Bazi insanlara yardim ettikçe. bizleri saf yerine koymalari

Acaba herzaman yemek getireni yok, kocasıda para harcama demiş diye birini de sonra yerim diye mi düşündü

Sizin oldukca vijdan ve merhamet sahibi olmanız beni okadar mutlu ettiki Allah sayınızı artırsın bizim sizin gibi kadınlara ihtiyacımız var ayağınıza taş değmesin inşallah..diger kadına bişey diyemicem cehalet baş edilemeyen bir konu her bakımdan

Hamile kadını orda yalnız bırakan insanlar ne tuhaf insanlarmış.
Demi bide eşi fazla para harcama demiş. Aserdigim seyleri almiyor eger sana alirsam butun aileye de almaliyim diyormus. Tobe bismillah. Ztn kadin kani az bem beyaz hasta haliyle birakmislar

Demi bide eşi fazla para harcama demiş. Aserdigim seyleri almiyor eger sana alirsam butun aileye de almaliyim diyormus. Tobe bismillah. Ztn kadin kani az bem beyaz hasta haliyle birakmislar
bir kere o kadın iki canlı, eşitllik gibi bir durum olamaz. Pozitif ayrımcılık yapmak gerekir. Ben de gebeyim. Onu anlayabiliyorum. Kendini kötü ve değersiz hissediyordur. Bir başka üyenin yazdığı gibi belki yemek bulamam kalan döneri yerim diye düşünmü olabilir.

Ben niye anlamadım konuyu
Siz hastasınız, hastanede yatıyorsunuz ve arkadaşınız da refakatçi mi kalıyor yanınızda? Arkadaşınız Türk mü?

Konuda onu yazmamisim yedikten sonra o arti bir doneri baska bir hastaya ucrek karsiligiyle satti. Bende dedim yarina yemegin yok satma dedim yok diye satti

Yok başka hastaya satmış diğer döneri

Siz iyilik yapmışsınız. İnsani olarak kızdığınız duyguları çok iyi anlıyorum ama boşvermek en iyisi. Böyle yapan insanlara 3 yapacağıma 1 yapmayı tercih ediyorum, hatalarını anlasınlar diye. Ancak burada gebelik söz konusu bir de ailesi uzaktaymış. İşin garip yanı hastane de yemek vermiyor. Muhtemelen o bir şekilde doyurur karnını ben şu ikinciyi de kendime saklayım bir öğünde yerin gibi düşünüyor. Oysa ki paylaştıkça çoğalır bir şeyler onu görmemişse hiç hayatında. İyilik yapın görmeyin.

Hayir o diger doneri baska hastaya satti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…