Bebeğim Dil Çıkarttı Bize

S

seldakarahan

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi seldakarahan
25 haftalık gebeyim arkadaşlar doktora gittik üç gün önce ayrıntılı ultrasona girdim kızımın esnemesini gördüm daha sonra dilini çıkarttı yaramaz bize doktorumuzda o anda fotografını çekti bakın serseriye dedi çok güldük.....allahım bu duyguyu isteyen bütün herkese yaşatsın.çok mutluyum çokkk.:sm_cool:

ne güzel bir görüntü yakalamışsınız. maaşallah senin yaramaz kıza:nazar::emir_bebek::nazar:

25 haftalık gebeyim arkadaşlar doktora gittik üç gün önce ayrıntılı ultrasona girdim kızımın esnemesini gördüm daha sonra dilini çıkarttı yaramaz bize doktorumuzda o anda fotografını çekti bakın serseriye dedi çok güldük.....allahım bu duyguyu isteyen bütün herkese yaşatsın.çok mutluyum çokkk.:sm_cool:

merhaba senin adına cok sevindim allah kucagına almayıda nasip etsin:dance:
:nazar::teytey:

cnm çok güsel bir an :)) Allah sağlıkla kucağına aldığın günleri de göstersin :)
minik cadının resmini göremedim

çok güzel.. kıyamam ya benimki hiç göstermedi suratını yarım profil o kadar... allah hepimize kucağına almayı nasip etsin inşalah

maşallah allah nazarlardan saklasın .. senin bebiş çok sevdirecek kendini şimdiden şımarmış :nazar: sağlıkla gelsin bebişin cnmcığım

Duygularını hissedebiliyorum:) Bizimki de hafif tebessüm etti diye günlerce etkisinde kalmıştım. Geçen ultrason resimleri iş yerinde kalmıştı. Hafta sonu oğluşumu bi özledim bi özledim anlatılmaz. İnanılmaz bi duygu. İçim kıpır kıpır oluyo ona bakınca. Umarım aynı mutluluğu bebek isteyen tüm annelere yaşar. Bizde sağlıkla kucağımıza alırız:)

ayyyy ne güsel canım yaa inş. doguncada şöle bii dil çıkarır size allahım sag saglim kucagına almayı nasip etsin canım Şeniz:nazar::nazar:

X