Bebeğimin duaniza ihtiyacı var:(

cok sukur arkadasim cok sevindim gözünüz aydın ..Rabbim bir daha üzüntülerini yasatmasin insallah. Anali babali saglikla buyusunler hayirli imanlı evlatlar olsunlar insallah.Isimleri de çok güzelmiş masallah uzun mutlu omurleri olsun yavrularının insallah.
Cok tesekkur ederim canim
Allah razi olsun

Teşekkur ederim herkese. Kaç kez ne okundu sayısını bilemiyorumki artık. Hatim ler.500 yasinler.4444 salavati tefriciyeler.ayetel kursiler. Daha bilmediğim onlarca dua.tanımadığım yüzlerce insan el açtı 3 senedir.kızıma 5 aylık hamileydim ogrendigimizde.ve o ay ameliyat oldu ilk.ve kızım 52.gunlukken 2.yi oldu.şimdide tedaviyle sonuç alamadiklari için 3.ye niyet ettik.riski çok yüksek ama bu sefer.ölüm felç körlük :KK43:((((( hepsi %50 oranında riskli. Eşim de ben de ilk kez bu kadar korkuyoruz.hep gucluydu o.şimdi değil. Müslümanın müslümana duası kabul olurmuş. Esimin adı serdar. Lütfen unutmayın duanizda. Başınızı agrittim detaya girerek.bugün gerginliğim hat safhada.dr donus yapacak gün vermek için.eksi 5 derecede 2 bebekle dışarı attım kendimi.çünkü sürekli onlara sarılıp ağlıyorum.sinirlerim harap olmuş durumda.kimseyle de konuşmuyorum etrafimdaki.sen güçlü ol.sana ihtiyaçları var.dua et.biktim bu lafları duymaktan.teselli edilmekten.35 yasindayiz eşimle ama 85 gibi coktuk ikimizde. Herkes tatil hayali gelecek hayali kurar.biz ev taksidine bile giremedik ne olur ne olmaz diye.doluyum be kızlar. Girtlagima kadar hemde :KK43:((((

Teşekkur ederim herkese. Kaç kez ne okundu sayısını bilemiyorumki artık. Hatim ler.500 yasinler.4444 salavati tefriciyeler.ayetel kursiler. Daha bilmediğim onlarca dua.tanımadığım yüzlerce insan el açtı 3 senedir.kızıma 5 aylık hamileydim ogrendigimizde.ve o ay ameliyat oldu ilk.ve kızım 52.gunlukken 2.yi oldu.şimdide tedaviyle sonuç alamadiklari için 3.ye niyet ettik.riski çok yüksek ama bu sefer.ölüm felç körlük :KK43:((((( hepsi %50 oranında riskli. Eşim de ben de ilk kez bu kadar korkuyoruz.hep gucluydu o.şimdi değil. Müslümanın müslümana duası kabul olurmuş. Esimin adı serdar. Lütfen unutmayın duanizda. Başınızı agrittim detaya girerek.bugün gerginliğim hat safhada.dr donus yapacak gün vermek için.eksi 5 derecede 2 bebekle dışarı attım kendimi.çünkü sürekli onlara sarılıp ağlıyorum.sinirlerim harap olmuş durumda.kimseyle de konuşmuyorum etrafimdaki.sen güçlü ol.sana ihtiyaçları var.dua et.biktim bu lafları duymaktan.teselli edilmekten.35 yasindayiz eşimle ama 85 gibi coktuk ikimizde. Herkes tatil hayali gelecek hayali kurar.biz ev taksidine bile giremedik ne olur ne olmaz diye.doluyum be kızlar. Girtlagima kadar hemde :KK43:((((
Canım ayrı bir başlık aç da eşine okuyalım. Burada unutulur, geriye düşer yazdıkların.

Canım ayrı bir başlık aç da eşine okuyalım. Burada unutulur, geriye düşer yazdıkların.
Takip edemem formu diye acmadim aslına bakarsan. Haber gelse telaş başlayacak. Eşim bulunduğumuz ilde değil kocaelinde ameliyat olacak.tek başıma gideceğim refakatçi olarak.cocuklarimi burda bırakarak. Tlf bakacak durumum olmayacak yani.Geçtim forumu takip edeyim.

