'Bebeğimi' ve 'Beni' dövdü :( Artık gururum kaldırmıyor

Eminim bu kızın konuşacak kimsesi yok ve burası BDV diye sadece dertleşmek için açmış konuyu. Yani bir çözüm istemiyor. Tek isteği 'ahh canım kıyamam sana kucağında bebekle dayak mı yedin?' dememiz ve teselli etmemiz.

Boşan falan demeye gerek yok arkadaşlar. Yoksa derki 'boşanıp dul mu kalayım?' (Benim fikrim değil bu tabiki)

Neyse benim önerim; 'sağa vurunca solu çevir' olur bundan sonra.

Bu konu beni fazlasıyla geriyor. Binlerce şey söylenmiş hiç mi bu yazılanlardan cesaret alıp yardım çağrısına cevap vermiyorsunuz yapma ya. Herkese sizin başınıza gelirse görürsünüz demişsin kimse böyle bir şeyi çekmez kaçar gider. Aklım mantığım almıyo benim. Biraz daha kalırsan orda bebeğin ölebilir yapma

Artık tavrımı koydum zaten.

Böyle söylemeyin ne olur ya

Bir kere dayak yiyip susarsan devamı gelir emin ol.başımdan benzer şeyler geçti.darp raporu almalıydın.şikayetçi olup kadın sığınmada kalabilirsin.Bebeğinle birlikte bir süre sonra güzel bir hayat kurabilirsin.sen şimdi ona bir şans vermişsin.Ama ev içinde ev olmaz yine bir sorun çıkar.Allah yardım etsin.Umarım ailen arkanda olur sana ve bebeğine destek çıkar.

Dogru diyorsun. Bildigin yara iyilestirici krem, her morluga ayri bahane, ay cinimm diyecek topluluk, zirhli kundak tavsiyen varsa onu da yaz bari bir faydamiz olsun.

Bazı ilişkiler ,bazı evlilikler şiddetten kaostan beslenir konu sahibinin evliliği de böyle sanırım.
Eşi ile aralarında sado mazoşist ilişki var sanki Eşi tipik bir sadist, konu sahibi ise mazoşist olduğunu kabullenmeyen biri sanki.

Verilebilecek en doğru tavsiye olan ' ayrıl '
binkez söylenildi ve bunca işkenceye kötü muameleye konu sahibinin rağmen verdiği cevap bir yuva bu kadar kolay mı yıkılıyor ?

Bizim yuva anlayışımızla şiddetten beslenen bir evliliğin yuva anlayışı aynı değil maalesef.

Konu sahibi senin için ahlanıp vahlanmamız , o hayin kötü mendebur şeytan kaynanaya lanetler yağdırmamız kırkı çıkmamış bebeğin çektiği yada çekeceği acıları ortadan kaldırabilecekse vah vah tüh tüh sana, al kaynana bu lanet de senin olsun diyelim bari.

Bebeğin için o kadar çok üzüldüm ki içim parçalandı resmen, kendi çocuğunu, el olan bizler kadar düşünseydin bir saniye durmazdın o işkence evinde .
Allah o küçücük masumu kurtarsın tek duam bu.

Slm cnm oncelikle buyuk gecmis olsun allah senin yardimcin olsun bende yurt disindayim ve suan 4 yilin sonunda bosanma asamasindayim senin olayin bi benzeri bende de oldu bebegim.suan 3 yasinda bende kayinvalide yuzunden 3 aylik hamileyken esimden dayak yedim.hem anne ve babasinin yaninda ben kapinin yaninda dusup kivranirken o daha oteden bagirip birakin gitsin numara yapiyo deyip annesinin bi yerlerini dahada kabartti ondan oncesi 2 aylik evliyken beni yatak odasinda bir dovmesi vardi eltim ve kaynanamgil yuzunden yatar kalkar derim allahim sizinde basiniza versi yasaddigim tum.acilari sizde yasayin die ama ne care cocugumu aldirmaya kalkti ailesi yuzunden dogduktan sonra cektirdi bana bel agrisindan egilip dogrulamazken o bana hic biseyde destek olmadi cocugumun suan pskolojisini anlatamam en ufak bir tartismada cocuk korkuyo agliyo ya kucahim kaviyo yada kendini ordan oraya vuruyo duaun yani ama allahim buyuk ben hep sabrediyorum bana yasatiklarini yasamadan olmesin die gormek istiyorum benimde 4 yil boyunca icimden cikmadi her yastiga basimi.koydugumla onla amlima geliyodu nefret ediyordum bi yandanda unutmak icin guzel seyler hatirlamaya cakisiyordum ama olmadi ustune dahalarida geldi ve en son kavgada evden kovdu her zaman yaptigi oydu gitmiyordum bu kez cektim geldim vay ben gelmisim adam diede suan etrafda beni bosayacagini anlasamadigini yapamadigini soyluyo halen bu kafayla o kopekten yuvam yikilmasin kizim arada kalmasin die istemiyorum ama sabrimin son demlerindeyim ya ne olacak die dusunuyorum adim atmazsa araya kimseyide sokmuyo gelmezlerse o cok kiymetli ailesi heralde biter diyorum.... allah yardimcimiz olsun sabret biraz daha baktin duzeliyo kalirsin baktinki halen ayni ozaman kararini ver ama.bu arada saki ola yaklasinca cocuk yapma ben kavgadan once ufak sey yuzunden hata diye bana neler cektiriyo inan bana cnm 4 aydir biz kari koca bile degiliz cunku tiksindiriyorlar insani inan bana o yuzden az daha sabret olamadi ailene soyle kararini ver.

Siz annesiniz de anlayabiliyor musunuz peki? Bu anlamış haliniz mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…