Bebeğimde doğumsal katarak tespit edildi!

Mart meneksesi

Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2018
1
1
30
Merhaba benim bebegimde daha bir aylıkken iki gözünde de katarak var denildi.Bebeğimin göz yapısı çok küçük olduğu için katarakt ameliyatıda çok riskli denildi.

Çocuğu katarakt ameliyatı olan var mı? Yada çocuklarda katarakt ameliyatı nasıl olur bilen varmı?
Varsa bilgi verirmisiniz lütfen ? :anne:

Methaba gecmis olsun, Zor bir durum , Allah yardimciin olsun insallah. Kasım da yazmışım şu an ne yaptın merak ettim , inşallah ameliyat yaptırmışşınızdır. Benimde bebeğimin bir gözünde vardı , 3 hafta önce ameliyatı oldu , şuanda 15 haftalık. Ameliyat iyi geçti, kesinlikle olması gerekir ameliyatı bir an önce , hemen , çok önemli bir süreçtesin . Şuanda bebeğim çok iyi , lens kullanıyoruz , lütfen bilgilendirirmisin beni , sen ne yaptın , ben Londa

Geçmiş olsun uzun ve sabır isteyen bir süreç. Hem çocuk hem aile için. Kızım su an 10 yaşında ve 9 sene önce ameliyat oldu. Tedavi süreci hala devam ediyor. Damdan düşen biri olarak yaşadıklarımızı çok iyi anlıyorum.

Geçmiş olsun uzun ve sabır isteyen bir süreç. Hem çocuk hem aile için. Kızım su an 10 yaşında ve 9 sene önce ameliyat oldu. Tedavi süreci hala devam ediyor. Damdan düşen biri olarak yaşadıklarımızı çok iyi anlıyorum.
benim yavrum da 9 aylıkken katarakt ameliyatı oldu, şuan kapama tedavisi yapıyoruz, 2. ameliyatı siz ne zaman oldunuz süreç nasıl geçiyor çok zor dimi :KK43:

Methaba gecmis olsun, Zor bir durum , Allah yardimciin olsun insallah. Kasım da yazmışım şu an ne yaptın merak ettim , inşallah ameliyat yaptırmışşınızdır. Benimde bebeğimin bir gözünde vardı , 3 hafta önce ameliyatı oldu , şuanda 15 haftalık. Ameliyat iyi geçti, kesinlikle olması gerekir ameliyatı bir an önce , hemen , çok önemli bir süreçtesin . Şuanda bebeğim çok iyi , lens kullanıyoruz , lütfen bilgilendirirmisin beni , sen ne yaptın , ben Londa
Merhaba benim kızımda 2.5 aylıkken sağ gözünden ameliyat oldu şu anda 26 aylık oldu gözünde lens var ve göz kapama yapıyoruz. Hangi şehirde siniz doktorunuz kim

X