bebeğim artık melek oldu

başın sağolsun allah sana sabır versin canım seni senden iyi kimse anlayamaz çok kötü bi durum.hayırlısı diyelim inşallah bebeğine tekrar kavuşursun

allah yar ve yardımcın olsun...ne güzel bahsetmişsin meleğinden...umarım yeniden anne olursun canım..

allah sabır versin...inşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın.kendine iyi bak

:çok üzgünüm:canim cok uzuldum inan canim cektigin acilari allah unuttursun canim.gelecek gunler sana daha guzel seyler getirsin.ve anne olursun canim tekrar

Allah sabirlar versin canim daha henuz gencsin ins gelecekte saglikli hayirli uzun omurlu evlatlarin olur.Senin icin tabiiki cok zor, ALLAH oteki tarafda sana o guzel melegini sefaatci kilar ins.

canim cok uzuldum allah sabir versin hersey bizim icin insaallah saglikli hayirli bebekler dunyaya getirirsin

canımcım herşey Allah'ın diledği ve istedii gibi oluyor hayatta,bizde onun kulları olarak kader ve kazaya iman ediyoruz.Bebişin ahiret zamanı geldiğinde senin şefaatçin olacaktır emin ol.Biliyorum şu durumda sana ne desek boş.Üzgünsün,canın acıyor.Ama hiç canını sıkma olur mu güzelim,Allah herşeyin en iyisini her zaman sunar bizlere.Ama bazen kötüyede katlanabilmemizi sınar.Dilerimki bu meşakatli yolu en kısa zamanda yenersin.Allah umarım sana yeniden güzel bir bebiş nasip eder.Sende demişsin bebeğim melek oldu diye.O artık yanında olamasada hep senin meleğin olarak kalıcak annesi.Rabbim sana sabırlar versin.Sağlıcakla kal.Allah'a emanet ol.Ve için rahat olsun Meleğin hep seni koruyacak...En kısa zamanda yeni bir meleğin olması umuduyla..iyi akşamlar

adaşam benim ya kıymam valla senin adına çok üzüldümsenağlamaüzülme bitanem o senin için öbür düyanda şeafçin olacak.allah uzun ömürlüsünden bir evlat nasip etsin inş.:çok üzgünüm:

canim ya cok uzuldum, basin sagolsun. Rabbim sabir versin. Ins. saglikli bebeklerini biran once kucagina almak nasip olur.

Başınsagolsun çok üzüldüm. Allah sana sabır versin gençsiniz üzülme allah sana inş. saglıklı ve hayırlı bir evlat kucaklamak nasip eder, benim bir arkadaşımın eşinde ve kendisinde hiç bir problem olmadıgı halde stresten hamile kalamıyor.her şeyin hayırlısı

Allah sabır versin canım çok geçmiş olsun
kendini üzme herseyin hayırlısı Allah bir daha yaşatmasın inşallah

Başın sağolsun canım.
Çok üzüldüm bende diğer arkadaşlar gibi..
Ama hayırlısı buymuş.Rabbim inşallah bir sonraki hamileliğinde yaşatmaz böyle bir şeyi..:1hug:

başın sağolsun arkadaşım.en kısa zamanda allah sağlıklı bir bebek veriri inşallah sana.canını sıkma herşeyde vardır bir hayır.

başın sağolsun canım çok üzüldüm allah bir daha yaşatmasın böle bir acıyı umarım birgün sağlıkla beebğini kucağına alırsın sakın ümidini kaybetme canımmsenağlama

Tubacım, 1 sene evvel ben de bir benzerini yşadım, üstelik 21. haftasında gebeliğimin.
Çok çok iyi anlıyorum seni. Sabır diliyorum sana. Hiç kolay değil biliyorum.
Herhalde yapılmıştır ama muhakkak kromozomal inceleme yaptırmanı tavsiye ederim bebeğe..
"Herşey unutuluyor" dersem doğru olmaz, sonuçta insanın içinden bir şeyler kopuyor, ve orası hep eksik kalacak ama o eksikle yaşamaya alışıyorsun...
Ben şimdi yeniden hamileyim, endişeli olmakla beraber umutlu ve heyecanlıyım da... Birkaç ay içinde senin de hamile kalacağını düşünüyorum.
İnşallah herşey, hepimiz için iyi olur...

Sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…