Bebeğim 1.5 aylik oldu ama saçlarim dökülüyorr....

heves..ela

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2008
87
0
KIZLARRR...saçlarım uc gundur cok fazla dokulmeye basladı...her elımı sacımı attgımda elıme sac gelıyoo..hamılelıkten sonra normalmıs dıyorlarrr ama bunların yerıne yenılerı cıkacakkmıı.aynı sorunu yasayan var mı

ben dogumdan önce saclarimi kestirdim, dokulme yasanmasın diye..
hic de yasamadim 2 ay bitecek neredeyse..
hamileyken iyi beslenmeyen annelerin dokulurmus genelde..bebek tum vitamin ve mineralleri alıyor ya..
bir doktora danısıp vitamin destegi alabilirsin bence

kstırdıgım halde dokluo malesef arkadasımm...doktoruma danıdsıcammmm

hamileyken o kadar güzel beslenmiştim ama bebeğim 3 aylık olunca saçlarım dökülmeye başladı..yani beslenmeyle alakalı değil bence.yakında kel kalırım bu gidişle

Bende duydum böyle bişi çocuk seni tanimaya başlayinca saçin dökülür diyorlar ne derece doğru bilmiyorum ama

hamileyken o kadar güzel beslenmiştim ama bebeğim 3 aylık olunca saçlarım dökülmeye başladı..yani beslenmeyle alakalı değil bence.yakında kel kalırım bu gidişle

aynen yakında kel kalıcam dıye korkuyorumm..bende hamıleyken cok ıyı beslendım ama nafıleeeeee

ya kızlar benim saçlarım dökülmeye başladı hayatımda doğru düzgün dökülmeyen saçlarım şimdi baya baya dökülüyorlar... sizlerde de başlayan var mı?

valla bneim tam tersine hamile kalmadan önce çok saçim dökülürdu...sacmi ilk hamile kaldiğim ay kestiredim bidahada kestirmedimm..hamile kaldiktan ve doğum yaptiğim halde banyoda bile (benim önceleri banyo yaparken çok dökülürdü)..dökülömuyor insallah en kisa zamanda düzelir saçlarinizz..

oooooooo hic sormayin benim avuc avuc dokuluyor sanirim kel kalcam
bende peruk takarim nanikkkkkkk:lepi::roflol:

benımde cok dokuluyordu nette bıraz arastırdım eczaneden ısırgan otu sampuan aldım ıcınede cam terbantın koydum 25 gundur kullanıyorum bana cok ıyı geldı dokulmez baya azaldı .tek sorun ıslakken cok zor taranması ama kurudumu ıpek gıbı oluor saclar

arkadaslar bebegım 3 ay bır haftalık dokulme hala devam edıyor...bende aysem ayse gıbı arastırıp aktardan ısırgan otlu sampuan aldım setını hatta maskesı falanda var..benım dokulme azalmadı hala devam edıyor..hemde cokk dokuluyor...cevreden duyduguma gore hatta ebru sallıda gecen gun tvde soyluyordu dogum sonrası sac dokulmesı normalmıs ve hıcbırsey durduramıyormus bu sac dokulmesını ..kendı kendıne duruyormus dokulme ve dokulme durduktan sonra doklulensacların yerıne yenılerı cıkıyormus...ama kel kalıcam dıye hala korkuyorumm offffffffff yaaaaaaaaaa

cnm tek basına sanırım ıse yaramıyor ben ıcıne çam terebantınde doktum bı sıse oda eczaneden aldım neyse tabıkı dogru zaten dogumdan sonra dokulme normal benımde kesılmedı zaten ama buyuk bı oranda azaldı dokulmem

sormayın ya bir haftadır cok fazla dün banyoda korktum bile avuc avuc su gider yeri bile bir avuc sacla tıkandı:1shok: bugün cıktım sac dökülmesine karşı şampuan aldımkafamçokkarıştı

benımde 4 gundur falan dokuluyor adasunun dedıgı gıbı banyoda dokuluyor bıde tararken

senağlamahepımızde aynı dertler kızlar.yerıne gelmese yandık valla

canım benimde 3 gundur çok dökülüyor...kızım 2.5 aylık...her yer saç olmaya başladı

evet ya bende 1 haftadır farkettim...kıyafetlerim, koltukların üstü, havlular, halıların üstü, çocuğun ellerinde hep benim saçlar...çok enteresan ya...

kızlar kormayın kel kalsam ben kalırdım daha kızımda bişey yokda oglumdan sonra çok döküldü beslenmeylede alakası yok oglumda feci bakıyordum kendime ilkdi ee tabi başka işin olmayınca öyle kendime baktım:roflol:.neyse büyükler şey derler annesini tanımaya başlayınca saçlar dökülür derler tıp ne der bilmiyorum:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…