Bebeğimi kaybettim…

Şuan böyle hissetmeniz çok normal çok yeni sanırım. Bir süre böyle devam ediyor hıc geçmeyecek sanıyor insan. Ömür artık böyle boslukta kalacak gibi. Ama değil. Bir bakıyorsunuz kabullenmıssınız sular durulmus sadece özlemenin verdiği acı gelip gidiyor. Bu yüzden zaman diyorum sıze. Ben ne yaşadığımı hatta yaşamadığımı sandığımı bilirim. Okumussunuz zaten. Günler öyle kalacak sanıyordum. Zaman gecsede bende geçmiyo gibiydi. Çok zor günlerdi. Şimdi bebeğim var henüz 6 aylık olacak. Inanin dogdugunda sevınemedım dıger oglumu koklayıp opemedım dıye. Şimdi mezarına gıdıyoruz abısını ziyaret ediyoruz. Sürekli aklımda o yaşasaydı nasıl olacaktı dıye ama hayata uyum saglıyorum en azından. Karnımdakı hareketlerı yüzü vucudu gözümün önünden gitmiyor hiç. Hep merak ederım o nasıl gülerdi nasıl kokardı dıye acısı oturur içime. Ama alıstım bu duruma. Bır gun kavusuruz dıye umut ederek sabredıyorum. Sız suan hıc bıseyı dusunmeyın böyle kalmayacagına inanın. Gececek..
Ne olur dua edin bana da. Kendiliğinden tekrar hamile kalayım ben de tadayım annelik hissini…sağlıklı evlatlarım olsun kucağıma alayım…

Ne olur dua edin bana da. Kendiliğinden tekrar hamile kalayım ben de tadayım annelik hissini…sağlıklı evlatlarım olsun kucağıma alayım…
İnşallah. Ederim tabi. Allah hayırlı zamanda nasip etsin. Yıpratmayın kendinizi. Anne olunca o bebek için sağlam pskoloji lazım şimdiden iyi bakın kendinize.

benimde bebeğim 4 aylıktı geçen hafta doğum yaptım gündüzleri iyiyimde geceleri gözümü kapattığım an hep aklıma geliyor gerçi aklımdan çıkmıyor da her şey gözümün önüne geliyor ağlıyorum sonra diyorum veren de Allah alanda Allah isyan etmemek lazım ama inan kendimi zor tutuyorum herhalde alışana kadar böyle devam edecek bilmiyorum Allah herkesin gönlüne göre versin çok zor bir durum Rabbim bir daha yaşatmasın hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin siz neden kaybettiniz

X