Bebeğimin kafası ultrasonda eğriymiş yardım

canım çok zor bir durum gerçekten. her şey yolunda giderken böyle bir şeyin çıkması insanı yıkıyor. çünkü bebek bekleyen annelerin tek isteği bebeklerinin sağlıklı olarak dünyaya gelmesi. seni çok iyi anlıyorum. inşallah dr yanlış görmüştür, usg den dolayı öyledir.arkadaşların dediği gibi sen mutlaka ayrıntılı usg ye gir canım. o şekilde herşey netleşir. sen içini ferah tut. artık tıp çok ilerledi. herşeyin bir çözümü var neredeyse. inşallah bebeğin sağlıklı olarak dünyaya gelir ve bu günleri unutursun canım. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

birgülcüm canım benim okuyunca çok üzüldüm ama sen içini ferah tut bence loranın dediği gibi daha önce böyle bişey demedi doktorlar da şimdi mi diyolar yanılabilirler sakın sıkma canını Allahın izniyle bişey yoktur bebişinde o bence duruşundan öyle gözükmüştür ultrasonda Rabbim korusun yavrunu Allah evlatlarımızla sınamasın üzme tatlı canını

canım çok zor bir durum gerçekten. her şey yolunda giderken böyle bir şeyin çıkması insanı yıkıyor. çünkü bebek bekleyen annelerin tek isteği bebeklerinin sağlıklı olarak dünyaya gelmesi. seni çok iyi anlıyorum. inşallah dr yanlış görmüştür, usg den dolayı öyledir.arkadaşların dediği gibi sen mutlaka ayrıntılı usg ye gir canım. o şekilde herşey netleşir. sen içini ferah tut. artık tıp çok ilerledi. herşeyin bir çözümü var neredeyse. inşallah bebeğin sağlıklı olarak dünyaya gelir ve bu günleri unutursun canım. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

cok tskür ederim cuma günü büyük bi hastaneden randevu aldim hersey yarin belli olacak ALLAHin izniyle dualarinizi benden esirgemeyin

canım başka hastenelerede gıt doktorların bır dedıgı dıgerı tutmuyor dua edıyorum bebişin saglıklıdır bır sorun yoktur inşşşşşşşş

canım başka hastenelerede gıt doktorların bır dedıgı dıgerı tutmuyor dua edıyorum bebişin saglıklıdır bır sorun yoktur inşşşşşşşş

canim benim cok teskkür ederim ins yarin ´randevum var bakalim ne diyecekler ALLAHim hic kimseyi evlat acisiyla denemesin cok zormus acisi yarini iple cekiyorum

kusura bakmayin arkadaslar cok kötü bir hafta gecirdim cevab yazamadim cok sükür sonuc iyi bide kafasinda egrilik yokmus ben o stressle yanlis anlamisim galiba kafanin icinde iki tane beyin oluyormus onlardan birisi sagdaki soldakine göre cok az bi kücükmüs dün hastaneye gittigimde tam 45 dak ultrasyonda kaldim bide 3 tane doktor inceledi okadar kötü oldumki anlatamam bebegun herseyini incelediler doktorum kismetse cok güzel bi kizin olacak dedi hepinize cok teskkür ederim arkadaslar ALLAhim hic kimseye evlat acisi vermesin ben bu bir haftayi nasil atlattim bilmiyorum nefes almasi bile cok zor geliyordu ALLAHím isteyen herkesi anne olmayi bu duygulari yasamayi nasip etsin insALLAH

canım benım buyuk geçmış olsun rabbım bebegını sana bagışlamış bırdaha sorun çıkmaz inşşşşşşşşş bebegıne sıkıca sarıl ona ıyı bak annesı onun sana ihtıyacı olacak herzaman

Gözünaydın canım.Bidaha canını sıkacak sorunlarla karşılaşma inşallah.....

Gözünaydın canım.Bidaha canını sıkacak sorunlarla karşılaşma inşallah.....

ins canim ALLAhim hic kimseye böyle acilar yasatmasin az önce annemlede konustum bu konuyu bebegin sevgisi gercekten hic biseyi tutumuyor insanin kendi canindan kanindan bir parca
bu zamana kadar aile icindede bazi sorunlar olurdu ama hic burnum kanamamisti ben bu olayda ilk defa stressden burun kanamasi gecirdim durmak bilmedi bi bir haftayi atlattimya sükrediyorum

Birgülcüm çok büyük geçmiş olsun okuyunca çok şaşırdım ama sonuçta hiçbişeycik yokmuş allah korusun bebişini sağlıkla gelsin bebişina.s.:nazar:

X