Bebeğimin kafası ultrasonda eğriymiş yardım

birgxuxl38

biricigim benim
Kayıtlı Üye
7 Mart 2008
1.423
7
37
slm arkadaslar az önce doktor kontrolunden geldim 29 haftalik hamileyim doktor ultrasyonda bakti bebeginin kafasinin egri oldugunu söyledi baska bi doktora yolladi tam emin olmadigini söyledi belki durusuna göre egri gözüküyordur dedi sizce bu olayda en kötü ihtimal nedir lütfen desteginize ve bilginize ihtiyacim var

bilemiyorum canım gönderdiği doktor buna karar verir.

inşallah bişi yoktur dediği gibi bebeğin duruşundandır

peki eğri olması ne olmasına sebebtir bişi demedi mi dr.

geçmiş olsun

bilemiyorum canım gönderdiği doktor buna karar verir.

inşallah bişi yoktur dediği gibi bebeğin duruşundandır

peki eğri olması ne olmasına sebebtir bişi demedi mi dr.

geçmiş olsun

tsk ederim cnm okadar cok bunaldimki doktor simdilik bisey yok dedi gönderdigi doktor bakacakmis onun ultrasyon makinesi daha iyiymis daha iyi anlasilir dedi eger egriyse cözümüne sonra bakariz diyor ama ultrasyon resimlerine bakiyorum birinde hafif bi eksiklik var birindede cok iyi cikmis
ne düsünecegimi sasirdim

okadar kisi bakiyorda bi cevab vereniniz yok ikinci oldu konu actigima cok pisman oluyorum

Hiç hoş değil canım.Çersizliğini anlıyorum ama her konunu okuyanın bilgi verebilmesi imkansız..........Konunu okudum çünkü başlığında ne sormak istediğin belirtilmemiş.
Yorum yok üzgünüm.............İnşallah hayılı haberler verirsin bir dahakine....

canım inşallah kötü bişiy değildir o senin doktor yanlış görmüştür gönlünü ferah tut dua et tatlım

canim benim cok saol bende öyle umut ediyorum ama eger diyorum egilik varsa ben ne yaparim ALLAhim hic kimseyi evlat acisiyla sinamasin insALLAH

amin canım inşallah yoktur bir problem güzelim sen canını sıkma bebişinde üzülmesin canım benim

Hiç hoş değil canım.Çersizliğini anlıyorum ama her konunu okuyanın bilgi verebilmesi imkansız..........Konunu okudum çünkü başlığında ne sormak istediğin belirtilmemiş.
Yorum yok üzgünüm.............İnşallah hayılı haberler verirsin bir dahakine....

ins canim bide benim türkcem zayif o yüzden alatabildigim kadariyla anlatmaya calistim böyle anlarda insan gercekten birilerinden destek bekliyor

canım sen detaylı usg ye girmedin mi?
orada ne var ne yok sölüyor dr.20-22 haftalarda giriliyor.. dr seni yönlendirmedimi?
eğer girdiysen ve bişi varsa kesin orada belli olur .. ama girmediysen hemen gir.. ve sakin ol .. büyük bir ihtimalle duruşundan öle gözükmüş olabilir...

amin canım inşallah yoktur bir problem güzelim sen canını sıkma bebişinde üzülmesin canım benim

cok tesekkür ederim ama üzülmemek elde degil simdi ne düsünecegimi sasirdim bide görsen okadar tatliki ultrasyon resminde bile ne tatli cikmis doktor moralimizi bozdu birakti ALLAHim herkesin eladini ins saglikla kucaklarina almayi nasip eder cok zor bi durum

canım ultrasonda bakan doktorun çok deneyimli olması gerekir.sen araştır ve işinde iyi dneyimli bir doktor bul bence umarım doktorun düşündüğü gibi değildir benim bir arkadaşımada doktor kafası küçük demişti ama çok tatlı normal yapıda bir oğlu var şuan bir problemi yok. sende hemen iyi bir doktor bul dediğim gibi..... allah yardımcın olsun.

