'Bebeğimi' ve 'Beni' dövdü :( Artık gururum kaldırmıyor

Annesinden bir bebeği ayırmak çok mu kolay?
Umarım başınıza geldiğinde beni hatırlarsınız? Çünkü bakıyorum sizde çok heveslisiniz candan can koparmaya
Senin canın o bebek olsa bunları ona reva görmezdin, doğurmakla anne olunmuyor. Elinizdeki sizin oyuncak bebeğiniz değil, bir tokatla beyinde kalıcı hasar bile olabilir, tüm ömrü boyu çeker, tamir edilmiyor yani.
Git kendine başka bir oyuncak bul, bebeği de emin ellere ver.

Bir bebeği annesinden ayırmaya çok heveslisiniz demek ki? Umarım bir gün sizin de başınıza gelir de o zaman anlarsınız halimden, çaresizliğimi

Ne hakla boyle igrenc bir cumle kura biliyorsunuz? Sizinde basiniza gelsin ne demek aklinizimi kacirdiniz yasadiginiz sey bu kadar guzelse kendi basiniza bir daha gelmesi icin dua edin baskasina boyle bir sey soylemeye hakkiniz yok. Size boyle kocalik eden birinin cocugunuza nasil bir babalik yapacagini dusunuyorsunuz? Ilk yazdiklarinizi okudugumda cok uzulmusdum sizin icin fakat su an butun uzuntum gecti, insanlara beddua etmekle o hayatdan kurtulamazsin eee digelimki miyomininde basina ayni seyler geldi ne olacak siz bu hayatdan kurtulacakmisiniz onuda gectim eger bosanmayacak ve insanlarin fikirlerini onemsemegecekseniz boyle konular acibta insanlarin vaktini calmayin. Gercekten cok sinirlendim yazdiklariniza.

Ben sizden çok düşünürüm bebeğimi pardon da? Ne söylesem tepki yarattı! Ne diyim o zaman ??

Bebeğimi vermem asla? Şikayet edecek olsaydım ben ederdim, ama be yazık ki yapamadım. Ben bebeğimi düşünmüyor muyum sanki? Bu kadar mı aciz ve sorumsuz olduğumu düşünüyorsunuz. Size acıdım. Her anne bebeğine canını verir. Her anne bebeğini canından çok sever. Anne değilsiniz demek ki anlayamazsınız

@Mune abla bende bilirdim yapacağımı ? Şimdi ki aklım olsaydı o zaman yapardım, ama üstünden 3 hafta geçti? Ve artık elimde tek bi kanıt kalmadı? Şimdi gitsem "Aklın daha yeni mi başına geldi " derler. Bu yüzden en ufak bi hatasında en azından bahanem olur, giderim. Şimdi gitsem "Şu sebebten" desem, diyecekleri şey belli, ama bi hatasında daha "Şu sebeb'ten, şu sebeb'ten, şu sebeb'ten" desem, o zaman beni aşağılamak için bi sevenleri kalmaz ellerinde, aynı köylüm yarın ben köye gidecek olsam, bana kimse acısın istemiyorum, güçlü bi şekilde gitmek istiyorum

Son düzenleme:

Öyle bi soru sormadım, onu kim yazdı ki ??

Bu senin düşünüyor halin mi? Düşünmezken nasılsın?

"Tamam, boşanıyorum! Boşanma Davasını açtım!" desem, rahatlayacak mısınız? O kadar kolay sizce bi yuva yıkmak? Ben eşimi savunduğumdan söylemiyorum! Kendisinin ALLAH BELASINI VERSİN. Ama dediğim herşey tepki yaratıyor. Anlamadım ki bu ne ? Ne diyeyim yani? Ne dememi bekliyorsunuz? Suçlu ben mişim gibi sanki, hepiniz üstüme yürüyün. Ben sadece bu konuyu, düşündüğüm şey'i sizde mi düşüneceksiniz, bana o yönelti de mi akıl vereceksiniz diye açtım, ama bakıyorum herkes, beni aşağılama, incitme, kınama derdinde Hayret ya???

