Bazi insanlara yardim ettikçe. bizleri saf yerine koymalari

Hastanede yemek verilmemesi çok garip gerçekten. Bu ülkede yaşadığım için bir kere daha şükrettim.
Verilen hastanelerde var Emin ol. Yemek verilmiyor ücreti de ona gore.
Bende savaşsiz bir ülkede olduguma her haber izledigimde şükrediyorum.

Ya hani onun dönerine muhtaç degilim eşim o donerden daha iyi seyler getiriyor benim demek istedigim ikram etmemesi.

Hayir o arti bir doneri de baska bir arkadaşa satti. Bende dedim yarina senin yemegin yok verme diye hayir diye parasiyla satti

Şu yoruma gelene kadar belki yokluk bilinciyle sonra yerim diye düşünüp vermemiş olabilir bunda bir şey yok diyecektim ki. Kendine 1 alana 1 bedava olan yiyeceğin bedavası başka ihtiyacı olan birine satıp aklında çakallık yapan birinin kendisi de cocugu da umurumda olmazdı. Kocasi pata harcama dediyse de git millete yiyecek sat dememiştir herhalde. Belki kocasi öyle bir şey bile demedi sizi kandırıyor. Derdi aclik olan n biri onu satmazdık kendine öğün yapardı.

Oyy senin minnoş gönlünden öperim sen çok güzel bir anne olacaksın. Neslinden gelenler de senin gibi olursa ne mutlu sana. Kadın görgüsüz belli ki. Napacaksın? İnsanlık sende kalsın. Merhametli anneler iyi ki varlar

Bilmiyorum ama annesine ariyor eşini kötülüyor eve geldigimde bana filan filan seyler getir diye. Kaynanam içecege falan para harcamayin diye kiziyor diyor. Bide sucuk aşerdim esime dedim esimde sana alirsam butun aileye almak zorundayim diye almadi diyor. Ztn çok az luks seyler aseriyorum o sucugu olmadi diyor. Sucugun neyi luks ya. Bi 5 10 liralik kestirip esine alsaydi ya. Yapan insan saklayarak bile getirir esine. Kendi hayatima esime şükür ettim be.

Belki o parayı başka bir öğün için kullanacak? Kadın hastanede ama refakatçisi yok. Geleni gideni yok.

Belki o parayı başka bir öğün için kullanacak? Kadın hastanede ama refakatçisi yok. Geleni gideni yok.

Öyle yapacaksa da günlerce yemegini yiyip durduğu insana bir aciklama yapsın mahcubiyet bildirsin bir zahmet. Açım açım diye vicdanı baskı yapmasını biliyor ya onu mu konuşamıyormuş.

Hayir kullanmadi bildigniz para harcamiyor hadi markete gidelim biseyler alalim diyorum yok gitmicem. Parasi var ve açim açim açliktan başim şişti diyip duruyor. Hani kullanip kullanmamasi bana kalmamiş. Aslada o doneri canim çekmedi. Esim aliyimmi dedi ama o mayonezden faln midem bulandi. Benim anlatmak istedigim ben onunla payalsirken beni enayi yerine koyup agiz ucuyla bile teklif etmedi. Sadece yemek degil çok daha fazla seyleride paylastim islak mendil falan. Doktorlar diyor ki paran yokmu niye bundan aliyon market var diye utandiriyor para harcamamak için almiyor. Kaç kere dedi doktorlarda

Ben sizi takdir ettim. Yerinizde olsam ben de öyle davranırdım.. Ben kadın, hamile ve hastanede terkedilmiş diye merhamet çerçevesinde bakıyorum. Normal bir insan için bu kadar iyi niyetli düşünmem.

Ben sizi takdir ettim. Yerinizde olsam ben de öyle davranırdım.. Ben kadın, hamile ve hastanede terkedilmiş diye merhamet çerçevesinde bakıyorum. Normal bir insan için bu kadar iyi niyetli düşünmem.
Aynen bende öyleyim. O bebege kiyamadim parasi var ve açliktan o bebegi zorluyor onun yerine ben dayanamadim ya. Açsan git markete vs biseyler al ye demi.
aslinda pişman da degilim başımın gözümün sadakasi olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…