birgulcum cnm daha yeni okudum yazini.sasirdim acikcasi okadar cok kontrole gidiyorsun basindaki egriligi 29.haftadami süphe ediyorlar hürreminde dedigi gibi 20-22 haftalarda 4 boyutlu ayrintili ultrasona girmistim mesela ben.sen girmemismiydin ona girmissen ve orda bisey gorunmemisse bence durus seklindendir cnm bozma moralini mutlaka durumu bildir tamammi cnm benim ins guzel haberler verirsin

tsk ederim cnm okadar cok bunaldimki doktor simdilik bisey yok dedi gönderdigi doktor bakacakmis onun ultrasyon makinesi daha iyiymis daha iyi anlasilir dedi eger egriyse cözümüne sonra bakariz diyor ama ultrasyon resimlerine bakiyorum birinde hafif bi eksiklik var birindede cok iyi cikmis
ne düsünecegimi sasirdim

kafana takıp kötü şeyler getirme aklına

yoktur bişiy dr bazen yanılabiliyorlar

ben de hamileyken bir çok dr gittim

ankarada ayrı dr gittim burda oturduğum için

herşey normal dedi

6 aylıkken ist annemin yanına gittim doğuma orada yaptım

ist da bir dr bebeğin kafası vucuduna göre büyük dedi bana

o dr gitmeden önce bir çok dr gittim hepsi herşey yolunda dedi

sonra ben dr değiştim dr bana bu teşhisi kim koymuşsa yanlış koymuş dedi

hiç birşeyi yok dedi.

doğum yaptım bebeğim sapasağlamdı ne kafası büyük nede başka uzuvları anormal di.

dr yanılıyor bazen saçma sapan tehşis koyuorlar

canım sen detaylı usg ye girmedin mi?
orada ne var ne yok sölüyor dr.20-22 haftalarda giriliyor.. dr seni yönlendirmedimi?
eğer girdiysen ve bişi varsa kesin orada belli olur .. ama girmediysen hemen gir.. ve sakin ol .. büyük bir ihtimalle duruşundan öle gözükmüş olabilir...

yok canim girmedim doktor gerek görmedi hersey yolundaydi simdide cok sükür hersey yolunda kilosuda 1300gr olmus ama bu egriligi hala anlamis degilim burda baska bi hastane var hemen randevu alabilirsem hemen gidecegim yoksa saatler bile gecmiyor sanki aklima sacma seyyler geliyor

birgulcum cnm daha yeni okudum yazini.sasirdim acikcasi okadar cok kontrole gidiyorsun basindaki egriligi 29.haftadami süphe ediyorlar hürreminde dedigi gibi 20-22 haftalarda 4 boyutlu ayrintili ultrasona girmistim mesela ben.sen girmemismiydin ona girmissen ve orda bisey gorunmemisse bence durus seklindendir cnm bozma moralini mutlaka durumu bildir tamammi cnm benim ins guzel haberler verirsin

cnm hic sorma hersey yolindaydi en sonda nstye baglanmistik kalb atislari cok iyiydi bugün baglamadi nstye güya bozukmus ben 4 boyutlu ultrasyona girmemistim doktor gerek görmedi diye simdide baska sehirdeki hastaneye gönderdi ordanda ´termin almak gerek benimde hic beklemeye tahammülüm yok ne yapacagimi bende bilmiorum ama haber veririrm dualarinizi eksik etmeyin

Canım sana tavsiyem perinatolog bul bir tane o na git. Ayrıntılı ultrasona perinatolog bakıyor genelde. Yani doğmamış bebek uzmanı.30-40 dakika bebeği inceliyor kemiklerine kadar sayıyor.Benimki öyle yapmıştı.İnşallah duruşundan kaynaklanıyordur. Hiç moralini bozma.

canım benim umrım iyidir meleğin bilgim yok o yüzden sadece dua ediyorum

yok canim girmedim doktor gerek görmedi hersey yolundaydi simdide cok sükür hersey yolunda kilosuda 1300gr olmus ama bu egriligi hala anlamis degilim burda baska bi hastane var hemen randevu alabilirsem hemen gidecegim yoksa saatler bile gecmiyor sanki aklima sacma seyyler geliyor

sakın aklını bulandırma tatlım...iyi şeyler düşün..
ve hemen başka hastanede başka bir dr a muayene ol...ve detaylı ultrason istediğini öyle..ISRARLA....
yapmak zorunda...ve inşallah da bize iyi haberlerle dön....dualerımız senin yanında...:Saruboceq:

arkadaşım...inş...anormal bir durum yoktur...kalbini ferah tut...Rabbim evlat acısı göstermesin...(AMİN)

X