Bebegimi kaybettim

Çok şükür ki erkenden anlaşılmış benim durumumda olan bir çok kişinin sebebi dr ihmali eğer benim doktorumda sizin dr unuz kadar dikkatli davranmış olsaydı razıydım küvez de büyütebilirdi benim bebeğim 35 haftalık tı benimki baştan aşağı dr ihmali sonrasında başka nir kadın doğumcu durumu anlattığımda ttombofili panali testi istedi ve ben şu an kan sulandırıcı kullanıyorum kan akımı yavaş gittiği için tansiyon sorunu oluyor benim son kontrolümde tansiyonum da yüksekti buna rağmen beni eve gönderdi rabbim kimseyi evine boş göndermesin diliyorum en kısa zamanda bebeğiniz sağlıkla sıhhatle kucağınızda olur inanın şu an daha güvende rabbimin mucizeleri sonsuz mübarek günler hürmetine güzel haberlerinizi almak nasip olsun inşallah
Aynı durumu bende yaşadım 33+5 haftalıktı kavuşmamıza az kalmıştı herşeyi hazırdı ama olmadı gitti yavrum.. Kontrole gittiğimde öğrendim kalp atışı yok ben cihaz bozuk diye düşünürken yavrumun kalbi durmuş bırakmış beni.... Çok zor çook Allah kimseye yaşatmasın... Kordona pıhtı atmış dendi ama hiç bileti yoktu sadece vücut gelişimi bir iki hafta geri dedi olsun dedim varsın sonra alsın kilosunu... Bir hafta öncesi hastanede yattım tansiyon yüksek çıkınca iğne yaptı iki tane olur da alırsak karaciğer gelişimi diye.. Sonra gönderdi eve 5 gün sonra gidiyorum herşey normal yavrum gülüyo ağzı açık nasıl mutlu etti beni izne çıktım hem dinleniyim hemde bol bol yiyip kilo alsın diye.. Ama olmadı bir hafta sonra gidiyorum yavrum gitmiş hemde üç gün olmuş öleli ahh kuzum annem Bi kere koklayıp kucağıma alamadım....
kimsenin kucağını boş bırakmasın.. Hemen aldılar doğuma yavrum gitti kucağıma bile alamadım ben hala sesinizi beklerken yavrum gözleri kapalı çok güzel bir bebek ti....

Aynı durumu bende yaşadım 33+5 haftalıktı kavuşmamıza az kalmıştı herşeyi hazırdı ama olmadı gitti yavrum.. Kontrole gittiğimde öğrendim kalp atışı yok ben cihaz bozuk diye düşünürken yavrumun kalbi durmuş bırakmış beni.... Çok zor çook Allah kimseye yaşatmasın... Kordona pıhtı atmış dendi ama hiç bileti yoktu sadece vücut gelişimi bir iki hafta geri dedi olsun dedim varsın sonra alsın kilosunu... Bir hafta öncesi hastanede yattım tansiyon yüksek çıkınca iğne yaptı iki tane olur da alırsak karaciğer gelişimi diye.. Sonra gönderdi eve 5 gün sonra gidiyorum herşey normal yavrum gülüyo ağzı açık nasıl mutlu etti beni izne çıktım hem dinleniyim hemde bol bol yiyip kilo alsın diye.. Ama olmadı bir hafta sonra gidiyorum yavrum gitmiş hemde üç gün olmuş öleli ahh kuzum annem Bi kere koklayıp kucağıma alamadım....
kimsenin kucağını boş bırakmasın.. Hemen aldılar doğuma yavrum gitti kucağıma bile alamadım ben hala sesinizi beklerken yavrum gözleri kapalı çok güzel bir bebek ti....
Zor ne kelime bebeğimi alırlarken sanki ruhumuda aldılar herşeyim yarım tatsız onunla yaşıt bir sürü bebek var etrafımda her gördüğümde paramparça oluyorum birde belli etmemekte çalışmak daha da yoruyor rabbim kimseye yaşatmasın Allah tüm melek annelerinin kucağını doldursun göz yaşını dindirsin

X