KADIN BEN BEKLİYCEM YİNE DİE ISRAR ETMİŞTİ VE GAYET SAĞLIKLI BİR BEBİŞİ OLMUŞTU... O DOKTORUDA MAHKEMEYE VERMİŞLERDİ... İÇİNİN RAHAT ETMESİ AÇISINDAN 2 DOKTOR İYİ OLUR...

Allah hiç birinize yaşatmasın.İnşallah hayırlı haberler alırsın doktorundan korkma.Ben zaten PKOS hastasıydım sağlıklı yumurta üretemiyorum böyle bi sonuç hep aklıma geliyodu ama içimdekine konduramıyodumsenağlama

Denemekte fayda var belkide daha erkendi bilmiyorum zaman herşeyi gösterecek.........

Canım kaçıncı haftasındasın hamileliğinin senin durumunda olan 10 hamileden 8i kalp atışını duyuyor ümitlendirmek istemem ama sadece geç duyuluyor bazen kalp atışları üzülme bebeğini etkileme.

Ve mutlaka başka bi dra görün inşallah seni bırakmaz bebeğin.

bugün 6+4 haftalık dedi doktorum duyulması gerekirmiş.2 gün bekliycem baska doktorada gidicem canım.Ben onu okadar çok aradımki inşallah bırakmaz.

Elifcim Bende 2 Defa Düşük Yaşadim Sen Kaç Haftalik Hamilesin Benim 8 Hafta Oldu Dr Kalp Atişini Duyamadi Gebeliği Sonlandirdi çok Zor Beklemek Seni çok Iyi Anliyorum Canim Allah Bizede Sağlikli Hayirli Bebek Nasip Etsin Inşallah

Elifcim Normal Ultrasyonlami Bakiyor Dr Benimki Vajinal Bakti Iyi Haberlerini Bekliyorum Canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…