Bebege davrananlar...

she86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2022
2.564
1.511
38
Selam herkese
Gecen eşimle avm de dolaşıyoruz.. bi kadin bebegini kucakta oyle bi salladi ki iki kolundan tutup kaldirip ileri geri herkes baktı o anda bebek agliyordu. Sonra arabaya koydu , arabayu oyle bir salliyor ki esim araba kirilacak simdi dedi .. dayanamadim pardon napiyorsunuz oyle dedim sanane dedi ya dedim oyle sallayarak daha fena oluyo bebeginiz . Kadin ustume yurudu sanane be diyerek.. esim gel bosver dedi tuttu kolumdan.. ya dedim yorgun ve uykusuzsunuz herhlde anlarim benmde bebegim var dedim anliyorum sizi .. kadinin esi geldi ben durumu soylemedim bi yanlış anlasilma fln dedim ama esim söyledi orada bakanlar da soyledi durumu .. adam kadini aldi gitti sonra.. orada ki herjes ya delirmis ne bicim davranıyordu çocuğa fln konuşuyorlar.. daha sonra guvenlik güçlerini gördüm adam ve kadınla konuşuyordu.. üzüldüm ve korktum açıkcası

Sizi tebrik ederim çok yapıcı bir davranışta bulunmuşsunuz görmezden gelip geçip gitmemişsiniz, umarım o bebek iyidir, şimdi benim içime de dert oldu... Anlıyorum lohusa stresi vb. ama keşke bazı insanlar kısır doğsa...

Herkes bakti herkes kimse bir sey demedi, ben dayanamadim . Dilerim bebek iyidir ve iyi olur

Ne diyeceğimi bilemedim. Ama kadının gözü bu kadar dönüyorsa müdahale etmek iyi olmuş. Lohusa veya değil inşallah gereken yapılmıştır.

Ne diyeceğimi bilemedim. Ama kadının gözü bu kadar dönüyorsa müdahale etmek iyi olmuş. Lohusa veya değil inşallah gereken yapılmıştır.
Bilmiyorum ins ne diyecegimi bilemedim. Bi ara bakalim dedim esim gerek yok dedi

Kadının normal olmadığı kesin,inşallah ya tedavi olur düzelir ya da birileri şikayet eder de devlet korumasına alınır.

Tek basina bebek bakan annelerde bu sinir harbini cok görüyorum. Sonrasinda da bebege yoneltemedigi siniri size yoneltmis. Insallah bebege bir zarar vermez cok uzuldum
Evet zor annem varken bile zorlanıyorum gece uyku hele cok zorlanirsam esim sagolsun. Anliyorum .. keske iyice benden cikarsaydi sinirini

Tek basina bebek bakan annelerde bu sinir harbini cok görüyorum. Sonrasinda da bebege yoneltemedigi siniri size yoneltmis. Insallah bebege bir zarar vermez cok uzuldum
Ben hiç böyle görmüyorum valla panda . Bak azıcık insan olan bunu yapmaz. Ben hiç kimseden destek alamadım aileler şehir disinda uyumayan bir çocuk büyüttüm eşim de erken ise gidiyor mecbur tek bakıyorum ki hala gece en iyi uyuduğum uyku dört beş saat . Gerçekten insan olan biri çocuğa zaman vermez. Hadi diyelim kadının kafası gitti bu babalar nasıl buna izin veriyor ya . Ben anlamiyorum bunu ? O kadar kaniksamislae ki dışarda da rahatça zarar veriyorlar çocuğa

Allah korusun ya bebekler ailelerini seçemiyor işte çok üzücü. Umarım annesi tedavi görür ya da bebek bir şekilde kurtulur o aileden. Keşke ebeveyn olmak için ehliyet gerekse.

Yani haklısınız. Benim yorgunluktan ve uykusuzluktan geceleri uyandigimda başım dönüyordu. Dayanamadim esime soyledim sagolsun 2.3 gece o aliyordu uyuyayim diye .. ama dedigim gibi benim en buyuk destekcim annem yemegimi yapar geceleri de esim yardim eder .. dilerim bebek iyidir ve iyi olur

Bu konu karşı taraf tarafından açılsa bir şekilde şekil değiştirecek ve size kızilacakti. Sizi tebrik ederim itiraz etsede içinde bir soru işareti kalmıştır. Her anne iyi değil işte, ne etrafını dinler ne eşini ne ailesini
Allah merhamet versin ne diyeyim çok uzuldum

Dinlemiyordur papatya, ona daha çok itiraz ediyordur
Tipik bebeği bir tek annesi en iyi korur sendromu.

Umarım korktuğumuz şey değildir. Bazen insanlar genellikle anneler kendilerine ya da başka birine duydukları öfkeleri gücünun yettiği çocuklarına yoneltiyor. Uykusuz, yorgun, çaresiz kalmış da olabilir. O an ki sinir harbi neden yaşandı, neden çocuğa yöneltildi çok acımasızca. Çok üzüldüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…