Çocuk Hastalıkları Bebeğimin Kakasında Siyahİpliksi Şeyler..

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Cnsdegerli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2017
240
433
35
Merhaba , bebeğim 6 aylık kakasında aralıklarla olmak üzere siyah uzun iplik benzeri şeylere rastlıyorum. Genelde 2. Bezi hiç geçmedi bende doktora götürmedim ama sebebini çok merak ediyorum artık . Böyle bi durum yaşayan varsa beni bilgilendirirse çok sevinirim. Teşekkürler

Muz:) siz yediyseniz sutten gecer, o yemisse zaten olur. Bizde 3 aylikken olmustu arastirmistim o zaman ogrendim

Muzu bende okudum , daha ek gıdaya geçmedik ben yiyorum olduğu zaman çok eminim yememiştim:KK43:( Birde oyuncaklarından bakteri geçebiliyomuş ee herşey ağzında süreklise yıka ver yapamayabiliyorum. Bilemedim gözlemdeyim sürekli olursa doktora götürücem ama olmuyor tşk ederimm

Muzu bende okudum , daha ek gıdaya geçmedik ben yiyorum olduğu zaman çok eminim yememiştim:KK43:( Birde oyuncaklarından bakteri geçebiliyomuş ee herşey ağzında süreklise yıka ver yapamayabiliyorum. Bilemedim gözlemdeyim sürekli olursa doktora götürücem ama olmuyor tşk ederimm
Kan damlası kullanıyorsanız o yapiyor

X