Bebeğim başörtümü asılıyor

Yeni olduğu için. sağlam örtme tekniğini kesfedersiniz zamanla :)
Bi dönem yapiyolar öyle saç kolye gözlük küpe toka :)

Yahu kadın kendi çocuğundan bahsediyor, neden herkes saldırdı hemen?
Okuduğunuzu anlamadan niye hakaret ediyorsunuz
Herkes aynı şekil anlamış farkındaysanız.1 kaç kişi yazınca anladım bende.özürümü dileyeceğim tabi ki

Ben de sizin nezdinizde herkese yazdım zaten, ama hakaret eden sizsiniz ve kibledim sizi. Iyi günler
Iyi yaptın canım sağol.madem kibledin boşa gitmesin biraz insanlık öğrenseniz çok iyi olur.hatasini anlayıp özür dileyen insanı kiblemek de sizin insanliginizi gösteriyor

Başörtüyle alakalı bir durum değil, öncelikle onu söyleyim.
Oğlum annemin gözlüğünü asılır bebeklikten beri.
Benim göğüs dekoltemi açar
Yani başka bişey olsa ona da saracakti.
Siz gülmeyin, oyuna çevirmeyin, bir süre sonra bırakır..

Degisik geliyor onlara oyun saniyorlar birnevi bende acigim annem ve kayinvalidem kapali kucuklugunden beridir onlari kapali gordugu halde baslarindan esarbi tutar ceker kendi kafasina takar sonra tekrar geri annemin basina baglar vs. oyun yapiyor iste..

Komşumuzun oğlu da öyleydi annesi açıktı kapandı başta alışması zaman aldı ama alıştı öyle göre göre evde bir süre daha alıştırmaya devam edin

Tesettürlü değilim ama evde temizlik, yemek falan yaparken takarım arada 2,5 yaşında oğlum var hiç ellemez. Ama mesela havlu görsün çıkarmaya çalışır. Kaba geliyor sanırım gözüne. Zamanla alışır bebeğiniz bencede evde takmaya devam edin.

umarim ironi bu yazdiklariniz konunun zekayla ne alakasi var
Yoo. Kendi cocugumdan bahsettim ben. Banyodan cikinca saclarimi havluyla sararim hep. Hic dikkat etmemistir oglum bugune kadar. Kafandaki nedir diye bile sormadi. Ayni sey yemek yaparken de gecerli mesela tulbent baglarim sacim dokulmesin yemege diye,hic sormadi. O yuzden zekasindan suphe edeyim mi acaba dedim niye kiziyorsunuz bunun icin?

Sizin 5 dakkika kafanizda tuttugunuz havluyla, bir baş ortüsü ayni degildir. Korkmzyin cocugunuzda zeka problemi yok
Yok sadece havlu da degil yani,yemek yaparken,temizlik yaparken de tulbent kullaniyorum birakin asilmayi hic sormadi bile cocuk. O yuzden ilginc geldi acikcasi.

Ya bu nasıl dert ya!
Çıldırıyorum..

Dipnot:Bebeklerde genel gözlemlenen bişey bu önce dikkatli dikkatli bakar sonra başörtüyü zırt diye aşağı çeker.aaa seni yaramaz nidaları eşliğinde millet güler falan..hiç mi bu sahneye denk gelmediniz herhangi bir yerde ve zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…