bebeğimi de alıp gidiyorum

Neyse ki barışmışsınız, sevindim canım. Hepimiz mutlaka böyle alar yaşamışızdır ama özellikle bebek olduktan sonra ayrılalım lafını söylemek için insanın çok ciddi nedenleri olmalı. Gün içinde biz 10 kavga edersek 20 severiz birbirimiz ama mesela işin içine aileler karışırsa olaylar daha ciddiye biner öyle olur ki söylediğin laftan geriye dönemezsin. O yüzden hepimiz artık gerçekten birer yetişkin gibi davranmalıyız bence.. Sevgiler...

çok şükür barışmışsınız.canım oncelıkle bebegın hayırlı olsun,gule gule buyut.madem boyle bir konu açmışsın aklımdayken aklıma gelenlerı yazayım,deneyımlerımı aktarayım belki faydası olur.bebek bakımı zordur ve en buyuk zorluk annenındır.benım bebegım ilk üç ay gece gündüz hiç uyumadı o dönemlerimdeki zorlukları zaman zaman buraya aktarmıştım.daha sonra yavaş yavaş düzene girdi ama bu esnada bizim duzenimiz alt üst oldu.bence sorun aramayın,elbette yoruluyorsun elbette eşinde yeni şeylere alışıyor ama şundan emin ol ki nereye gidersen git evindeki duzeni bulamassın hele birde bebegın varken,onun banyosu;emme saatı,alt degıştırmesi vs... bunları bir başkasının yanında rahatça halledebilecegini mi sanıyorsun onun için ne olursa olsun sen evınde kal gerekırse kocanı sepetle bır kaç gunlugune:)
bebeklerimiz RABBİMİZİN bizlere en güzel hediyesi,isteyen herkese RABBİM versin,ama şunu iyi bil canım yavrularımızın donem donem ihtiyaçları degışecek ve bızlerı hep yanlarında ısteyecekler,dış çıkarma donemlerı olacak,hasta oldukları donem olacak,yurumeye başlıycaklar vs..vs... bu demek oluyor ki hayatımızın en onemli yerınde artık onlar var ve onlarla en iyi şekilde yaşamasıı ogrenmeliyiz,dolayısı ile bazen bizler uyumycaz, bazen kocişler yarı uyur yarı uyanık onlara bakacak(ki benim ki oyle yaptıgı için ben de yarı uyur yarı uyanık kocişi takip ediyorum,kızımda yarı uyur yarı uyanık beni takip ediyor dolayısı ile hepimiz uykusuz kalıyoruz)derken bebeklerimiz RABBİMİN izni ile büyüyecek.canım vel hasıl ben de dahil olmak üzere tüm anneler gelgitler yaşıyoruz,hepimize kolay gelsin.saglıcakla kal canım.

allah ağız tadıyla mutluluk ve sağlıkla yavrunuzla bire ömür geçirmeyi nasip etsin.

Çok üzüldüm canım ya ne desem bilemiyorum.
tüm sorunlar doğumdan sonra mı oldu?Belki baba olmaya hazır değilmiş ve acısını senden çıkarıyor olabilir,zamanla alışır.
Hepimiz bocaladık.geçici zor bir süreçteyiz.Biraz sabırlı olsan,konuşsanız eşinle.
Eşinin ailesi durumu biliyor mu?Onlarda oğullarıyla bir konuşsa.

Gitmeye karar verdiysen canın çok yandı demektir.Bizimde bazı sorunlarımız vardı,çocuk bizi daha da bağladı.Bazı ailelerdede tam tersi olabiliyor diye duydum.
profesyonel destek alsanız birlikte?

İnşallah bu zorlu süreçten mutlu,hayırlı bir şekilde çıkarsınız.

yaaaaa tuzbuz ağlattın beni bu aralar çok duygusalım galiba bir yuvanın yıkılacağı beni çok üzdü sayfanın sonunda barıştığınızı okuyunca içim rahatladı ben çok etkileniyorum böyle şeylerden kendine ve bebeğine iyi bak geçer bu günler

cnmcım herkeste eminim bu vardır arkadaşlarında dediği gibi erkekler işe gittikleri için pek ilgilenmiyorlar bizimde aynen öyle bende de bi ara soğuma oldu ama tamamen psikolojiyle ilgili allaha şükür şimdi daha iyiyim sende ii düşün eşinle otur konuş ve kendince son bir şans daha ver

ohhh ne güzel barışmışsınız öfkeyle kalkan zararla oturur herzaman bir adım atmadan iyice düşünüp öyle karar vermek gerekir

ay canım korktum ya başlıgı görünce amanin dedim daldım içeri neyseki barışmışsınız oh içim rahatladı biliyormusun insan gece uykudan uyanınca ne söylediginin farkında olmuyor genelde kırıcı olanda evde ben oluyorum ama annelik zor be güzelim varsın fındık uyumasın gece sen onunla vakit geçir gündüz alırsın koynuna mışıl mışıl uyuyup dinlenirsin canım üzme sen canını sütün bol olsun canım sütünle kal

teşekkürler arkadaşlar samimi desteğiniz için.. bende yuvamın bozulmasını tabiki istemem.. ama işte bazen çok kırıcı olabiliyorlar ben zaten baya hassasımdır. şimdi iyiyiz ya da iyi gbiyiz görcez.
ama dikkat ettim uapılan önerilerin çoğu benim yapmam gerekenler yönünde olmuş.. hani nasrettin hocanın bi fıkrası var ya hırsızın hiç suçu yok mu.

coook sevindim cok şükür şimdilik yolunda hersey:Saruboceq:

aslında asıl suc onda ama maalesef sadece seni tanıyoruz.sen hele bi gönder onu buraya bak nasıl paralıoz onudelikafadulden:mymeka:

canım ya gerçekten çok üzücü bir durum senin ve bebegin için hayırlısı neyse o olsun.

en azından bebeğin için biraz durmalısın canım hırsızdır asıl suçlu bence biraz dene
bebeğinde biraz büyüsün hem neden 2 yaşına gelince ayrılalım dedi eşin ona takıldım
sanırım o da depresyona girdi ama beraber büyütmeniz en mantıklı olanı canım
böyle kararlar vermeden ve evden gitmeden önce çok iyi düşün döndüğünde çok geç olabilir

canım geçmiş olsun, allah ağzınızın tadını bir daha bozmasın inşallah...

canım bende problem yaşadım kayınvalidem ve annem yanımdaydı çok kötü kavgalar etik loğusalığım bile daha bitmedi iki taraf birbirine girdi eşim bana hiç olmadığı kadar kötü davrandı bende en sonunda ya aileler gitsin yada ben gidicem dedim tüm aileleri gönderdk şuan gayet iyiyiz tabi bazı şeyler unutulmuyor insanın içini çok yakıyor ama yavrun için bir süeriğine unut en azından ben öyle yaptım

bence git..bazen evliliklerede ara verilmesi iyi oluyor..gitki anlasın senin kıymetini..özlesin seni azıcık..sürekli dizinin dibindesin,elinin altındasın nede olsa..istediği gibi davranıyor beyfendi..çocuğada iyi gelir...kavgalı üzüntülü ortamda olmasından iyidir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…