Bebeğim ...

ablam sana gelıcem bır ara telefonlasalım tatosum a.s.

keşke elimden gelsede kalbimi söküp versem ..
tek istediğim daha fazla acı çekmemesi :Saruboceq:
rabbim yavrunu sana bağışlasın canım...hiç acısını göstermesin...

cnm şu cümlen beni bitirdi, gözyaşlarıma engel olamadımsenağlama
annelik işte böyle bi duygu

keşke elimden gelsede kalbimi söküp versemsenağlama

rabbimden acil şifalar diliyorum tolgahanına:Saruboceq:
rabbim onu size bağışlar, güzel günlerini gösterir inşallah:teselli:

Son düzenleme:
allahım en kısa zamanda bebeğinğini sağlıkla kucağına almanı nasip etsın inşşş dualarımız sizinleee...

canım tatosum dualarım sızınle allahın ıznıyle ınsallah bebısın ıyı olur. canı yurekten dılıyorum bunu canım kardesım.

Rabbim bebeğine ve sana dayanma gücü versin inşallah yine yazdıklarını ağlayarak okudum bir ümitle gelecek güzel haberi beklemek ne demek iyi bilirim inşallah bebeğin ve sen bu kötü günleri unutucaksınız Rabbim sizi korusun dualarım seninle

cnm hiçbişey yazmamışsın, inşallah hayırlı haberler verirsin bize, çok meraklandık

canlarım evdeki net kesik ve kasada bozuk olduğundan şuan bir net cafeden yazıyorum..öncelikle bizlerden dualarınızı esirgemediğiniz için binlerce teşekkürler..oğlumun yanına sık sık gidiyorum ve neredeyse hergün bir parça değişmiş olarak görüyorum buarada miniğim çok güzelleşti teyzeleri....
ve hala hortumla beslendiği için hastaneden çıkaramıyoruz çünki biberonu alacak nefesi yetmiyor maalesef..sürekli oksijene bağlı yaşıyor..bu durum daha ne kadar sürer bilmiyorum..doktorlarda net birşey söylemiyor..
doktor cahidem (miniğimin doktor teyzesi) var o kadar iyi bir insanki ben yavrumun başında ağlarken o da beni teselli etmek için çabalıyor...rabbim ondan ve sizlerden razı olsun...
buğün miniğim tam 38 günlük oldu...miniğimsiz geçen tam 38 gün..inanın çok zor oluyor..
rabbime şükür ediyorum ki iyiki tolgahanımın bir abisi var da şuan onunla teselli buluyorum..
rabbim herkesin evladını bağışlasın ve kimseyi bu şekilde sınamasın...

hepinize tek tek teşekkürler ediyorum rabbim hepinizden binlerce kez razı olsun...

canım ALLAHIM kuzucuğunu sana bağışlasın sana ve tüm annelere evlat acısı yaşatmasın.seni çok iyi anlıyorum bende çok zor günler yaşadım kuzumu kaybetcem diye ama şimdi şükür 4.5 yaşında inşallah sizde hep beraber nice yıllar yaşarsınız sağlıkla sıhhatle.bir an önce sağlıkla kuzucuğunu kucağına alabilmen dileğiyle

canım sen yazmayınca bayağı endişelenmiştim merak etmiştim.çok şükür iyi bebişin iyi..bak 38günlük olmuş..bi bakmışsın yaşına girmiş..hiç üzülme hiç moralini bozma..rabbim inşallah şifa verecek.ve sen tolgahanınla abisinin yanına döneceksin.bizde burdan resimlerini göreceğiz.dualarımız seninle canım.

canım benim Allah yardımcınız olsun, sabır versin....
inan sözler boğazımda kalıyor ne yazmalıyım diye
duayla... Allah a emanet ol

Tatoşcum dualarımız minik yavrumuz için...
Rabbim inşallah sağlıkla sana kavuşturur...
sevgiler...

canim cok cok gecmis olsun. allah yardimciniz olsun. acil sifalar vesin

canım ınsallah bebegın tez zamanda saglıgına kavusur.ne kadar yuregın dayanmasada dıger yavrun ıcın guclu olman lazım canım allah sana guc versın sabır versın canım .ıyı haberlerını beklıyoruz canım

bebeğin ve bütün bebekler umarım tez zamanda saglıgına kavusur..
Allah hiç kimseye evlat acısını tattırmasın..
bebeğinle birlikte uzuuuuuuuuuuuuunn mutlu güzel bi ömür dilerim canım benimmm

Senin için ve tüm bebekler, çocuklar için dua ediyorum
Allah hepsine acil şifalar versin.

Canım inşallah iyisinizdir gelip gittikçe bakıyorum ama bu sefer en son ayın 13 girmişsin .Lütfen bizlere gelince haber bırak olur mu.İnan yavrun için herzaman dua ediyorum.İnşallah iyisinizdir.Sevgilerimle.

Canim benim, bak görüceksin dahada iyi olacak insallah, burda mutluluktan uctugnuz haberlerde yazcaksin, eve geldik oglumla hersey cok güzel ve iyi oldu diye müjde vereceksin....sen cok güclü bir kadinsin, güclü olmalisin cünkü sen bir annesin...kaydirigubbakcemile5

Evlatlarinin sana ihtiyaci var, sen iyi olmadan onlara hic bir faydan olmaz....

Evlat hem acin, hem tesellin, hem sevincin, hemde hüzünün olabilyor...annemi kaybettigimde bende teselliyi kizlarimda buldum, kendimi sallmamama kafayi yemememe firsat vermediler...onlar olmasaydi ne yapardim bilmiyorum...:çok üzgünüm:

Ne olur iyi haberlerini bizle paylas tatosum, kendine iyi bak, rabbim koruyucu meleklerini tolgahanimizin basindan eksik etmesin..:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…