Takip edemem formu diye acmadim aslına bakarsan. Haber gelse telaş başlayacak. Eşim bulunduğumuz ilde değil kocaelinde ameliyat olacak.tek başıma gideceğim refakatçi olarak.cocuklarimi burda bırakarak. Tlf bakacak durumum olmayacak yani.Geçtim forumu takip edeyim.
Canım eşinin rahatsızlığı nedir? Sen konuyu aç. Ben elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Bir de eşinin babasını adını da yazabilirsen. Başlangıç için 10.000 İhlas ile başlarız. Sonrasında devam ederiz inşallah.

Canım eşinin rahatsızlığı nedir? Sen konuyu aç. Ben elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Bir de eşinin babasını adını da yazabilirsen. Başlangıç için 10.000 İhlas ile başlarız. Sonrasında devam ederiz inşallah.
Esimin adı serdar.babasının adı ibrahim. Konuyu açtım az önce. EşiM için dua bekliyorum :KK43: isimli. Allah razı olsun senden. ..

Coook gecmis olsun arkadasim seni o kadar iyi anliyotum ki gecenlerde ben de konu acmistim arkadasim icin dua edin ne olur diye bi baslikta ama kimse gormedi 25 haftalik erken dogum yapti insallah senin bebislerinde saglikla hayata tutunur bol bol insirah okuyalim tekrar cooook gecmis olsun

Canım eşinin rahatsızlığı nedir? Sen baslik actim ama u aç. Ben elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Bir de eşinin babasını adını da yazabilirsen. Başlangıç için 10.000 İhlas ile başlarız. Sonrasında devam ederiz inşallah.
Rica etsem benim arkadasim icin de dua edebilir misiniz gecnlerde DUA EDIN NE OLUR diye baslik actim ama sadece 2kisi cevap yazdi arkadasim erken dogum yapti 25 haftalik bebisi 900gr dogdu o kadar uzgunki tarifi yok bunun ve benim elimden bisey gelmiyor belki manevi anlamda bi faydam dokunur canim arkadasima adi citim bebeginin adi çinar ve su an kuvezde canim kuzum:KK42:

Ahh çok üzüldüm arkadaşım acin içime oturdu resmen:KK43:
Kendimi,cocuklarimi en onemlisi de eşimi koydum eşinin yerine Allahim kimseye yasatmasin
Dün gece dua ettim bu gece de dua edicem size

Coook gecmis olsun arkadasim seni o kadar iyi anliyotum ki gecenlerde ben de konu acmistim arkadasim icin dua edin ne olur diye bi baslikta ama kimse gormedi 25 haftalik erken dogum yapti insallah senin bebislerinde saglikla hayata tutunur bol bol insirah okuyalim tekrar cooook gecmis olsun
Amin teşekkür ederim canim
Allahim arkadaşının ve bu durumda olan tüm annelerin yardimcisi olsun inşallah

Merhaba
Ben 4 subatta 32 haftalik ucuzlerimi dunyaya getirdim
erken doğum oldugu icin kuvozdeler hala
Her şey guzel ilerlerken dün bebeklerden birinin aniden kalbi durmus:KK43:kalp masaji yapmislar ve tekrar oksijene baglamislar.oysa ki oksijenden ayirmislardi hepsi kendileri nefes aliyodu:KK43:
Dünden beri aklim basimda degil sanki havadayim,lutfen bebegime dua edin
Allahim 3 yavrumu da bana sagsalim versin inşallah
Bize Ayetel-kursi okursaniz cok sevinirim
Allah herkesten razi olsun.
RABBim evlatlarini bagislasin hayirli kilsin ins

Masallah bebislerine :KK37: seneye bu zamanlar her odadan bi kafa uzanir artik:KK48:
Inşallah :))
sizi uzun zamandır takip edip sürekli dua ediyordum çok sevindim hepinizin iyi olmasına ALLAH hayırlı huzurlu etsin yuvanızı mutlu günler görün 3 küçük adamla birlikte
Amin cok tesekkur ederim
Kusura bakma canim msjlari daha yeni gördüm

Allah her türlü yardımcınız olsun inşallah canım, Allah kimseyi eşinden çocuklarından, ailesinden ayırmasın, sevdikleriyle sınamasın inşallah. Serdar kardeşimize şifasını versin Rabbim, sizi ayırmasın... Güzel haberlerini almak ümidiyle umarım çok başarılı geçmiştir ameliyat?

X