Siz ne yaparsanız yapın, ben hiç boşanın demiş miyim? Siz annecilik oynayacaksınız diye olan niye sabiye olsun?

Kısıra bakmayın sizin de beni suçlu çıkarmaya hakkınız yok, ve bir daha kusura bakmayın ama sinirlenmeye de hakkınız yok. Ben sizin bana cevap verdiğiniz şekilde cevap veriyorum bunda sinirlenilecek bişey yok

Konu sahibi ortada yuva mı var da yuva yıkmak kolay mı diyorsun
Senden önce senin ailen kabahatli. Baban seni çocuk yaşta evlendirmiş. Kv ve kp evine gelin etmiş.
Sende bu yüzden çok yalnızsın. Hiç kimsen yok bu hayatta. Babam gereğini yapar laflarıyla kendini kandırma bunun böyle olmadığını biliyoruz.
Günlerce telefonum alındı dedin. Baban hiç mi anlamadı hiç mi seni cebinden aramaz
Bir anne olmadı mı bir çocuğun hayatında böyle mi olmalı
Her babada baba olamıyor demekki

Kısıra bakmayın sizin de beni suçlu çıkarmaya hakkınız yok, ve bir daha kusura bakmayın ama sinirlenmeye de hakkınız yok. Ben sizin bana cevap verdiğiniz şekilde cevap veriyorum bunda sinirlenilecek bişey yok
INSALLAH devlet bu ise el koyarda cocuk shipsiz kalmaz sizin gibi birannenin ve onun gibi bir babanin yaninda bugugecek olan cocuga uzuluyorum. Cocugunu dusunen anne boyle sanal ortamlarda dusunmez gider Kv de kocayadaa tavrini koyar MASALLAH bize gelince dil papuc keske kocanin yanindada bu dilini cikara bilseydin boyle ezik durumuna dusmezdin

Bir bebeği annesinden ayırmaya çok heveslisiniz demek ki? Umarım bir gün sizin de başınıza gelir de o zaman anlarsınız halimden, çaresizliğimi

Omorom bor gon sozon do boşonozo golor do... Yav he he. Senin hayatın, hayata karşı duruşun ve bakışınla benimki arasında fersah fersah fark var. Hayatta cesareti olmayanın hiçbir şeyi yoktur. Sen doğurunca, emzirince, iki agubugu yapınca anne olunduğuna inanıyorsun, o çok sevdiğini söylediğin bebeğin için polisi arayacak cesareti bile gösteremiyorsun. Sen çaresiz değil, korkak ve sorumsuzsun. Burada sadece o bebeği umursuyoruz artık, seni değil. O evde, o aileyle büyüyerek korkak, sinik, depresif, ezik, çareyi başka kollarda/insanlarda arayan harcanmış kızlardan olmasın diye konuşuyoruz ama anlamıyorsun. Ne zaman anlarsın biliyor musun? Gerçekten annelik sorumluluğunun ciddiyetine vardığın an ya da çocuğuna verdiğin zararlar gözle görülür hale gelmeye başladığı an. Dilerim ilki olur!

Bu başlığı görmek istemiyorum vallahi ya neden konu sahibine hala bir şey anlatmak istiyorsunuz ki? O bebeğinin dövülmesinden de mutlu kendinin dövülmesinden de mutlu.Biz bir sey yapamıyoruz bari bebeğimi dövdü yazısını görmeyelim vallahi sinirlerim zıplıyor

Yuva mı sen buna yuva mı diyosun?

Arkadaşlar dağılın bence. Bu kız çok mutlu. Dayak bağımlılık yapmış.

herkes, beni aşağılama, incitme, kınama derdinde Hayret ya???

Sen de bi degisiksin yani. Kocan agzini burnunu dagitiyor arada cocugun zor kurtuluyor hala yuvam da yuvam deyip sariliyorsun adama, burada iyiligin icin fikir veriliyor vay efendim incittiniz kinadiniz. Bizden tam olarak ne istiyorsun hele bir onu soyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…