bebeğim gittiiiiiii:((((((

çok geçmiş olsun canımbelkide dediğin gibi genetikdir hayırlısı ile bi daha hamile kalırsın işallh bidaha da böle bişey yaşamassın herşeyde vardır bi hayırbenneyaptımki

ya ben cok bakiyom böyle konulara doktorlar diyor eegr bebek sakat veya hastaliksada gebelik erkenden ilk haftalarda sonlaniyo yani düsük oluyo belki böylesi daha hayirli sen üzme tatli canini ins yine olur

Geçmiş olsun,Allah böyle bir aqcıyı bir daha yaşatmasın.
Umarım en kısa zamanda kucağını dolduracak dünya tatlısı bir bebeğin olur.

canım geçmiş olsun... bende yaşadım bu acıyısenağlama ama elimden geldiğince toparladım kendimi inş birdaha böyle birşey yaşamayız bizde sağlıkla bebeklerimize kavuşuruz ne denile bilirki herşeyin hayırlısı olsuna.s.

sevgili arkadaşım.Rabbim inş.o bebeğini cennet girmende sana şefaatiçi olan bir bebek eylesin.Düşük olaylarında çok daha zor anlar yaşayanşar var.her zaman daha kötüsünü düşün ve moralini yüksek tut.bir arkadaşım 8,5 aylıkken kalbi durdu ve normal doğum yaptırılarak aldılar.yine bir tanıdık 9 aylıkken(doğuma gün varken )o mutlu bekleyiş birden son oldu bitti çünkü onunda bebeği ölmüştü karnında.Stres olma.Bende şubat ayında hamileliğimi burda müjdelemiştim ama 10 haftalıkken kalp atışı durdu mart 15 de aldırdım.ve şu an hamile olma olasılığım var bakalım haziran 8 de belli olacak.Hepimizin hakkında hayırlısı olsun.Unutmaki bu olay üst üstte 100 defada olsa Rabbim in sonucu olduğu için gereğinden fazla üzülmene gerek yok.Hakkında hayırlısı olsun.Cümlemizin. İnş.

cnm kendini üzme, herşeyde bir hayır vardır, Allah sağlık sıhhat versin, en azından hamile kalabiliyorsun ve giden bebeğin her an gelebilir, bunu biliyorsun...

nasıl üzülmym2gün tutunabildi bebeğim v gtti inş hayrlısıyla yenisi gelir

canım geçmiş olsun.. Rabbim bir daha yaşatmasın ve
en kısa zamanda, sağlıkla yeniden bebek sahibi olmayı nasip etsin inşAllah..

çok geçmiş olsun canım üzüldüm ama nasip değilmiş demekki.kendini suçlama eğer o doğacak olsaydı sen ne yaparsan yap doğardı.Allah sana tez vakitte yine nasip eder inşallah

nasıl üzülmym2gün tutunabildi bebeğim v gtti inş hayrlısıyla yenisi gelir

cnm tabiki üzüleceksin, sonuçta geçmiş olsun diyoruz ama belki başın sağolsun demek gerekiyor. sonuçta bir kayıp yaşıyosun ve bunun yasını tutacaksın. ama bunu atlatabilecek güçte olduğuna inanıyorum, bu süreci de atlatacaksın ve İnşaallah sağlıklı çocukların olacak...

CNM ÇOK TŞK HEPNZDEN aLLH RAZI OLSUN BU MSJLAR OKDR MÜHİM Kİ BNM İÇİN

canım benim çok üzüldüm ya güzel haberini daha yeni almıştık şok oldum başlığı görünce tatlım ya allah sabır versin canım allah sana yeni bir bebiş verip sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin tatlımm

ayyyyyy canım ya çok çok üzüldüm çok geçmiş olsunnnn. inşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın....

canım benim seni çok iyi anlıyorum bende ilk bebeğimi kaybettim neler yaşadığını gayet iyi anlıyorum.
üzülme vardır allahın bir bildiği. rabbim hayırlı evlatlar versin sağlıklı evlatlar versin sakın kafana takma.
yiyecek ekmeği yokmuş bebeğinin öyle düşün.

Allah Tekrar Sana Sağlikli Geçirebileceğin Gebelik Nasip Etsin... çok Zor Bilirim... Bende Ilk Tüpbebek Denemem Olan 23.haftalik Ikizlerimi Kizim Ve Oğlumu Erken Doğumla 15gün önce Kaybettim... Bi Yönden şükret Iyiki Buralara Kadar Gelmedin .. Bilemiyorum Belki Acisi Aynidir Ama.. Allah Bize Yeniden Sağlikli Geçireceğimiz Gebelik Nasip Etsin

bmy cok gecmi solsun insallah aen yakin zamanda yeniden mutlu olursun sag salimde kucagina alirsin bende kac gundur seninle ayni korkualri geciriyorum kanamam var doktor normal diyor ilk 3 ay 5 kadidnan 1 i adet görüyous bu kan kanama diil diyor bana ama ben her tuvalete gittigimde dusuk yapicam diye gidiyorum moral olarak cokmus vaziyetteyim persembe doktorda kontrolum var bakalim bebegin kalbi atmaya baslamismi bana sorsa o kadar kanamaya bebek kalirmi ama doktor bu kanama kanama diil normal diyor daraldim dusuk yapmis kadar dauzuntu cektirdim kendime herseyde bi hayir vardir herhalde Allah bizden daha iyi biliyor herseyi ona guvenmek en iyisi

nasıl peki kanamanın şekli senağlama

çokkk geçmiş olsun, çok üzüldüm! inşallah kısa zamanda tekrar hamile kalırsın ve bebişini sağlıkla kucağına alırsın...

bmycim canım benimm inanılmaz üzüldüm senin için ama arkadaşlarında dediği gibi demekki hamile kalabiliyorsun bunu görmüş oldun hayırlısı ile birdaha kalırsın gülüm sıkma demek zor ama dua et

canım çok geçmiş olsun seninle aynı kaderi paylaşıyoruz bende cumartesi günü bebeğimi aldırdım karnımda ölmüş allah hepimize sabırlar versin senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…