bebeğim gittiiiiiii:((((((

bmy

uzman
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
158
4
40
işte bukadar kafama taktım okadar çok istedim ki bebek gitti(((((((dün aniden kanamam başladı moralim çöktü hiçbişey yapamadım çelişkiler ve sorularla doldu kafam kanama arttı ve sonunda gitti okdr ağladım üzüldüm ki ama biliyorum sakınan göze çöp batar çok kafamıza takıp kendi kendimizi helak ediyoruz artık paydos ne yumrtlama günü hesaplicam ne ovulasyon kiti alcam ne de başka bişi yapcam herşeyi oluruna bırakcam ve kafamı kitlemicem kendim ettim kendim buldum((((((((((8senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

ğecmis olsun canım üzülme benim doktorum anne eğer hamile kalmısa tekrar hamile kalması cok kolay dedi ğercektende doğru cıktı dedikler kendin toparla benim bebeğimi ben yatarak yedi ay tasıdım sürekli kanamayla ve erken doğum oldu bebeğimi malesf yasatamadık inankı ilk etapta düsmesi öyle olmasından cok iyi her seyde bir hayır vardır ama biz bilmeyiz sen üzülme ve allah dua et sana sağlıklı uzun ömürlü ve hayırlı evlat versin diye bizimdi dualarımızı senin icin

Allah sabır versin canım ben de hamileliğimin ilk alarında kanama geçirdim düştü düşecek derken durdu çok yaattım 5 ay hep sırt üstü yattım.ama allaha şükür bişey olmadı. seni iyi anlıyorum bence biraz uzaklaş imkanın varsa eğer tatile felan çıkın .gene olur .hiç takma .

çok üzüldüm canım bir bebek isteyipde sahip olamamanın nasıl birşey olduğunu çok iyi bilirim ben yıllar önce üç yıllık tedaviden sonra hamile kaldım o dönemler gerçekten çok zor çok sıkıntılıydı şu anda iki tane çocuğum var allah hayırlı ömürler versin kaç yaşındasın bilmiyorum ama benden sana abla tavsiyesi kendini rahat bırak çok fazla takmamaya çalış bunun zor olduğunu biliyorum ama ben ilaç kullanırken değil dinlenme döneminde hamile kalmıştım allah yardımcın olsun a.s.

çok üzüldüm canım geçmiş olsun bak hamile kalabiliyosun bunada şükret tekrar hamile kalırsın inşallah.............

Çok Çok geçmiş olsun arkadaşım, cevap yazan arkadaşlarımın söylediklerine katılıyorum
hayırlısı buymuş öyle düşün ve gerçekten 1,2 ay içerisinde tekrar hamile kalma olasılığın yüksek canım
bak biz hala kalamadık, benim 1,5 yılı geçti hala hamile kalamadım
Takdir neyse o olur, bize düşen dua etmek
bizlerin dualarıda seninle, üzme tatlı canını

Gecmis olsun canim, teselli edecek soz bulmak zor Sagliksiz hamilelikler dusukle sonlanir diyorlar. Belki de boylesi daha hayirli olmustur ikiniz icin de.Allah sabir versin.

canım hamile haberine ne kadar seviniysem buna da bir o kadar üzüldm.ama yıpratma kendini vardır bir hayır..düşük olan bebklerin %99 u engelli,down sedromlu bebekler oluyormuş.buda allahın bir lutfu canım...bak hamile kalabiliyorsun ya buna sevin..biraz kendini topla yine olur sıkma tatlı canını

GEÇMİŞ OLSUN ARKADAŞIM.
LÜTFEN KENDiNİ SUÇLAMA, HERŞEY NASİP KISMET.
ALLAH YAKIN ZAMANDA SAĞLIKLI HAYIRLI EVLAT NASiP ETSiN.

canım çok geçmiş olsun inan çok üzüldüm ama bak en azından hamile kalabiliyorsun ya ben napiim 3 senedir uğraşıyorum herşeyde bir hayır gizlidir bitanem

canım çok geçmiş olsun,Allah en kısa zamanda sağlıklı evlat versin inşallah

Çok üzüldüm ne kadar sevinçliydiniz, tüm açıklığınızla mutluluğunuzu bizimle paylaşmıştınız...Hayırlısı buymuş, ya daha sonra kaybetseydin bebeğini? birde kürtaj olmak zorunda kalacaktın buna da şükret oldu mu, banada böyle bişey olmuştu kimyasal gebelik deniliyor.Şimdi hamileyim ama biliyorum ki herzaman risk vardır o yüzden hep endişeliyim...

geçmiş olsun canım. sana tek bişey söyliyim "bizim hayır bildiklerimizde şer, şer bildiklerimizde hayır vardır"... buna inan arkadaşım.

çokkkk geçmiş olsun hem giden bebişin arkasına çabuk gelirmiş anenin üzülmesine dayanamazmışşş sen üzülme yeter ki............ rabbimden dile.....

CANIM YA ÇOK ÜZÜLDÜM.. ÇOK GEÇMİŞ OLSUNN..RABBİM BUNDAN SONRA SAĞLIKLI BİR AHMİLİK NASİP ETSİN CANIM.. ÇOKACI BİŞEYY..RABBİM KİMSEYE YAŞATMASIN İNŞ

canım ya kendini üzme demekten başka söz bulamıyorum.verende alanda rabbim.suçlama kendini.hepimiz üstüne düşürüyoruz hepimiz tedirginiz öyle değil mi.herşyde vardır bi hayır.umudunu yitirme,bende düşük yaşadım ama rabbim veriyor sabrını.üzme kendini toparlan

canım çok geçmiş olsun Allah en kısa zaman da tekrar hamile kalıp kucağına almayı nasip etsin

bende cok uzuldum napacaksin
kendini uzme kendini suclama demek ki hayirlisi boleimis ki
gitti
sende kendini toparla kafana fazla takma
ve en kisa zamanda rabbim sana saglikli hayirli bi evlat nasip etsin insallah

moralim sıfırdı annem de benden önceki bebeğini düşürmüş kız kardeşim de ilkii düşürdü blki genetiktir inş hemen tekrar hamiş olurum ve sağlıkla geçer inş uff ya okdr sevinçliydim ki ztn sizlerele paylaşmıştım biliyorsunuz destekleriniz için çk sağln arkadaşlarsenağlama

evet arkadaşım genetiktir. bende annemin yaşadığı problemlerin çoğunu yaşıyorum biliyo musun. allah hepimize sağlıklı hamilelikler nasip etsin inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…