'Bebeğimi' ve 'Beni' dövdü :( Artık gururum kaldırmıyor

19 yasinda misin esin de 31 yasinda arada 12 yas var ne denir ki
Bosanmayi dusunuyor musun anlamadim ama simdi senin kafana inen yumruklar ilerde kizinin kafasina inmeye devam edecek bunu bil.
Yurtdisinda nerde yasiyorsun bilmiyorum etrafinda gidip kalacagin bir akraban yok mu devlet orda cocuk parasi da veriyor sonra tutarsin bir göz oda bebeginle cikarsin illa köyüne donmene gerek yok birkac tanidigim kocasindan ayrilip cocuklariyla yurtdisinda yasamaya devam etti.
Allah sabir versin acini icimde hissettim.
Kocani da sizden uzak tutsun anasiyla danasiyla beraber.

Konuyu ilk okuduğumda benim de aklımdan geçen bu oldu ama yurtdışı ne yapılabilir bilgim yok.

Eşim geceleri bebeğe bakarken, 'offf uyu artık bıktım ya' dediğinde yataktan bir hışım fırlayıp, 'sen bebeğimle öyle konuşamazsın, haddini bil' deyip kavga ediyorum.
Bu sebepten bile papaz oluyoruz, günlerce yüzüne bakmıyorum.
Sizin bebeğiniz şiddet görmüş, size dibine kadar dayak atılmış ve dediğiniz şey 'ben ona söyleyeceğimi söyledim'.
Acaba ne söylediniz, çok merak ettim, hokuspokus mu?

Darp raporu alıp o adamdan bosanmadın yanı
Sen bu adamla evlı kalırsan ya cocuk ya sen öledebılırsınız yanı
Ben senın gercek olduguna ınanmıyorum
Eger gercek olsaydın bebegıne yapılandan sonra 1 dk bıle o evde durmazdın

Darp raporu alıp o adamdan bosanmadın yanı
Sen bu adamla evlı kalırsan ya cocuk ya sen öledebılırsınız yanı
Ben senın gercek olduguna ınanmıyorum
Eger gercek olsaydın bebegıne yapılandan sonra 1 dk bıle o evde durmazdın

Konu sahibi. Gururunuzun kırılması için bebeğinizin de sizinle beraber dayak yemesini beklediniz herhalde.
Bunlara katlanmak için insanın akıl sağlığının yerinde olmaması lazım.
Ama boşanmayı düşünmüyorum diyen birine de müstahak yani bir şey diyemiyorum.
Kendinizi köle gibi kullandıran sizsiniz.

Eski konuna da baktim da adam kiz olursa sevmem demis bebege vurmaya calismasi beni sasirtmadi allah islah etsin ya sizden uzak cehenneme direk olsun.
Neden cekiyorsun bu adami gercekten ya Biz kadinlar ne kadar gucluyuz farkinda misin
Neden darp raporu almadin neden ayni evde kaliyorsun bu adamla öldürülmeyi beklemek için mi?

Boşanmayı düşümüyorum, yurt dışında yaşıyoruz, köye gidince babama anlatacağım, herşey o zaman belirlenecek, şimdi kocam olacak o pislikle ayrı yatıyoruz, ona ben söyleyeceğimi söyledim.
Dalga mı gecıyorsunuz
???
Sız bence dayak yemekten hoslanıyorsunuz
Bebegınızın sucu ne
Benım annem olsaydınız sızden nefret ederdım
Hayatımda boyle bırsey duymadım
Yatak ayırarak erkegı cezalandırdıgını dusunen herseyın cozulecegını dusunen bı ınsanın bazı seylerı kavrayamayacagını dusunuyorum

Ilk defa bir konuya yaziyorum ama bu üyenin fake oldugunu dusunmeye basladim eski konularina baktim esim arkadan iliski istiyor minvalinde bir konusu var orada gayet tak diye cevabini vermis herkese dayak yiyip de kös kös oturacak biri gibi gelmedi bana yönetime bildirdim bakalım ne olacak.
Eski konulari yazmayi sevmem ama bir çelişki var gibi.

Kusura bakmada koca dayağı yer yer oturursun, sonra kızında yer onu da susturursun.. şu dayak olayını artık normalleştirmeyin arkadaş.!!!
Kendinize bu kötülüğü yapmayın dünya da adam bitmiş sanki bebeğine de mi acımıyorsun anlamıyorum. Kv Allah bildiği gibi yapsın sende de kafa kalmamış ailenle paylaşmamışsondır bile bu durumu şakla sır gibi madalya takarlar sana

keratosis pilarisi biliyor ama ters ilişki konusunda cahilmiş.
imlalara da dikkat ediyor, kör cahil değil yani.

Dede beyde kv yi yumruklamis.e cok normal .bunlar sıkıntılarını dertlerini dayak atarak ifade ediyorlar.ailecek boyleler.anasi neyse danasida oyle olmus. Senin icin cok uzuldum.hikayeni okurken anlattiklarini gozumde canlandirdim.elimle seni ordan tutup cikarasim geldi. Hayata 1 kere geliyoruz.mutluluk huzur hepimizin hakki. Ama bu hakki birazda biz veriuoruz baskalarinin tekeline. Kocanin ozuru ozur degil.annesine kizdi sana patladi. Dilerim allah o vuran elini ayagini cezalandirir

canım çoook geçmiş olsun çok üzüldüm valla darp raporu al şikayet et kaynanan tam bir insan müsveddesi insan bile değil o kp eline sağlık çakmış bi tane kocanda insan değil belli napmayı düşünüyosun

Gerçekten eşin ağzını burnunu kırmış kucağındaki çocuğun darbe alıp ölme ihtimali bile varken tek yaptığın şey yatağı ayırmak mı?
Valla şok çözüm tebrikler ayakta alkisladim
Hala eşini savun görümcem beni savunmuş diye onları savun.
Bu hayatta herkese saygı duyulur ama kendine saygı duymayana duyulmaz.
Ne gibi bir çözüm üretelim burda bir sonraki dayakta şuranı koru burani koru dememizi mı bekledin?
Hiç mı kendine saygın yok kimse arkanda değilse kendine güven.
Bunu yapmış koca dayağından kurtulmuş yeni bir hayat kurmuş bir suru kadın var sen niye cekiyosun bunu.
Ya al çocuğunu git yurtdışındasin oranın imkanı daha iyi. Çocuğun zaten sende kalir niye çocuğun için sabrediyosun?
İki laf sokmuş yatak ayırmış ceza verdim diye geziyo musun ortalıkta?
Valla bravo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…