bebeğimi aldırmak zorunda kaldım nasıl iyileşeceğim?

Bir daha çocuk sahibi olmak istemiyorum ona haksızlık edeceğimi düşünüyorum en son karnıma dokunum avcumu sıktım ve öptüm şimdiden bebeğimi ve bana hissettirdiği bulantıları özledim

Bir daha çocuk sahibi olmak istemiyorum ona haksızlık edeceğimi düşünüyorum en son karnıma dokunum avcumu sıktım ve öptüm şimdiden bebeğimi ve bana hissettirdiği bulantıları özledim
O zaman düzgün korunsaydı sanki kendiniz tek yapmışsınız gibi davranmış resmen umarım en kısa zamanda atlatırsınız bu durumu

Ben tek başıma olup bakmayı göze aldım ama ailem yanımda olmadı
Canım benim zaten allah rızkını veriyo siz tek başınıza bile almak istemissiniz bu sorumluluğu eşin yanlış yapmış içiniz anca onun desteği ve gonlunu almasıyla biraz hafifler belki ama ben olsam soğurdum kişiden kişiye değişen bi durum tabi bişey diyemem

Maddi sebepler yüzünden
Adına üzüldüm eşiniz maddiyat için o küçük bir cana kıymış ne malum ALLAH o bebek için size kızıpta elinizde olan o maddiyatı ya alsa eşin çok büyük bir hata yapmış bebek rızkıyla gelirdi ben ve benim gibiler bir evlat olsun diye aç kalmayı göze alırdık yeter ki olsun diye

Canım benim zaten allah rızkını veriyo siz tek başınıza bile almak istemissiniz bu sorumluluğu eşin yanlış yapmış içiniz anca onun desteği ve gonlunu almasıyla biraz hafifler belki ama ben olsam soğurdum kişiden kişiye değişen bi durum tabi bişey diyemem
Hafiflemiyor ben ağlarken narkoz yapıldı giden bebeğinden başka bir şeyi düşünemiyorum

Adına üzüldüm eşiniz maddiyat için o küçük bir cana kıymış ne malum ALLAH o bebek için size kızıpta elinizde olan o maddiyatı ya alsa eşin çok büyük bir hata yapmış bebek rızkıyla gelirdi ben ve benim gibiler bir evlat olsun diye aç kalmayı göze alırdık yeter ki olsun diye
Allah olmayanlara nasip etsin ama ben bir çocuk daha yaparsam ona ihanet edeceğimi hissediyorum

Al iste bu saatten sonra eskisi gibi olabilecek mi iliskiniz… kesinlikle sizi suclamiyorum lafim esinize. Eger korunmuyorsa, korunmayi beceremiyorsa sorumlulugunu alacak. Once bir cana kiymayi, sonra karisinda buyuk bir yara acacagini ve iliskisinin bir daha eskisi gibi olmayacagini goze almistir diye dusunuyorum. Zamanla her seyin acisi gecer de esinize olan kalp kirikliginiz gecer mi gercekten bilmiyorum… lutfen uzulmeyin. Siz anne olmayi hak ediyorsunuz ama esiniz baba olmayi hak etmiyor.

ilk gebeliğimdi
İlk gebelikte çok büyük risk sağlıklı gebelik şansınızı yüzde 60lara kadar düşürdünüz. Madem istemiyormuş neden korunmamış, siz neden korunmadınız? Madem paranız yok siz korunun eşinize bakmayın. Size bunu dayatan adamı nasıl boşamazsınız orasıda ayrı mesele

İlk gebelikte çok büyük risk sağlıklı gebelik şansınızı yüzde 60lara kadar düşürdünüz. Madem istemiyormuş neden korunmamış, siz neden korunmadınız? Madem paranız yok siz korunun eşinize bakmayın. Size bunu dayatan adamı nasıl boşamazsınız orasıda ayrı mesele
korunmadık ben çocuk istiyordum o da istiyor sanıyordum çünkü bana istemediğini hiç söylememişti bir de ayrılırsam eğer bir daha bebeğime kavuşamam ben bebeğime yeniden kavuşmak istiyorum

korunmadık ben çocuk istiyordum o da istiyor sanıyordum çünkü bana istemediğini hiç söylememişti bir de ayrılırsam eğer bir daha bebeğime kavuşamam ben bebeğime yeniden kavuşmak istiyorum
Neden? Bi tek bu adamin spermleri mi gerekiyor?
Keyfi olarak kurtaj yaptiran ustelik sizin rizaniz da yokken, ne gibi bir gerekcesi olabilir?
Maddi yon falan hikaye, madem o kadar ayrintili dusunuyor o zaman adam gibi korunacakti
Nasil gülüp eglenebileceksiniz bir daha bu sahisla

X