Bazi insanlara yardim ettikçe. bizleri saf yerine koymalari

Kendisini tanimiyorum oda hasta yatiyor. Yattigmz hastaneden 3 4 saatlik uzaktaymis evleri. Evet yemek getireni yok. Ama parasi var harcamiyor var olan seyinide satiyor. Evet bende mantikiz insan olmasindan dert yandim
Ah ben sizin arkadasiniz sirf sizin icin hastaneye geldi sandim konunuzdan.. O zaman, onun durumunuda anladiysaniz, biraz bu durumdan geri dursaniz iyi olur bence. O 'aah aciktim' derse, sizde ' o zaman niye donerini sattin dun, parayi mi yiceksin, saklasaydin bu gune' deseniz? Denilebilir bir durum mu bilmiyorum ama

Egeliler daha cimri oluyor Kayserililerden Bir Kayserili ve 5 yil Ege de yasamis biri olarak soyluyorum.
O zamanlar yeni mezundum, ilk zamanlarim, Ege de is buldugum icin tasinmistim oraya, yakin bir akrabamiz vardi (babamin kuzeni ve onun Egeli esi) onlar beni yemekli davet etmisti. Bende davete icabet gittim. Bir yerde balik pisirtmisler, sonrada bana boluselim ucretini demislerdi. Odeyemeyecegimden degil ama, hem yemege davet edilip hem parasinin sorulmasi garibime gitmisti. Kayseride boyle bisey yok

Maalesef düşüncesiz görgüsüz insanlar böyle
Bazlıları da kendini akıllı hissediyor bence böyle olunca
Bi arkadaş vardı iş yerinde Allahım hep biz ısmarlıyoruz 5 kişiyiz diyelim hesap hep 4 kişi arasında dönüyor bi gün artık ben yüzsüzlük ettim E Ayşe bugün de sen ısmarla artık dedim böyle laf sokcaz illa ben demeye utandım ama dedim
Sonra da kestim arkadaşlığı

Ben kadına üzüldüm açıkçası. Öyle atmış gitmişler hamile kadın ilgileneni yok. Kocası harcama falan dediğine göre acaba para harcasam kızar diye mi düşündü bilmiyorum. Besbelli cahil bir insan zaten. Döneri satınca alıp yedili dönerin parasının yerine koymuştur muhtemelen. Siz doğru olanı yapmışsınız vicdanen rahatsız olurdunuz sonrasında.

Evet dogru. Harcama desede karnindaki çocugundan kiymetlimi kocasinin sozu.

Evet dogru. Harcama desede karnindaki çocugundan kiymetlimi kocasinin sozu.

Değil elbette ama kimin ne yaşadığını bilemeyiz. Evde kocası ne yapıyor nasıl davranıyor sözünden çıktığında bilmiyoruz. Ha yine de bir anne olarak elbette çocuğunu düşünmeliydi kadına hak vermiyorum sadece üzüldüm

Anladim dogru. Kadin dedigmizde 2003 li kiz

Hangi ülke bu, hastanede yatan kişinin içeriye döner sokabildiği?

Ayrıca hastanede oda arkadaşınız hayatınızı ne derece etkiliyor ki hemen konu açıyorsunuz? Bir daha görmeyeceğiniz bir insan neticede.

Hangi ülke bu, hastanede yatan kişinin içeriye döner sokabildiği?

Ayrıca hastanede oda arkadaşınız hayatınızı ne derece etkiliyor ki hemen konu açıyorsunuz? Bir daha görmeyeceğiniz bir insan neticede.
Dogru bir usluple sorsaydiniz hangi ülke oldugunu soylerdim.
Hemen açmadim onu bir bilin önce hem size ne rahatsiz olmusum ki açmişim. Sizde rahatsiz olduysaniz konuya cevap vermeyin.

Dogru bir usluple sorsaydiniz hangi ülke oldugunu soylerdim.
Hemen açmadim onu bir bilin önce hem size ne rahatsiz olmusum ki açmişim. Sizde rahatsiz olduysaniz konuya cevap vermeyin.
Rahatsız niye olayım, benlik bir iş değil ki.
Dünyanın hangi ülkesi hastaneye yemek siparişi kabul ediyor,tuhaf geldi sadece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…