Bebeğimi Uyandıramıyorum

En az 7-8 bez değiştirdim bugün belki daha bile fazla. Kaka da 3 kere falan yaptı. Şekerine bakılmadı çarşamba kontrole gidecek bir sorayım çok teşekkür ederim. Biraz içimi rahatlattınız. Bebeğinizle sağlıklı mutlu bir hayat dilerim.

o zaman kesin doyuyor siz yine de sarılık riski vs için uyandırmaya çalışın lütfen çok teşekkür ederim ben de size sağlıklı bol keyifli bir hayat diliyorum

Yapmadığım yöntem kalmadı hepsini denedim. Ayıkamıyor dalıyor anında geri memeyi almadan. 1’de emzirdim uyuyakaldı 15 dk yeterli olur mu emme doyma için?
Olur merak etmeyin, cok yetmese de hiç yoktan iyidir. Emdigine eminseniz, 15 dk yetiyordur. Benimki sizinkinden 20 gun buyuk o da oyle bazen 8-9 dk emiyor (gece) ve birakiyor, ne yaparsam yapayim ne uyanıyor ne memeyi aliyor.

Memeyi kavrayip tutuyorsunuz degil mi? Yenidoganlarin çenesi cabuk yorulur, o da birakip vazgecmesine sebep oluyor

Topuklarını çizebilirsiniz.. biberonla uykuda besleyebilirsiniz..

Sarılık değeri yükselmiş olabilir. Aynı sorunları bende yaşadım. Sarılık değeri yüksek olan bebek uykuya meyilli olurmuş. Oda sıcaklığı 25 ° olmalıymis. Yüksek sıcaklık uyuturmuş.

15 günlük bebek mecbur uyandiralack , gündüz 2 saate bir, akşamları 3saate bir emmesi gerelkyor. Kan şekerinin dusmemesi icin benim büyük oğlumda uyanmazdi zorla uyandırirdim saatler sürerdi uyanmasi emerkende uyurdu, ac olsa uyanir filan diye bişey yok su durumda uyandırmaya çalışın

Uyurken emiyorsa uyandırmaniza gerek yok. Gece 2 saatte bir emzirin. Uyurken ağzını açıp biraz süt damlatın. Genelde refleks olarak emmeye başlıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…